Bronies.cz
Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke) (/Vlakno-Vyrobni-hnizdo-Celestia-Tour-Zimni-Karaoke)



RE: Vyrobni hnizdo - Bouri - 02.02.2015

Dnes mi přišel balík a v něm tyto chlupaté potvůrky:
[Obrázek: s4z1_IMG_5340.JPG]

Dostal jsem od Midnight i vzkaz, kde se omlouvá za pozdní dodání a komu který plyšák patří (dotyčné kontaktuju PMkou a domluvíme se na předání/poslání). Twilightsmile

Moje, moje, moje... Flutterryay
[Obrázek: nf98_IMG_5345.jpg]
[Obrázek: wmgo_IMG_5344.jpg]

PS: Plyšáci připraveni na expedici majitelům. Twilightsmile
[Obrázek: lzp9_IMG_5341.JPG]



RE: Vyrobni hnizdo - Aidrien Assagir - 02.02.2015

Hlavně, že je Mid v pořádku. Hodně dlouho jsem o ní neslyšela.


RE: Vyrobni hnizdo - Cwossie - 02.02.2015

Hm, ale koukám, že evidentně nejsou všichni Twilightoops


RE: Vyrobni hnizdo - Bouri - 02.02.2015

Poslední dobou byla spíše v nemocnici než doma, ale už je doma a snad tam i nějakou dobu bude a nebude se muset vrátit do nemocnice.

Edit:
Cwossie: Původně jsem měl kromě Fluttershy dostat už jen Dr. Whoovese. Rarity, Sweety Belle a Rainbow Dash přišli navíc. Mám se Midnight zmínit, že nějací poníci chybí? Kontakt mám jen na DA a tam kvůli mobilnímu netu není tak často, prý je častěji na AssBooku, kde zas nejsu já. Rainbowlaugh


RE: Vyrobni hnizdo - Lenny Vampire - 02.02.2015

To jsem ráda, že je Mid v pořádku. Pinkiesmile


RE: Vyrobni hnizdo - Cwossie - 02.02.2015

(02.02.2015, 20:35)Bouri Napsal(a): Poslední dobou byla spíše v nemocnici než doma, ale už je doma a snad tam i nějakou dobu bude a nebude se muset vrátit do nemocnice.

Edit:
Cwossie: Původně jsem měl kromě Fluttershy dostat už jen Dr. Whoovese. Rarity, Sweety Belle a Rainbow Dash přišli navíc. Mám se Midnight zmínit, že nějací poníci chybí? Kontakt mám jen na DA a tam kvůli mobilnímu netu není tak často, prý je častěji na AssBooku, kde zas nejsu já. Rainbowlaugh

Kontakt na dA mám taky. Co vím, tak určitě čekáme na plyšáka já a Farglider, nevím, jestli ještě další.


RE: Vyrobni hnizdo - Bouri - 02.02.2015

Tak prý velcí plyšáci čekají na kurýra, běžnou poštou by to prý bylo na hodně dlouho.
A ještě se řeší jedna Luna.


RE: Vyrobni hnizdo - Melgarh - 02.02.2015

Pokud pouziva stejnou sluzbu, co na Luny a dal tak to je Dolphi transport, taky je pouzivam. Super doprava z Anglie a virtualni prepravni adresa a schranka.

Dopravuji pouze jednou za tyden a to v Utery, zasilka je vetsinou v CR v patek ci spis pondeli/utery, kdy ji TopTrans prepravuje po CR/SK.


RE: Vyrobni hnizdo - Dragea - 04.02.2015

Chci se zeptat, jak to vypadá s Celestiemi? Jestli někdy budou nebo se mám těch peněz vzdát? Jako mě je to tak nějak už jedno, je to pěkně dlouho, jen jsem zvědavá. Pinkiesmile


RE: Vyrobni hnizdo - KRAJKHOUR - 04.02.2015

Určitě se nevzdávej. Veškeré dotazy doporučuji směřovat na Facebook.
Patří k těm kteří taky čekají na plišáky. Viz první přispěvej v tématu.
mluvím pouze za sebe