Bronies.cz
Jihlavské srazy (a okolí) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Jihlavské srazy (a okolí) (/Vlakno-Jihlavske-srazy-a-okoli)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Jihlavské srazy - Anemonis - 18.08.2013

Takže... jestli si to dobře pamatuju, na velkém brněnském sraze se domluvilo tohle:
Příští jihlavský sraz půjdeme na bowling. Buď v pátek 23.8. nebo v sobotu 24.8. (Pamutuju si ta data správně?) Které datum vám víc vyhovuje? Mně vyhovují obě.


RE: Jihlavské srazy - Andhariel - 19.08.2013

Pamatuješ si to správně Pinkiesmile
Mno...podle mně by byl ideálnější pátek <23.8.> - jednak kvůli dojíždějícím <ano správně-počítám s tím, že ti zas bude stávkovat auto Rainbowlaugh > a jednak proto, že jsem v sobotu zvaný na jinou akci <a to rozhodování se mezi tím a Brony srazem by bylo šílený> ...je tu ovšem jeden problém-pokud si dobře pamatuji, tak secret1 se vrací až v sobotu, takže by to bylo v pátek bez něj Twilightoops
takže-za mně - pátek
...jak jste na tom ostatní ?
<bylo by fajn konečně poznat Miyu, případně i někoho dalšího-třeba lidi z HB>


RE: Jihlavské srazy - Kikyo - 19.08.2013

Mě je to jedno, myslím, že mám volno oba dny Twilightsmile
A jestli né, tak asi budu muset doma někoho uškrtit, aneb hlídání sester forever... Twilightoops


RE: Jihlavské srazy - Radmen - 19.08.2013

A já opět nemám čas... A krom toho, bowling? To bych byl totálně nepoužitelnej, už tak mám podělaný stehna z lasergame, ještě k tomu přidat ruku...


RE: Jihlavské srazy - thesecret1 - 19.08.2013

No, jak už Andhariel zmínil, já se vracím do Jihlavy až v sobotu, a to nevím v kolik... Twilightoops Strašně se mi nechce sraz zmeškat, ale co se dá dělat. Když se pátek hodí víc, tak se hold hodí víc Pinkiesmile


RE: Jihlavské srazy - Andhariel - 21.08.2013

Takže...uděláme sraz v pátek < bude to lepší-kvůli dojíždějícím i kvůli tomu, že někteří v sobotu nemohou >.
Bowling je otevřen až od 15:00 a Miyu musí kolem 18:00 pryč, takže navrhuji, sejít se už dřív - ve 13:00 v čajovně <info o čajovně v prvním příspěvku> -chvíli tam posedět a pokecat Fluttershyouch a pak vyrazit na bowling.

Bowling je zatím zamluven -od 15:00 do 17:00 - pak se uvidí...

Předpokládaná účast:
Andhariel
BlueBoxDave
Anemonis
Kikyo
Miyu

-možná nás dorazí i víc Pinkiesmile


RE: Jihlavské srazy - thesecret1 - 24.08.2013

Tak jsem tento sraz zmeškal (a zrovna prý byl asi doteď nejlepší! Raritydespair)... Bude teda příští týden repete? Pinkiesmile


RE: Jihlavské srazy - Miyu - 24.08.2013

Byl to sice můj první sraz, ale hrozně jsem si ho užila Pinkiesmile Děkuju všem a rozhodně se těším na další FlutterryayPinkiehappy


RE: Jihlavské srazy - Anemonis - 28.08.2013

Jak to vidíte s dalším srazem? Padaly nějaké návrhy na aftersraz tenhle víkend, pokud si dobře vzpomínám. Osobně bych to radši o týden odložil kvůli tomu podvrtnutému kotníku, ale přizpůsobím se většině.

A ještě by bylo dobré dát sem fotky a videa z předchozího srazu. Kdopak je má? Trixieshiftright


RE: Jihlavské srazy - pidi - 28.08.2013

No já zrovna sedím na hlavním nádraží v čekárně kdyby ses chtěl stavit... Twilightsmile