Bronies.cz
-ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- (/Vlakno-ZIMNI-KARAOKE-MLP-PARTY-V-PRAZE)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Lyrel Luna Eclipsed - 16.12.2012

Uf, tak jsme to přežili.. všem moc děkujeme, že přijeli, a ještě víc za to, že se bavili
za sebe můžu říct, že mám z akce dobrý pocit, i když This day aria si už asi nikdy znovu nepustímRainbowlaugh (wonderbolt poznamenal proč)

Ke shrnutí: Sešlo se nás nakonec kolem 60 ...možná víc, počítám jen podle udaných zpěvníků
Sešli jsme se bronies z tří různých států a děkuju, že slováci s sebou přivezli a naši německou superstarPinkiesmile

příště víc prskavek, spánku a míň alkoholu, aspoň teda pro mě:3 Až mi otrne, vymyslíme zase nějakou párty nebo akci, trochu jinou, trochu podobnou a doufám, že se stejným úžasným organizátorským týmem




RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Frolda - 16.12.2012

Měl bych ještě jednu prosbu, asi na Darma nebo na někoho způsobilého. Máš někde v historii písničky, co tam byly hrány? Myslím především ty, co nejsou ve zpěvníku a byly třeba z youtubu, tak pokud to není seriálové, poslal bys sem odkazy? (Vím, že jsem náročný, ale byl bych za to velice vděčný a věřím, že nejen já)

---

Ještě bych rád dodal:

Omlouvám se tomu, komu jsem během rozdávání dárků omylem vylil trochu pití ze sklenice na nějaké papíry. Byl jsem nešikovný.

Také se omlouvám Legedenovi a dalším, kteří to tam za mě museli utírat papírovým kapesníkem. V tu chvíli jsem se nedokázal ani omluvit natož se přihlásit k tomuto nechtěnému činu a nést za něj následky.

To Legeden: Škoda, že jsem si s tebou nepopovídal. Docela rád bych se od takové pastelkové kapacity něco naučil.


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Melgarh - 16.12.2012

Mno ted jsem se nejak tak probudil heh a co k tomu dodat - epic!
Sice osobne jsem moc aktivni nebyl (pri delsim sezeni v hospe clovek tak nejak oblbne, proto jsem byl rad za to tancovani na KaramelDanzen Pinkiehappy ) ale suprove proste, uzasni lidi jako vzdy, s kazdym se da povidat o cemkoliv a ke konverzacim i pridat v klidu a relaxacni pohode Twilightsmile

Diky vsem kteri si tam hrali s balonkem tam pod okny, zajimava zabava, myslim ze tak dobry pul hodky jsem si tam pinkali Rainbowlaugh

Jamisovi ohledne povidani o Galaconu, ono se to neomrzi =)
Darm Crew za afterparty ve vecerce a tem dvou "snedym" panum kteri nam zajistili zabavu kdyz si rozbili hubu na eskalatorech Rainbowlaugh
Pajzlovi za super Santa Klause, velmi povedene a pekne jak se kazdy pak postavil a za blesku fotaku od paparazi byl zvecnen Rainbowlaugh
Scootaloo cosplayi pac jezdit tam s tim skootrem byl dobry napad a to se musi takova snaha ocenit =)
Also kind thanks to the german representative for a nice conversation, its always interesting to hear other's unique life stories Twilightsmile
Organizatorum za organizaci, dekoraci a veskerou praci Heart

Jinak.. mise splnena, Call Upon The Sea ponies! Rainbowlaugh



RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Nitram - 16.12.2012

Memá cenu po desátý všechno znova opakovat, akce to byla skvělá, ale zatím jsem tu nikde neviděl hromadné foto před Tečkou. Kde to vázne? Scootangel


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - DaveL - 16.12.2012

stěžuj si CreepyRiverovi, který asi sotva dojel domu tak zalehnul... takže zítra už ji uvidíš.. Ajsmug


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Nitram - 17.12.2012

Paráda, já si rád počkám, jen mám pocit, že nás fotily minimálně dva foťáky Rainbowlaugh


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Wonderbolt - 17.12.2012

Lyrel: uplne jsem zapomnel zaplatit za ten zpevnik. Mas u me penize. V Tecce vyrovname.


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Aivri - 17.12.2012

Uff..konečne doma. Toto bola jedna z top akcií čo som zažil za posledných pár rokov. Obrovské ďakujem organizátorom aj účastníkom.

DaveL: holt, keď to chce človek odspievať musí so seba vydať 110%. (Btw,zistil som že hlas mi neodišiel kvôli spevu, ale kvôli tomu že dnes už ležím so zápalom priedušiek)


RE: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - NitramBro - 17.12.2012

Byl to legendární sraz, moc díky všem organizátorům, Jamisovi za spaní a snídani, Radmenovi za odvoz, Eseoně za kalendář a Creepymu za placky. (a dík všem co byly ráno u Jamise za až surreálné zážitky Rainbowlaugh )

Get Ready To Die!

This Day Aria

Crystal Fair



Re: -ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE- - Wonderbolt - 17.12.2012

Pajzl is 20% cooler