Bronies.cz
Babské rady - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Babské rady (/Vlakno-Babske-rady)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Babské rady - Azuliana - 21.03.2013

Ledová voda.
Nebo udělat si čaj (nejlépe heřmánkový) a pak si pytlík přiložit na víčka, zmírní to otok i zarudnutí.


RE: Babské rady - Geeshta - 22.03.2013

Jednoznačně visinky. Naštěstí odmala trpím alergií a doktorka mi zadarmo předepisuje spersalerg, takže nemusim utrácet za visinky (minimálně v létě ne. Jinak bych doporučil 0.01% HCl, ta v očích stáhne cévy a vybělí je.


RE: Babské rady - LikiOne - 22.03.2013

RadlanJay: já vím že sem neodolatelně hezky, tu fotku jsem sem dal abych se pochlubil Rainbowlaugh ale ne dělám si srandu s mojí držkou se radši do zrcadla dívám se zavřenýma očima.

za 1. jestli sem tě nepovzbudil tím netvorem na obrázku tak promiň.
za 2. ne tím klackem neodháním ženy ale hraji si na světlušku Pinkiecrazy
za 3. na opuchlé očí taky rozhodně doporučuji ledovou vodu, když si při svařování nablýskám do očí až tak že mi opuchnou a skoro nic nevidím je pro mě ledová voda jako božská mana.


RE: Babské rady - Dreit - 22.03.2013

Ona ledová voda dokáže divy, když mě začne třeba brnět ruka, tak šup s ní do umyvadla a hned je to snesitelnější.

Příběh nehodící se pro slabší povahy:
Jednou jsem dokonce ledovou vodou řešil problémy s opravdu hnusně zarostlým nehtem na palci u nohy. Napustil jsem si ledovou vodu (bidet je úžasná věc), strčil nohu a znecitlivělou ji kuchal nůžkama na nehty Pinkiehappy Kromě štípání po úspěšných zákrocích (dělal jsem přestávky, protože jsem díky vodě přestával cítit ruce) a bolesti když jsem doslova páčil nehet z míst kde nemá co dělat (hodně specifická) bylo všechno perfektní. Dělal jsem to opatrně celkem asi dvě hodiny a úleva když všechna bolest odezněla byla nepředstavitelná. Nikoho nenabádám aby to zkoušel, tahat nehet z masa opravdu není nejlepší nápad, ale když jsem slyšel jak by to řešili doktoři, tak jsem měl jasno.



RE: Babské rady - LikiOne - 22.03.2013

Drei. kvůli tomu zarůstání sem byl 2krát na operaci na jedné noze a teď když mam pokoj s jednou nohou zarůstá mi to na druhé noze ale tu už vím jak řešit bez bolestně nemusíš páčit pulku nebo dokonce celý nehet ono stačí jen odstřihnout ten malý kousek který ti zarůstá, potom to slít lihem a pak se podívat na ten palec a říct mu "teď mě ty kurvo bolet nebudeš"


RE: Babské rady - Hotsteppa - 22.03.2013

Dreit,

ja som sa raz tiež takto zbavoval nechtu na nohe, akurát bez znecitlivenia a postupne. Trvalo mi to síce dlhšie, no lekárom by som si ten necht odtrhnúť nenechal. Na dezinfekciu rán na prstoch sa mi osvedčil repík lekársky (už len kvôli sťahujúcim účinkom).



RE: Babské rady - May - 22.03.2013

Jo jo... řepík je na vytahování infekce z ran geniální záležitost a to včetně kousných ran od zvířat, jejichž zoubky obsahují pěknou sbírku všech možných bakterií a je se i problém strefit s účinnými ATB...


RE: Babské rady - LikiOne - 22.03.2013

Do doktora se bát nemusíte ten to pěkně umrtví a mate klid ale spíš bych se bál co přijde potom, až umrtvení přestane působit. To je teprve to slastné trápení se v agonii Pinkiecrazy Pinkiecrazy , ale pak zas máte cely život klid

PS. pokud mužu doporučit nějakou desinfekci tak BETADINE je dobra a hlavně pro lidi s malým prahem bolesti jelikož po aplikaci nijak neštípe ani nepálí.


PPS. Geeshta: ten Nizoral tak ten sem ještě nezkoušel tak ho skusim Dik.


RE: Babské rady - Azuliana - 22.03.2013

Umrtvení ledovou vodou, jo jo.
Sice to nebylo kuchání palce, ale já se tak učila coby puberťačka trhat si obočí (potřu kostkou ledu a ono to nebolí) a pak depilaci nohou. Měli jsme depilátor s takovým nástavcem, který se dal do lednice, přidělal a pak chladil, když se trhalo Pinkiesmile


RE: Babské rady - Dreit - 22.03.2013

Azuliana -> o tom slyším prvně, ale zní to dost dobře Rainbowderp Jen jestli se nepletu, tak depilátor stříhá a epilátor trhá, ne? Twilightblush
a trhání obočí - proč? Facehoof

U toho nehtu jsem dezinfekci nijak neřešil Pinkiehappy Prostě jsem nůžkama rozdělil nehet na část, co tam má být a na část, co už zarůstá a těšil se jak to jen vytáhnu. Jenže když se řekne "zarůst", tak k tomu je důvod Facehoof Takže nakonec jsem stříhal do kůže a snažil se mu udělat cestu. Ale potom stačilo už jen mezi ostří nůžek opatrně sevřít nehet, zatáhnout a s takovou zvláštní štiplavou bolestí se povedlo ten kousek co vadil vytáhnout. A protože jsem toho měl plný zuby, tak jsem jen párkrát smáčknul kůži aby zase přilehla zpátky, utřel nohu do ručníku a šel se rozvalit na křeslo Rainbowwild Dezinfekce mi přišla jako luxus a navíc stříkat dezinfekci do masa...myslim že bych se vyprázdnil jako nikdy předtím...