Bronies.cz
Equestria Girl vs Rainbow Rocks - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girl vs Rainbow Rocks (/Vlakno-Equestria-Girl-vs-Rainbow-Rocks)

Stran: 1 2 3


RE: Equestria Girls vs Equestria Girls Rainbow Rocks - Minetex - 10.11.2014

Nom, co jsem zpětně poslouchal, tak mi přišlo, že Danielovi Ingramovi řekli cca 3 minuty před vydáním filmu, ať napíše intro song, protože ten je vážně příšerný Rainbowlaugh Nějaké ostatní mají špatný a prázdný text, ale znějí dobře, nebo naopak. Ale ten introvskej pro mě byl sklamáním.


RE: Equestria Girls vs Equestria Girls Rainbow Rocks - Annabell - 10.11.2014

Ja zbožňujem všetky songy. Nebol tam žiadny, ktorý by sa mi čolen trošičku nepáčil. Texty príliš v úvahu neberiem, pretože pre mňa je podstatná melódia a spev. Rainbowlaugh A texty nezvyknú byť často dobré (aspoň z môjho hľadiska). A vôbec v celom MLP nieje song čo by som nenávidela, ja proste žeriem pop a muzikály Rainbowlaugh V RR naprosto žeriem všetky songy.
Môj rebrík by bol asi takýto (nieje to však jednoznačné okrem prvých 2 miest):
1. Welcome to the show (hlavne Sunset's a Rainboom's part)
2. Under our spell
3. Shine like rainbows
4. Shake your tail
5. Better than ever
6. Battle of the bands
7. Tricks up my sleeve
8. Awesome as I wanna be
9. Rainbow Rocks (priznávam, že ten bol najslabší, ale stále dobrý Rainbowlaugh I tak intro v EqG 1 bol omnoho lepší, čo je škoda, keďže dvojku zbožňujem)



RE: Equestria Girls vs Equestria Girls Rainbow Rocks - Cally - 11.11.2014

Equestria Girls - protože mám raději Sunset jako zlou Pinkiesmile
tenkrát po ní nikdo neštěkl a mě si totálně získala, po tom co se změnila na hodnou je najednou oblíbená všech


RE: Equestria Girls vs Equestria Girls Rainbow Rocks - BatygameCZ - 11.11.2014

Jako já nechcu ničit iluze, ale Sunset se celý díl snažila všechny přesvědčit, že se změnila :-D


RE: Equestria Girls vs Equestria Girls Rainbow Rocks - LEGION_1 - 12.11.2014

No tak sa mi viac páčilo Rainbow Rocks. Lepšie sa pozeralo na polepšenú Sunset Shimmer a tiež som si ju dosť obľúbil po tomto filme Twilightsmile Takisto potešili obľúbení background ponies v ich ľudskej verzii (najmä Lyre sa konečne splnil sen, ak by sa to tak dalo nazvať Rainbowlaugh ) Záporáčky boli fajn a aj dobre spievali, ale songy boli rovnako dobré v jednotke aj v dvojke. A takisto nesmiem zabudnúť na Trixie, ktorá konečne dostala viac priestoru Pinkiesmile


RE: Equestria Girls vs Equestria Girls Rainbow Rocks - Hotsteppa - 15.11.2014

Každý diel ma niečim zaujal, no EqG malo neskutočne infantilný koniec ("démon nám chce zničiť školu a všetko okolo? neva, udobríme sa a budeme sa tváriť, že sa nič nestalo"). V RR ma zasa milo prekvapilo, že zo Sunset S. urobili protagonistku, bola celkom zlatá. Skladby boli tiež fajn, predovšetkým tie záporácke.


RE: Equestria Girls vs Equestria Girls Rainbow Rocks - Wic - 05.01.2015

Určitě dvojka, i když i jednička má něco do sebe. Rainbow Rocks is best Ajsmug hezký písničky, příběh lepší než jednička...


RE: Equestria Girls vs Equestria Girls Rainbow Rocks - sc@lix - 05.01.2015

U mě je to asi tak 50 na 50. Ani jeden film neupřednostňuju více než ten druhý. Oba filmy mají něco do sebe a jen velmi těžko bych mezi nimi hledal nějaké větší rozdíly. Menší rozdíly by tu možná byly, ale jsou tak zanedbatelné, že na celkové pojetí nemají vliv.

P.S.: V anketě mi chybí volba ve smyslu " ani jeden, oba jsou stejné" Pinkiesmile


RE: Equestria Girls vs Equestria Girls Rainbow Rocks - Natynka23 - 13.05.2015

Mě se taky víc líbila dvojka  Ajsmug Viděla jsem jí dvakrát a podruhé se mi líbila ještě víc  Twilightsmile Ale jednička byla taky dobrá, ale ve dvojce byly lepší písničky i příběh  djpon3


RE: Equestria Girls vs Equestria Girls Rainbow Rocks - LunoOndra - 13.05.2015

Upřimně, dvojika se mi moc nelíbí, zato jednička je fakt mazec!

- zprovoznění zrcadla byl fakt velkej okec
- je to jako znovu vidět první díl (už to tolik nepřekvapí, nezaujme)
- mane 6 je mane 6 a sunset jim může pomáhat a tak, ale neměla by vytvářet tzv. mane 7
- intro song u dvojiky je hnusnej
- no, něják mi to nedává smysl... když si všichni pamatovali, že Twilight má asi nějákou moc (Trixie: "máte výhodu") a dokonce v jedničce ředitelka celestie "znovukorunovala" Twilight a teď se k ní všichni chovali tak divně Pinkiecrazy ... přijde mi to, že se snažeji jenom něco znovuopakovat
- písniček tam bylo až přespříliš
- příběh dvojiky ani neni příběh, ale slátanina něčeho random?

Dvojice bych dal ohodnocení 2/10 a ty 2 body jen za ty písničky. Zato jednička si u mě vysloužila hodnocení 8/10 (je to originální, poprvé)