Bronies.cz
Auta - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Auta (/Vlakno-Auta)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Auta - Monique - 15.05.2015

Sorry, opraveno Rainbowlaugh


RE: Auta - Bouri - 15.05.2015

Žena a mít v osmnácti takovýho mazlíka? Slušnej úlovek. Flutterryay


RE: Auta - Miky - 16.05.2015

To je síla. Takovýho mazlíka nemám dodnes a ještě nějakou dobu mít nebudu. Rainbowlaugh


RE: Auta - Monique - 16.05.2015

(15.05.2015, 23:14)Bouri Napsal(a): Žena a mít v osmnácti takovýho mazlíka? Slušnej úlovek. Flutterryay

Jako jezdí se v tom úžasně a není nad jízdu se střechou dole za pěkného počasí... Ale mít možnost vyměnit to za nějaký pěkný muscle, třeba takový 1969 Charger, asi bych moc neváhala Rainbowlaugh


RE: Auta - Bouri - 16.05.2015

U Baworáku není pochyb o supr svezení (pokud je kabrio už z výroby a ne bastl od nějakého vesnického Jardy v garáži)... Twilightsmile

Muscle káry se tu dají sehnat, ale starší muscle ameriky v kabriu moc nejsou, většinou Hardtop nebo nanejvýš T-Top (targa).
A takovej postarší Charger můžeš chtít, ale šáhneš si pěkně hluboko do peněženky. Rainbowlaugh Nejlevněji v dnešní době v ČR/SK vychází 3. generace F-Body (Chevrolet Camaro a Pontiac Firebird), kerý se daj sehnat ve slušným stavu od 60tis. Kč výš, ale buď Hardtop nebo T-Top (jsou sice i cabria, ale není to z výroby a díky polorámu má tendenci se hodně kroutit); v kabriu se dělaly až 4. generace F-Body (1992 a výš) a taky se daj sehnat za slušnou cenu.


RE: Auta - Monique - 16.05.2015

Sahnu si hluboko, to je mi jasné Rainbowlaugh Jinak muscle jedině hardtop, bez té střechy tomu prostě chybí ta krásná křivka.


RE: Auta - Bouri - 16.05.2015

Nechci ti s tím Chargerem kazit sny, ale když se něco objeví, tak bych to viděl minimálně na [spoiler: 1.000.000 Kč] a předrenovační kousek asi o polovinu levněji (renovace má výhodu v tom, že si zvolíš třeba barvu laku, interiéru nebo třeba jinou pohonou jednotku, ale většinou předrenovační kousek včetně renovace vyjde dráž než koupený porenovační kousek). Každopádně bude o hodně dražší, než tvůj mazlík (nejspíš tě tvůj mazlík stál ještě ještě méně, než moje auto Rainbowlaugh).

Vidím dobře, že plánuješ jít na CUTSIÑEARA? Sice ti nenabídnu svezení v Chargeru, ale pokud bys chtěla, můžu ti nabídnout svezení v tomto:
[Obrázek: gzr3_7červenec.jpg]



RE: Auta - Monique - 16.05.2015

Až to přestavíš na KITTa, tak možná Rainbowlaugh Ne, dělám si srandu. Díky za nabídku, ale pojedu ve svém Pinkiesmile


RE: Auta - Bouri - 16.05.2015

Nemyslel sem to tak, žebych pro tebe přijel (Jesenice nebo kde to vlastně bydlíš, jsou trochu z ruky Rainbowlaugh), myslel sem při volné chvíli při akci. Třeba při 3. velkém CZ/SK srazu v Brně jsem při přesunu z jednoho místa konání na druhé místo svezl 3 lidi. Twilightsmile
Na KITTa přestavovat nebudu, už mě to přešlo. Rainbowlaugh Ale v jednom KITTovi sem se i vozil.  Twilightsmile
[Obrázek: DSC_9077_resize.jpg] A takhle vypadá zepředu, že je to fakt KITT. [Obrázek: DSC_9382.jpg]
Ne, fakt není můj.


RE: Auta - Pony-Motronic - 17.05.2015

Ono zase kdo je zvyklý na bavoráka jako E46, tak by jízda ve starým Chargeru mohla být tak trochu šok. Twilightsmile Zejména s mokrým řidičákem a nulovými zkušenostmi spíše sebevražda. Raritywink