Bronies.cz
Pony obludárium stvorené Azsharou kletete - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Pony obludárium stvorené Azsharou kletete (/Vlakno-Pony-obludarium-stvorene-Azsharou-kletete)

Stran: 1 2


Pony obludárium stvorené Azsharou kletete - Azshara kletete - 03.01.2013

No, keďže som sem prišla hlavne kvoli ARTu, tak by mi bola hamba aby som sem neuverejnila niečo čo som splodila vo voľnom čase... Teda, obávam sa že mi bude ešte väčšia hamba až zočíte tú hrôzu nižšie, ale ja to predsalen skúsim.

Zatiaľ tu mám dva trápne sketche:

[Obrázek: appledash1.png]

Áno, viem že AJ má trochu divné to horné kopýtko jedno : D, ale už sa mi to nechcelo upravovať. A ospravedlňujem sa za otrasnú kvalitu, ale je to fotené mobilom, skener mám pokazený(už asi 3 roky : D)
[Obrázek: rarijack1.jpg]

A jeden normálne dokončený obrázok, ponysona patrí môjmu kamarátovi Rodneymu
[Obrázek: djTailshaker.png]
K tomuto obrázku mám spravený dokonca aj speedpaint, takže ak sa strašne nudíte a máte chuť premrhať pár minút svojho života, tu je:

A to je pre dnes všetko, keď dám život nejakej ďalšej obludnosti, spoľahnite sa že tu skončí : D


RE: Pony obludárium stvorené Azsharou kletete - Zmok - 03.01.2013

Prosimtě, nebuď přehaně sebekritická, tohle jsou jedny z nejlepších obrázků co jsem tu viděl. Jen sem ty "obludnosti" hrň :-)


RE: Pony obludárium stvorené Azsharou kletete - MidnightShadow - 03.01.2013

Jo, jsou to zrudnosti. Nevim, proc to sem vubec davas...


RE: Pony obludárium stvorené Azsharou kletete - Dumbass_CZ - 03.01.2013

CO ta skromnost ... vždyť je to skvělé. Jen tak dále Pinkiesmile


RE: Pony obludárium stvorené Azsharou kletete - Flattie - 03.01.2013

Já si taky myslím že jesou to výborné obrázky hlavně ta AJ s Rarity takové stínování je super! Pinkiehappy Dále dále jen tak dále jsem zvědav.... Twilightsmile
Jo a u toho videa to děláš v jakém programu? Applejackunsure



RE: Pony obludárium stvorené Azsharou kletete - Tuxik - 03.01.2013

Kdo umí, ten umí. Koukám, že se mám ještě hodně co učit Rainbowlaugh


RE: Pony obludárium stvorené Azsharou kletete - Discordian - 03.01.2013

(03.01.2013, 12:49)Flattie Napsal(a): Jo a u toho videa to děláš v jakém programu? Applejackunsure

Photoshop


RE: Pony obludárium stvorené Azsharou kletete - Flattie - 03.01.2013

Super tak ten mám! Pinkiecrazy



RE: Pony obludárium stvorené Azsharou kletete - Vlče - 03.01.2013

Twilightsmile zrovna ta první trapná skica se mi ze všech těch věcí líbí nejvíce i když mi chvíli trvalo pochopit kdo je kdo, ale to je jen tím, že tam nejsou jejich typické barvy. Máš celkem příjemný rukopis a vůbec to má hezkou atmosféru.
U toho OC... přijde mi že to nakreslil uplně někdo jiný, než ten první obrázek. Vůbec mi tam nesedí kombinace těch tvrdých černých linek a ostrých odseků (hlavně u nohou) spolu s měkkým stínováním. Navíc když je v pozadí opět použita ostrý přechod mezi pásy vůči kanónu který má všechny přechody plynulé. Tyhle dvě věci mi na tom vadí asi ze všeho nejvíce.
Líbilo by se mi víc, kdyby bylo stínování buď bez jakéhokoliv rozpití, nebo naopak by si vypustila linie a rušivé ostré přechody.
Na druhou stranu se mi líbí efekt těch not a nenašlo jsem tam téměř žádné anatomické chyby Ajsmug
Těším se na další věci od tebe a awww doufám, že tě moje kritika nijak neodradila od další práce Fluttershysad


RE: Pony obludárium stvorené Azsharou kletete - Azshara kletete - 03.01.2013

(03.01.2013, 12:49)Flattie Napsal(a): Já si taky myslím že jesou to výborné obrázky hlavně ta AJ s Rarity takové stínování je super! Pinkiehappy Dále dále jen tak dále jsem zvědav.... Twilightsmile
Jo a u toho videa to děláš v jakém programu? Applejackunsure
No celé som to kreslila v paint tool SAI a potom som to pozadie a nejaké ďaľšie úpravy robila vo fotošope : ).

MaoOokaneko: Konštruktívna a normálne napísaná kritika ma nemá prečo odradiť, ďakujem. To o tom nevhodnom tieňovaní mi už povedalo viacero ľudí(vrátane človeka ktorému som ten obrázok kreslila : D) čiže som si vedomá že to nebol ten najlepší nápad. Zrovna skúšam rôzne techniky tieňovania aby som si do budúcna vedela zvoliť nejakú lepšiu : D

Inak ostatným ďakujem za pozitívne ohlasy, určite ma to motivovalo kresliť ďaľšie poníky : )