Bronies.cz
Czequestria 2014 - Con, ne sraz! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: Czequestria 2014 - Con, ne sraz! (/Vlakno-Czequestria-2014-Con-ne-sraz)



RE: Czequestria - Con, ne sraz! - Thunder Shaker - 02.09.2014

Con to byl super, čekal jsem to daleko horší, vzhledem k tomu, že to měl být první u nás Rainbowlaugh Ale povedlo se Vám to celkem fajn =) Program se mi hodně líbil, Eile Monty i Anneli Heed jsou prostě geniální ženský, a i ve vendor oblasti se dalo sehnat pár fajn kousků do sbírky :-P

Pro příště:
1. Víc aktivních místností ( vzhledem k 30ti minutovým pauzám mezi programy se člověk moc nezabavil, poté co okoukal merch a nedostal se na DDRka protože tam bylo drtivou většinu času narváno xD ).

2. Zařídit občerstvení/bar. Ten který tam provozoval nejspíš samotný KD Krakov končil ve 3 odpoledne myslím? A tahat se 4x denně do Toho obchoďáku je docela protivný.

3. Z after party mám rozpolcené pocity. Na jednu stranu hrál super Adam, a zpívalo se až do rána, ale tady mi vadilo nejvíc: Byla to víc restaurace/hospůdka, než bar/diskotéka. Sice fajn, že jsme to měli hned ''pod'' nosem, ale v zařízení chyběli naprosto brutálně židle a prostor pro tancování. Obsluha ačkoliv byla super příjemná, tak vůbec nestíhali. Čekal jsem trochu víc FFkovou zábavu než posedávání =) Celé to bohužel pohřbila ''večerka'' v půl jedné Ajsleepy


RE: Czequestria - Con, ne sraz! - Divočák - 02.09.2014

Tak holt ono to byl přecijen první con že? Rainbowlaugh
Nikdy to nebude bezchyby, ale ty židle aspoň nepřekážely a jak lidé odcházeli tak se alespoň uvolňovaly Rainbowlaugh



RE: Czequestria - Con, ne sraz! - ithil - 02.09.2014

@Thunder Shaker:

Dovolim si nesouhlasit

1) Dalo se v klidu sedět a povídat s lidma aniž by člověk měl pocit, že mu utíká nějaký epický program na kterém musí být. Navíc bylo řečeno, že to nebude typicky český con, ale zahraniční a tam to fakt není o přednáškách.

2) Jasně ten obchoďák byl děsně daleko, člověk musel ujít 50m a to je taaaak vysilující. Navíc nakoupit si tam na celý den abys tam nemusel víckrát, to asi taky nejde.

3) Nějaký nápad na diskotéku pro 200 lidí která by byla poblíž a dalo se tam i sedět, povídat a najíst se?
Já jsem to zas brala jako možnost k popovídání, sezení se taky našlo pro kohokoliv kdo šel okolo mého Royal stolu. Krásně jsem si tam zatancovala s několika různýma chlapama.
To že obsluha nestíhala bohužel taky není problém orgů. Pokud jim dali dopředu vědět kolik tam bude lidí, měli si v hospodě zajistit tolik personálu aby stíhal.
Pokud vím tak FF zábava dost často spočívá v tom že si ji tvoříš sám....co ti bránilo?
Večerku trochu chápu, protože ostatní lidé mají potřebu spánku. Nejen účastníci, ale i organizátoři, hosté, obsluha a v neposlední řadě i ti lidé co bydlí v okolních panelácích.


RE: Czequestria - Con, ne sraz! - Black Noodles - 02.09.2014

Souhlasím s Ithil.

A diskotéka je taková dvousečná zbraň. Jedni si třeba zatančí, ale bavit se u toho nedá pokud je hudba moc nahlas. Mě to naprosto vyhovovalo. Jen příště si musím zařídit hotel dřív a mnohem blíž. Pinkiesmile

Pokud se ale zavírá brzo, poblíž určitě nějaký klub bude, takže se lidi klidně mohli domluvit a kalit tam.


RE: Czequestria - Con, ne sraz! - Thunder Shaker - 02.09.2014

Tak jsem asi divnej a všechno bylo v pořádku Unsuresweetie Změna tématu, kdo vyhrál kostýmovku?


RE: Czequestria - Con, ne sraz! - HungZ - 02.09.2014

(02.09.2014, 20:33)Thunder Shaker Napsal(a): Tak jsem asi divnej a všechno bylo v pořádku Unsuresweetie Změna tématu, kdo vyhrál kostýmovku?

Hlavní cena vyhrála cosplayerka Diamond Dog. :3


RE: Czequestria - Con, ne sraz! - Black Noodles - 02.09.2014

Hehe, nikdy není nic dokonalé. Návrhy na případné zlepšení se když tak můžou probrat při plánování příštího ročníku. Tehdy budou nejvíc k užitku.
Jinak bylo spoustu cen a hlavní myslím vyhrál kostým Diamond doga, ale bohužel nevím kdo to byl. Maska byla ale perfektní. Pinkiesmile


RE: Czequestria - Con, ne sraz! - Aya Yai - 02.09.2014

Bude k dostání nějaká nahrávka z aukce? Jelikož jsem v půlce musela odběhnout (to ani nepočítaje můj "speedrun" k nejbližšímu bankomatu), tak by mě dost zajímalo o co jsem přišla. ^-^


RE: Czequestria - Con, ne sraz! - Melgarh - 02.09.2014

Az budu mit moznost se vyspat tak napisu vetsi post (uz 6 dni v kuse budcek v 6 rano a spat v 1 rano pac odvazet/privazet hosty z ruznych lokaci v ruzne casy je fakt peklo).

Ten bar nebyl idealni a priste rozhodne ne. Akustika, prostory, moznosti atd maji rozhodne tzv room for improvement.
Na druhou stranu na foru napsalo dost lidi ze nema chut na afterparty a jeli jsme trochu podle pruzkumu odsud a nakonec zajem predcil ocekavani a i jamiszel, moznosti.

Ale holt prvni rocnik, giga velke mnozstvi novych poznatku a feedbacku!

Minimalne tak par tydnu budeme potrebovat na zpracovani - pokid nekdo neco ztratil ci se stala nekde chyba tak vydrzte a napiste na info@czskbronies.cz maila, diky!


RE: Czequestria - Con, ne sraz! - Proky - 02.09.2014

Jak to tak bývá, tak příští rok zřejmě bude více lidí. Uvažujete o rozšíření do dalších částí KD Krakova? Možná se ptám přílíš brzy Rainbowlaugh