Bronies.cz
Babské rady - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Babské rady (/Vlakno-Babske-rady)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Babské rady - Azuliana - 19.03.2013

To byla jen taková všeobecná rada. Jinak v tomhle mi věřit můžeš, páč bolesti koubů má už notných pár let právě z velmi aktivního pohybu, takže mě opravdu někdy chytají neskutečné bolesti, hlavně do kolen a kyčlí. Typická "nemoc" baletek Pinkiehappy


RE: Babské rady - KovisCZ666 - 19.03.2013

Aaaa tak zelatina.. díky C:


RE: Babské rady - Azuliana - 19.03.2013

Prostě kolagen, čož je hlavní složka kloubních pouzder.


RE: Babské rady - LikiOne - 19.03.2013

na klouby, vařené koleno nebo vůbec nejlepší sou pečené prasečí nožičky


RE: Babské rady - Tobiena - 20.03.2013

Počkejte, počkejte, když jste tu mluvili o těch rýmách ... já poslední dobou smrkám dost, a není důvod (není to rýma ani alergie). Může to být třeba z toho, že každý den si popotáhnu hap-či? (taková ta tyčka, co se strká do nosa, a fajně se po tom dýchá Rainbowlaugh)

A s vlasama mám taky něco: Pokaždé, když si umeju hlavu (jakýmkoliv šamponem), tak ji mám hned ráno zase mastnou, jako bych nedělala vůbec nic Ajsleepy pak si musím dát suchý šampon, aby to vypadalo aspoň jakž takž Twilightoops

Teď už je moc hodin, ale jak příjdu tak bych to mohla více rozepsat Twilightsmile Děkuji za případné rady Pinkiehappy


RE: Babské rady - Lampička - 20.03.2013

Tobiena: Nepoužíváš se šamponem náhodou i kondicionér? Jestli ano, je možnost, že si ho dáváš až moc ke kořínkům. A nebo jsi vždy použila špatný šampon, i kdybys jich vyzkoušela třeba tucet, je možnost, že žádný z nich nebyl na tvůj typ vlasů. Víc neporadím, ale tenhle problém jsem taky dříve měla, tak vím, jaké to je. Pinkiesmile Teď si dávám kondicionér jen na konečky a jednou za měsíc (to mi naštěstí stačí Rainbowlaugh), našla jsem i ideální šampon... A hlava se mi mastí takřka minimálně. Přeji tedy hodně zdaru. Twilightsmile


Re: Babské rady - May - 20.03.2013

Šampóny jsou alchymie... já jsem například metodou pokus omyl skončil u šampónu pro psy... Rainbowlaugh

Slušná kadeřnice by ti měla být schopná alespoň typově doporučit vhodný šampón...


RE: Babské rady - Hotsteppa - 20.03.2013

May, kamoška objednala psovi nejaký šampón na srsť. Raz sa ho zo srandy rozhodla použiť a zaprisahala sa, že nikdy v živote nemala krajšie a lesklejšie vlasy Rainbowlaugh Ja si na kozmetické veci nepotrpím, no ak netrafím šampón, už ma svrbí hlava.

(19.03.2013, 00:11)Azuliana Napsal(a): jinak se právě doporučuje při chudokrevnosti, kvůli obsahu železa. Akorát bacha, trošku projímá, takže to s dávkováním nepřehánět. Je z něj výborný salát, třeba k masu s brambory.

Počul som, vraj môže zabraňovať vstrebávaniu vápnika (preto sa odporúča ho zhltnúť aj s citrónom), nevieš, čo je na tom pravdy?


RE: Babské rady - Tobiena - 20.03.2013

Lampička: Kondicionér jsem tam nevyčetla, ale píšou tam, že to mám nechat působit 2 minuty. Může to nějak pomoct?


RE: Babské rady - Discordian - 20.03.2013

A neznáte nějakou účinnou babskou radu na kašel a škrábání v krku? Už mě to začíná kakat a ty nejběžnější zaručené způsoby mají efekt takřka nulový