Bronies.cz
DDR každý týden v Praze aneb Skákej dokud můžeš :) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: DDR každý týden v Praze aneb Skákej dokud můžeš :) (/Vlakno-DDR-kazdy-tyden-v-Praze-aneb-Skakej-dokud-muzes)



RE: DDR každý týden v Praze aneb Skákej dokud můžeš :) - gholík - 28.03.2013

Právě jsem se vrátil. Já tam chci ještě! Ale nepůjde to kvůli škole. Koho z vás nechají rodiče do jedenácti hodin skákat a druhy den jít do školy, když jdete spát o půlnoci? Twilightangry2 Je to obrovská škoda. Kdo o tom jen uvažoval a nešel doporučuji tam zajít. Zaručená zábava.Pinkiehappy


RE: DDR každý týden v Praze aneb Skákej dokud můžeš :) - Corwin - 28.03.2013

Super den Pinkiesmile Gholem - mě Rainbowlaugh Naštěstí si spánek určuji kompletně sám Pinkiesmile Ale stačí když se stavíš čas od času, rádi tě uvidíme Pinkiesmile A všechny ostatní také! Pinkiesmile


RE: DDR každý týden v Praze aneb Skákej dokud můžeš :) - DaveL - 28.03.2013

pokud mi vyjde loterie s prací tak bych se mohl ukázat příští středu :I


RE: DDR každý týden v Praze aneb Skákej dokud můžeš :) - Tom0147 - 28.03.2013

(28.03.2013, 01:24)gholemcz Napsal(a): Právě jsem se vrátil. Já tam chci ještě! Ale nepůjde to kvůli škole. Koho z vás nechají rodiče do jedenácti hodin skákat a druhy den jít do školy, když jdete spát o půlnoci? Twilightangry2 Je to obrovská škoda. Kdo o tom jen uvažoval a nešel doporučuji tam zajít. Zaručená zábava.Pinkiehappy

Jsem středoškolák a chodim každej tejden. Sice musim bejt do 11 doma, ale tak holt chytám bus v 22:32 (nebo 22:31? Pinkiehappy ) Sice tam nejsem do konce, ale aspoň něco Pinkiesmile

Jinak včera sem si to dokonale užil. Bylo super nemuset odcházet jak obvykle Pinkiesmile A noční autobus mě dovez skoro až do postele Rainbowlaugh


RE: DDR každý týden v Praze aneb Skákej dokud můžeš :) - eseona - 28.03.2013

Opět skvělé Pinkiehappy
Kdo má ty fotky Kubajse cosplaysty? Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh


RE: DDR každý týden v Praze aneb Skákej dokud můžeš :) - gholík - 28.03.2013

Tome, mě je 15 a rodiče mají tedy veliké starosti, abych někde netropil žádné špatné věci Pinkiesmile tudíž mi to s nima moc nejde domluvit. A taky si myslím, že bydlíš v Praze. Já ne, ja bydlim kousek za Prahou směrem na Brandýs. Cvrčovice asi neznáš Twilightsmile. Takže u mě je to komplikované. Ale jaknmile se vyslytne možnost, 100% jedu!!


RE: DDR každý týden v Praze aneb Skákej dokud můžeš :) - Tom0147 - 28.03.2013

(28.03.2013, 19:49)gholemcz Napsal(a): Tome, mě je 15 a rodiče mají tedy veliké starosti, abych někde netropil žádné špatné věci Pinkiesmile tudíž mi to s nima moc nejde domluvit. A taky si myslím, že bydlíš v Praze. Já ne, ja bydlim kousek za Prahou směrem na Brandýs. Cvrčovice asi neznáš Twilightsmile. Takže u mě je to komplikované. Ale jaknmile se vyslytne možnost, 100% jedu!!

Aha, nerozkliknul sem si tvůj profil a pražáctví nějak automaticky pokládal za samozřejmost. Asi sem fakt mimo, vždycky všechno 2x kontroluju. Je fakt že v patnácti bych měl asi taky problém. Rodiče si pořád myslí kdovíco (zvláště po tom, co sem si tu vylepil pony plakáty Pinkiehappy ). Cvrčovice tak trochu znám Pinkiesmile a vim nakolik (ne)jezdí příměstský busy. Komplikace chápu. Každopádně držim palce! Pinkiesmile


RE: DDR každý týden v Praze aneb Skákej dokud můžeš :) - gholík - 28.03.2013

No to já mam u postele Twilight Twilightblush a Fluttershy Flutterryay , v knihovně vystavený MLP časopis a z něho dárek téže u postele. Už to mě zaráží, že táta pořád proti tomu nic nemá Pinkiegasp. Jediný problém je hold vždycky čas, dálka a škola poté. S tím autobusem to tak špatné není. Ale věřte, dělám hodně proto, abych se tam dostal zase. Doufám že vás zase někdy potkám Ajsmug


RE: DDR každý týden v Praze aneb Skákej dokud můžeš :) - Zmok - 29.03.2013

Aha, takže rodiče se nebojej o tebe, oni se bojej o ty ostatní :-)


RE: DDR každý týden v Praze aneb Skákej dokud můžeš :) - ithil - 29.03.2013

rodice me taky nikdy nechapali. sem si po pokojicku rozvesila pouta a bice a mysleli si ze to je asi fakt jen vyzdoba nebo co. vzdycky sem byla to hodne a mile dite. no a pak jsem zacla jezdit na cony a zjistila ze existuje ddr a zkazila se Pinkiecrazy