Bronies.cz
Poníci z vědeckého pohledu - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Poníci z vědeckého pohledu (/Vlakno-Ponici-z-vedeckeho-pohledu)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Poníci z vědeckého pohledu - Hotsteppa - 27.01.2013

(27.01.2013, 23:45)RadlanJay Napsal(a): Raději mi vyvětlete, jak je z psychologického hlediska možné, že x000 letá Celestie si stále udržuje zdravý rozum.

Autosugescia, zdravé prostredie, pozitívne myslenie a pravidelná fyzická aktivita?


RE: Poníci z vědeckého pohledu - Geeshta - 28.01.2013

A občasné uklidnění nervů posláním někoho... moment, co tě vede k závěru, že Celestue je duševně zdravá?


RE: Poníci z vědeckého pohledu - Discordian - 28.01.2013

No tak amulet může za účelem zvýšení magického potenciálu stimulovat určité žlázy s vnitřní sekrecí, nával hormonů pak dokáže leccos.


Celestie...bůh ví. Ale spíš co Luna? Žít x000 let a z toho 1000 v naprosté izolaci?


RE: Poníci z vědeckého pohledu - Geeshta - 28.01.2013

Taky to nezvládla, pamatuješ, jaká byla, když se vrátila.


RE: Poníci z vědeckého pohledu - RadlanJay - 28.01.2013

Fakt, že ještě žije. Já bych asi po pár staletích nalehl na svůj vlastní roh.


(27.01.2013, 23:54)Hotsteppa Napsal(a):
(27.01.2013, 23:45)RadlanJay Napsal(a): Raději mi vyvětlete, jak je z psychologického hlediska možné, že x000 letá Celestie si stále udržuje zdravý rozum.

Autosugescia, zdravé prostredie, pozitívne myslenie a pravidelná fyzická aktivita?

Not bad... Ale fyzická aktivita? To asi ne, když se furt vozí v kočáře. (Jestli jste si všimli, roste ji zadek.)
Pozitivní myšlení? No nevím, kdyby všichni kolem mě umírali na stáři, má sestra by byla na měsíci mou vinou a já bych se na její vězení musel každou noc dívat... a další kupa věcí.

Buď je hodně dobře sjetá, nebo se umí dobře ovládat.


RE: Poníci z vědeckého pohledu - KovisCZ666 - 28.01.2013

(28.01.2013, 00:06)RadlanJay Napsal(a): Fakt, že ještě žije. Já bych asi po pár staletích nalehl na svůj vlastní roh.


(27.01.2013, 23:54)Hotsteppa Napsal(a):
(27.01.2013, 23:45)RadlanJay Napsal(a): Raději mi vyvětlete, jak je z psychologického hlediska možné, že x000 letá Celestie si stále udržuje zdravý rozum.

Autosugescia, zdravé prostredie, pozitívne myslenie a pravidelná fyzická aktivita?

Not bad... Ale fyzická aktivita? To asi ne, když se furt vozí v kočáře. (Jestli jste si všimli, roste ji zadek.)
Pozitivní myšlení? No nevím, kdyby všichni kolem mě umírali na stáři, má sestra by byla na měsíci mou vinou a já bych se na její vězení musel každou noc dívat... a další kupa věcí.

Buď je hodně dobře sjetá, nebo se umí dobře ovládat.

a jeste zdravá strava Rainbowlaugh


RE: Poníci z vědeckého pohledu - Azuliana - 28.01.2013

Tipuju to na velmi dobré magické "happy pills". A nezapomeňte, že má armádu hřebců, to udrží mladou a svěží každou ženu. Myslím, že Celestie je typická "cougar" Pinkiehappy


RE: Poníci z vědeckého pohledu - RadlanJay - 28.01.2013

Já bych to viděl na ztrátu chuti. Za tisíc let by mi asi jídlo už zevšednělo.

Hmmm sex, na to jsem nepomyslel. Jaký musí mít ve svém věku sexuální život? Má vůbec nějaký?


RE: Poníci z vědeckého pohledu - Hotsteppa - 28.01.2013

(28.01.2013, 00:06)RadlanJay Napsal(a): Not bad... Ale fyzická aktivita? To asi ne, když se furt vozí v kočáře. (Jestli jste si všimli, roste ji zadek.)
Pozitivní myšlení? No nevím, kdyby všichni kolem mě umírali na stáři, má sestra by byla na měsíci mou vinou a já bych se na její vězení musel každou noc dívat... a další kupa věcí.

Buď je hodně dobře sjetá, nebo se umí dobře ovládat.

Fyzická aktivita - Molestiu ti spomínať nemusím Twilightsmile

Počas tých pár tisícročí (?) si určite musela vybudovať nejaké obstojné copingové stratégie, všetky tie udalosti boli zaručene veľkým náporom na jej psychiku.


RE: Poníci z vědeckého pohledu - Discordian - 28.01.2013

Azu: Aneb pokračování ve fanficu Canterlotské saturnálie Rainbowlaugh