Bronies.cz
Hromadné sledování prvních epizod třetí série, Praha - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: Hromadné sledování prvních epizod třetí série, Praha (/Vlakno-Hromadne-sledovani-prvnich-epizod-treti-serie-Praha)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Hromadné sledování prvních epizod třetí série, Praha - Tuxik - 11.11.2012

Možná bych ho na fotce poznal. Na 100% vím, že má padawanský culík, ale ten na ní vidět nebude Rainbowlaugh


RE: Hromadné sledování prvních epizod třetí série, Praha - DragonsCz - 11.11.2012

Byl to můj 1. sraz a můžu říct super a to jak s3 tak i po s3 tam byla sranda.
Ty fotky nebudou od věci. Rainbowlaugh


RE: Hromadné sledování prvních epizod třetí série, Praha - CutePenguin - 11.11.2012

Byl to můj úplně první sraz. A tím nesmyslím brony sraz, ale jako úplně první, ani se spolužáky, či jinými kámoši jsem nikdy na žádném srazu nebyl.
Nejvíce mě odrovnal Pajzl, když přišel s vousy a santovou čepičkou. Někteří měli předčasné vánoce. Twilightsmile A navíc jsem viděla Damaela!! Teď může v klidu umřít ... jen mi připadá dost blbý, že dokonce i on byl více hovorný a společenský jak já. Ale Damaelův výraz byl opravdu k nezaplacení, když ho Manďák a Tuxik objali Rainbowlaugh
A také se mi hodně líbilo, když mě Pajzl nazval "Nejfluttershyštější osobou, kterou kdy potkal." Rainbowlaugh

Opravdu jsem si to parádně užil. Twilightsmile


RE: Hromadné sledování prvních epizod třetí série, Praha - Frolda - 11.11.2012

Byla to paráda, která se jen tak nezapomíná. Byly tam úžasné scény a také pohodová atmosféra tak jako vždycky. Viděl jsem se s kamarády, se kterýma jsem se dlouho nepotkal a konečně se poznal s těma, se kterými jsem se chtěl poznat už nějakou dobu. Příště ale nesmím doma zapomenout jmenovku. Takhle jsem každému druhému musel říkat kdo jsem. Ale byli tam tací co si mě pamatovali Pinkiesmile


RE: Hromadné sledování prvních epizod třetí série, Praha - Blue Storm - 11.11.2012

Supr zážitek s bronies.Twilightsmile
Bylo nás tam cca 50 lidí,kteří mají jiné zájmy a pohledy na věc a přesto jsme našli společnou řeč a tolerance tam prostě byla vidět,což ten sraz naprosto vyzdvihlo do výše.Twilightsmile
Luxusní podívaná MLP S3 na plátně,doprovodné akce,ukázka blindbagů,zábava,společné focení.
Teším se na další podobnou akciTwilightsmile
PS: Fotky budou večer.


RE: Hromadné sledování prvních epizod třetí série, Praha - Antošík - 11.11.2012

Paráda no, plno nových lidí, s kterýma se mse chtěl potkat Pinkiesmile Tak zas někdy kucí!

Samozřejmě děkuji Darmovi .Spockovi za uspořádání Pinkiesmile

Skvělej sraz Pinkiesmile

A páč sem asi jeden z mála co něco nakreslil, tak tady máte obrázek Pinkiesmile

[Obrázek: derpy_motivational_poster_by_anttosik-d5kqt99.jpg]




RE: Hromadné sledování prvních epizod třetí série, Praha - Tuxik - 11.11.2012

(11.11.2012, 10:59)Blue Storm Napsal(a): PS: Fotky budou večer.

Jupí, jupí, jupí už se těším a určitě nejsem sám Twilightsmile . Jak už tu psal Black_Dashie_Cat nebylo by na škodu se identifikovat na té společné fotce, alespoň si večer zahrajeme hru "Poznej kdo je kdo" Rainbowlaugh


RE: Hromadné sledování prvních epizod třetí série, Praha - Corwin - 11.11.2012

Shrnu to jednoduše - Best Night Ever!

V tečce jsem byl poprvé a bar je parádní, suprově se hodil k celé akci Pinkiesmile A všichni bronies které jsem potkal - paráda, paráda, paráda Pinkiesmile Též se přidávám k poděkování .Spockovi a Darmovi za uspořádání, rozhodně to stálo za to Pinkiesmile

P.S.: Nahoďte semka prosím fotky, případně dejte echo kde jsou, na tuhle akci určitě nechci zapomenout Pinkiesmile


RE: Hromadné sledování prvních epizod třetí série, Praha - eseona - 11.11.2012

(11.11.2012, 10:59)Blue Storm Napsal(a): Fotky budou večer.

Začínám se bát Rainbowlaugh


RE: Hromadné sledování prvních epizod třetí série, Praha - Host - 11.11.2012

Poslušně hlásím, že severočeská výprava dorazila domů Rainbowlaugh Děkujeme Cutlynxovi za trochu punkový, trochu studený, ale přesto pohodový nocleh. Fotky dodám večer, až naberu síly...
Díky všem co se na akci podíleli, bylo to super, už se těším na nějaký další sraz Ajsmug