Bronies.cz
-ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- (/Vlakno-ZIMNI-KARAOKE-MLP-PARTY-V-PRAZE)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


Re: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - kutead - 13.12.2012

Tak Trixie ještě nemám, tu bych bral Twilightsmile


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Xeelee - 13.12.2012

kutead: Check.

Takže aktualizace: Mám tu BB Cadance, Lunu, Rarity, 2 Trixie, 4 FS, 2 RD z Wedding setu a 2 Cadence z Wedding setu. Taky si můžete zamluvit tyhle figurky z druhý řady:

[12/2] Ribbon Heart
[Obrázek: RibbonHeartFIMpv_L_collec-jcg.jpg]

[15/2] Stardash
[Obrázek: StardashFIMpv_L_collec-jcg.jpg]

[19/2] Pudding Pie
[Obrázek: PuddingPieFIMpv_130_L_collec-jcg.jpg]


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Fingusa - 13.12.2012

Jak vypadá ta Luna a Trix?


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Radmen - 13.12.2012

Já bych asi řekl ježíškovy u to Celestii... Ajsmug


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Pajzl - 13.12.2012

(13.12.2012, 08:44)Fingusa Napsal(a): Jak vypadá ta Luna a Trix?

Tady máš všechny BB ponies ze všech sérií pěkně pohromadě Pinkiesmile


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Corwin - 13.12.2012

Doplňuji info k hromadnému pochodu Anděl -> Tečka:

Budu stát dole v metru pod těmi schody na které ukazuje obrázek tramvaje Pinkiesmile Všude na stěnách jsou info tabule a mimo jiné ukazují i směr k tramvajím. Tak přesně tam budu stát Pinkiehappy


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Jamis - 13.12.2012

2Pajzl: Máš nějaký systém, aby se k člověku nedostal tentýž dárek, který dává? (třeba každý dárek bude mít číslo a ty jediný budeš mít seznam, kdo který dal a v případě potřeby zasáhneš)

Ad ubytování: Počet u mě ubytovaných u mě je zatím na třinácti Rainbowlaugh nejsem si moc jistý, jestli by se ke mě do pokoje ještě někdo navíc vešel, ale v případě potřeby se dá spát i v obýváku. Sice to nebude takový komfort (není tam takové teplo), ale v případě potřeby možno.

Pro u mě přespávající jen připomínka - vezměte si karimatku (nebo deku) a spacák, protože pro všechny vybavení na spaní nemám Ajsmug a pohled na lidi, kteří leží na podlaze jen tak bez ničeho, zatímco já spím pod peřinou v posteli, mi tak trochu drásá nervy Facehoof


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Melgarh - 13.12.2012

@Jamis:Na to je jednoduche reseni: http://www.karnevalovekostymy.cz/vystrelovaci-konfety-super-bomb-x115918
A az to odpalis, kdy uz budou vsichni lezet na zemi, tak to bude vypadat daleko lepe jako kdyby je samotna Pinkie prikryvala Pinkiehappy

Predpokladam ze u darku, kdyz se vytahne svoje jmeno a bude nejaky darek na rade (pokud to nebude random grab) tak jednoduse anypony naznaci, ze to je jejich a postoupi se na dalsi v rade (to mi aspon napovida moje TS logika) Twilightblush

@Xeelee: Ty separatni Cadence (ze setu) jsou za 90? Premyslim zda bych z jedne nich neudelal Lunu.. akorat se mi nedari najit barvu tela Luny.. je to takova silne modra s tonem fialove.. Mithril Silver a Cobalt Metalliza se ale na ni budou impozantne vyjimat Twilightsmile


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Pajzl - 13.12.2012

(12.12.2012, 15:01)CutePenguin Napsal(a): Edit:
Co se týče dárečku ... rád bych něco přinesl, ale nemám co. Jediný, co mám, je jedna placka AJ a zbytek je ve vlastnictví bráchy. Rainbowlaugh

Dárek máš vyrobit, chlape, ne koupit, či předat z vlastnictví Pinkiesmile Abys v něm byl osobně angažován je přímo žádoucí, čili máš pole nekonečných možností. Zkus ještě něco do soboty vymyslet, ju? Že se nenecháš prosit? Pinkiehappy

Taktéž platí pro ostatní, čím více dárků bude, tím lépe ve všech směrech - bude se přece rozdávat přátelství! Twilightsmile

(13.12.2012, 13:47)Jamis Napsal(a): 2Pajzl: Máš nějaký systém, aby se k člověku nedostal tentýž dárek, který dává? (třeba každý dárek bude mít číslo a ty jediný budeš mít seznam, kdo který dal a v případě potřeby zasáhneš)

Dárky jsou pořešeny takhle - každý, kdo věnuje pytli dárek, hodí papírek se svým jménem či nickem do k tomu určené krabice. Pak, při samotném předávání budu postupně losovat jména a přivolávat jejich majitele, kteří dostanou náhodný dárek z pytle. Pokud se stane, že si někdo vybere svůj vlastní dárek, pochválíme Trollestii - "Good one!", dárek se položí na stůl, aby se předešlo dalšímu trolení. Dotyčný si vytáhne dárek nový a ten jeho poputuje zpátky mezi ostatní.

Pokud se stane, že by si poslední vylosovaný vytáhl svůj vlastní dárek, vyměním si ho s ním já, neboť právě z tohoto důvodu mi někdo z organizátorů vytáhne dárek jako prvnímu a pochopitelně ho do konce nerozbalím - to jen pro případ, známe Trollestii Pinkiesmile


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - DragonsCz - 13.12.2012

Já bych možná přivedl kámoše, ale on není brony jen aby se vědělo, že možná přijde Rainbowlaugh