Bronies.cz
Jihlavské srazy (a okolí) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Jihlavské srazy (a okolí) (/Vlakno-Jihlavske-srazy-a-okoli)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Jihlavské srazy - Andhariel - 29.07.2013

neděle by zněla líp, ale záleží na ostatních... jak kdo můžete?


RE: Jihlavské srazy - thesecret1 - 29.07.2013

Já můžu v oba termíny. Sobotu jsem plácl protože je dřív, a já už se těším Pinkiehappy


RE: Jihlavské srazy - Miyu - 29.07.2013

Já si tímhle víkendem nejsem 100% jistá, v neděli nejspíš jedeme na dovolenou a i tak se tam nemám moc jak dostat, protože nejezdí autobusy a bez nich jsem jak beznohá, ale zkusím to ještě nějak vykoumat Pinkiesmile


RE: Jihlavské srazy - Kikyo - 30.07.2013

No, víkendy jsou fakt na prd s tou dopravou, i pro mě :/


RE: Jihlavské srazy - Andhariel - 30.07.2013

Tak si hodíme rekapitulaci spike letter :
thesecret1 nemůže 2.,7.,8. a 17.-24.
Miyu jede nejspíš v neděli na dovolenou a o víkendu má problém se spojením do JI <stejně tak Kikyo>
Anemonis a Dave se raději nevyjádřili Derpyderp1 ...a do toho všeho moje práce ...mno...jsme v koncích Rainbowlaugh
-takže-vypadá to, že buďto ve všední den <kvůli dojíždějícím>-a počítat s tím, že konec bude docela dost brzy-kvůli spojům, nebo klidně o víkendu-a počítat s dovozem/odvozem.
-a datumově to vychází <aby se nás sešlo co nejvíce> na někdy v tom týdnu, jak je Brněnský sraz a nebo až poslední prázdninový týden...
...nějaký nápad/návrh?


RE: Jihlavské srazy - Anemonis - 30.07.2013

No tak já se teda vyjádřím: mám většinou volno, pokud si mě někdo nezamluví... toho 3.8. mít volno budu, patrně i 4.8., zatím mám 100% obsazeno jen 7. a 17./18.8 (brněnský sraz). Autu prý nic není, resp. není mu nic, co by se dalo zjistit, když se zrovna rozhodne "nezlobit", pokud jím pojedu, mohl bych vzít Kikyo s sebou. Jinak pro mě osobně jsou ucházející spoje na autobus / vlak i o víkendu, takže termín si spíš domluvte vy ostatní.


RE: Jihlavské srazy - thesecret1 - 30.07.2013

Toho 2. bych to asi zvládl nějak přeskládat tak, abych měl odpoledne volný. Je to pátek, takže doprava bude dobrá, a ti s prací by snad mohli mít později už padla Pinkiesmile Tak co, 2.8.?


RE: Jihlavské srazy - BlueBoxDave - 30.07.2013

Co se mě týče, je mi to úplně jedno Twilightsmile Můžu vždy Twilightblush


RE: Jihlavské srazy - Radmen - 30.07.2013

Po delší době zdravím, já jsem teď časově celkem zaneprázdněn, v pátek letím do Turecka, pak se vrátím v podstatě na velký Brněnský sraz, po té možná pojedu zase do zahraničí a na konci srpna mám víkend taky obsazen, v září bůh ví co bude, čas bych měl mít 100% až někdy v druhé půlce září, takže cokoliv do té doby je otázkou náhody....

Jinak koukám, že Jihlava se trochu i rozrostla, proč se nerozroste i Třebíč? Twilightoops


RE: Jihlavské srazy - thesecret1 - 30.07.2013

Protože máš v chatě místo jen pro devět dvanáct lidí Rainbowlaugh Jinak škoda že jsi tak zaneprázdněn. Vlastně jsme plánovali na tu chatovou akci navrhnout 1. září.