Bronies.cz
Babské rady - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Babské rady (/Vlakno-Babske-rady)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Babské rady - Sarah666 - 21.05.2013

Přesněji, potřebuju něco na roztřepené konečky, a taky už bohužel vypadávání vlasů.. Twilightoops


RE: Babské rady - Dreit - 21.05.2013

Yin:
Mně pomáhala nejlíp nějaká mastička z konopí a pak snad Aloe. Ale dlabal jsem na to, protože zázraky se nekonaly.
Ohledně mastiček - můžu doporučit zkoušení různých druhů, něco zabere hned ale jen na pár dní, jinačím to trvá delší dobu, ale výsledek je o moc lepší. Liší se to broník od broníka, někomu funguje to, někomu zase tamto Ajsmug

Sarah666:
Na vlasy jsem měl zajímavej šampón (jestli najdu, doplním název), dost se to po něm zlepšilo a vlasy přestaly vypadávat. Teď když jsem přešel na normální, tak se učešu a polovina hřívy zůstane na hřebenu Ajsleepy

edit:
Alpecin Ajsmug


RE: Babské rady - RadlanJay - 21.05.2013

Já slyšel, že na akné je dobré si dát na večer pod hlavu vlhký ručník
Jinak mě osobně pomáhá obyč mýdlo, každý den si pořádně namydlit ksicht, a spláchout to teplou vodou.


RE: Babské rady - Baterka - 21.05.2013

Akné je taky kvůli mastnému smaženému žrádlu .. Kamrád tohle jí často a ksicht hrozný .
a taky pokud si v pubertě bohužel hormony, Anebo taky geny.
Dobrý je to vypálit.


RE: Babské rady - Hotsteppa - 21.05.2013

(21.05.2013, 19:22)Sarah666 Napsal(a): taky už bohužel vypadávání vlasů.. Twilightoops

To som tu niekedy riešil aj ja, akurát to bolo kvôli strave (nedostatok železa). Zisťoval som si aj šampóny, no s domácou liečbou veľa skúseností zatiaľ nemám.


RE: Babské rady - Lampička - 21.05.2013

Yin: Najdi si Zit Zapper od e.l.f., jediná věc, co mi na akné zabírá. Ajsmug Pokud je to hormony, tak se s tím asi nic jiného udělat nedá, ale aspoň pravidelně čistit obličej a zkusit nějaké krémy (hlavně ne mastné či dokonce vysušující, hlavně by měly hydratovat) a pokud ti to hodně vadí, jde to zakrýt tak, aby to skoro nebylo vidět. Twilightsmile


RE: Babské rady - Pajzl - 22.05.2013

Azule má recht, pokud máte nějaký konkrétní beďar, kterého se chcete zbavit, měla by přes noc posloužit mentolová pasta, která tyhle věci vysušuje. Ale ve vašem věku nejvíc pomůže prostě na to dlabat, jako mnoho dalších chronických záležitostí, tohle funguje mimo hormonů na principu hypochondrie, čili čím víc se o to staráte, tím dýl a víc toho máte. Stačí párkrát denně opláchnout obličej a fakt se tím dále nezabývat. Čas pak udělá své, jen nečekejte, že to bude za noc, nechte tělo pracovat po svém Pinkiesmile

Možná také omezit mastná jídla, jak navrhuje Baterka, by bylo dobré vyzkoušet, schválně, co to udělá (ale ne vymazat z jídelníčku, tuky jsou důležité). Ale rozhodně nevypalovat, to je na bradavice Twilightsmile A vypálení alkoholem taky není dobré, odstraňuje to veškerou mastnotu z tváře, a beďarů můžete mít ráno o mnoho víc z toho, jak se ji tělo snažilo přes noc obnovit.


RE: Babské rady - Baterka - 22.05.2013

tak se zeptám já Pinkiesmile nevíte jak na záděry na rukou uplně se mi občas kolem nehtu třepí kůže a bolí ako sviň kor když se tam něco dostane.


RE: Babské rady - KovisCZ666 - 22.05.2013

(21.05.2013, 19:22)Sarah666 Napsal(a): Přesněji, potřebuju něco na roztřepené konečky...

pravidelně zastřihávat Raritywink


RE: Babské rady - Azuliana - 22.05.2013

(22.05.2013, 09:22)Baterka Napsal(a): tak se zeptám já Pinkiesmile nevíte jak na záděry na rukou uplně se mi občas kolem nehtu třepí kůže a bolí ako sviň kor když se tam něco dostane.

Nestříhat! Tím se to ještě víc ničí. Pořídit si pomerančové dřívko (http://www.nehtyshop.cz/pomerancove-drivko-na-nehty-p-128.html), opatrně zatlačit kůžičku dovnitř a pak promazávat, promazávat, promazávat. Jako člověk pracující s hlínou víš, jak se kůže vysušuje.
Stačí obyč krém na ruce. A sem tam jim dopřát olejovou lázeň (postup jsem popsala někde ze začátku tohoto vlákna).

Co se akné týče, Pajzl má pravdu, dlabat na to a počkat, až se hormony uklidní, je asi nejlepší lék. Nejlépe pomáhá antikoncepce, ale cpát ji do sebe od útlého věku mi příjde jako nerozum, totálně to v tomhle věku rozhodí tělo (a to nejsem žádný anti-antikoncepce nazi, spíš naopak).
Na akutní beďary pasta, na ty chronické čas.