Bronies.cz
Sonic the Hedgehog - SATAM - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Sonic the Hedgehog - SATAM (/Vlakno-Sonic-the-Hedgehog-SATAM)

Stran: 1 2


Sonic the Hedgehog - SATAM - Martin - 31.05.2012

Sledoval (spíše sleduje) tohle někdo?



Pomineme teď stranou, že to u nás kdy vysílali s tím "a velebnosti, 'du blejt!" dabingem..

Až na pár slabších epizod bych řekl dost vymakaný seriál, zvlášť ke konci druhé sezóny.. Děj je o zmutovaných zvířátcích bojujících za svobodu proti (zatím) dvěma posledním zástupcům zmutovaných lidí na naší planetě, jejíž budoucnost jsme si před mnoha tisíci lety (bráno z pohledu seriálu) pěkně pohnojili (a ne, překvapivě nešlo o nukleární válku)..

Je pravda, že současně s tímto hltám i komixy Archie, ale opět až na výjimky je mají dobře sepsané a doplňují děj v seriálu.

Modlou většiny lidí je zřejmě Sally, nicméně mé sympatie patří Bunnie (jestli někdo ví zpaměti, proč se jmenuje celým jménem Bunnie "Rabbot" Rabohová Depardieu Colletová" má bod Ajsmug) a jejímu (v seriálu zatím jen naznačenému) manžílkovi Rainbowlaugh



Děsně obdivuji zpracování celé historie a vztahů v seriálu, které je snad na úrovni Star Wars (Kintoborovu linii znám zpátky až do 21. století Rainbowlaugh) a kdo ví, kde mohl seriál být, kdyby to tenkrát zbytečně nestopli..


RE: Sonic the Hedgehog - SATAM - Mondrogar - 31.05.2012

Sonica mam zafixovanyho spis jako gamesku na segu mega drive.

Co se serialu tyce, tak jedine co jsem sledoval bylo



Sonic X nebo jak se jmenovalo to, co bezelo na Jetixu uz jsem nesjel, prisel mi totalne dementni a doktor Robotnik tam nemel sve kouzlo.

A ano, muj favorit je doktor Robotnik


RE: Sonic the Hedgehog - SATAM - Martin - 31.05.2012

Já teda Sonica nikdy nehrál.. maximálně tak Mária Rainbowlaugh A právě ten druhý seriál mi přišel úplně debilní.. Robotnik tam vypadá jako kretén (s promitím, ale jinak to nazvat nejde) a pak ty vedlejší postavy Twilightoops Sonic X je o něco lepší, ale i tak je to prostě už moderní, ale když zavřu všechny 3 oči, můžu si alespoň přestavovat, že se to odehrává ve Station Square Rainbowlaugh (ono se to město myslím i tak jmenuje, ale mám na mysli to v poSatamovské době)


RE: Sonic the Hedgehog - SATAM - da old horse - 31.05.2012

Sonica som hral kedysi u kamoša na sege, jednotku a dvojku. To, že je nejaký kreslený seriál som zistil len pred pár rokmi, keď som narazil na meme PINGAS, no samotný seriál som nevidel. Na deviantarte však narážam na kopu fanartov.


RE: Sonic the Hedgehog - SATAM - Martin - 01.06.2012

PINGAS je právě ten blbý Robotnik..

Já raději preferuji tohoto borce:


než tohoto blba:



RE: Sonic the Hedgehog - SATAM - Martin - 01.06.2012

(31.05.2012, 16:37)Mondrogar Napsal(a): A ano, muj favorit je doktor Robotnik

Jj, je pravda, že v seriálu vystupuje trochu jako ťulpas, ale v komixu je důstojným nástupcem Dr.Juliana Robotnika (ač párkrát poražen, vítězí na frotách, kde Julian mnohokrát zklamal.. bye bye Knothole Twilightoops )


RE: Sonic the Hedgehog - SATAM - Leslieshy - 01.06.2012

Přiznám se že tohohle Sonica neznám. Já se jenom jako malá dívala na Sonic X (dnes pro mě... ehm... nic moc seriál... ehm). Jinak komixy od Archie znám, docela bych si je ráda přečetla ale nevím kde (jestli to vůbec někde jde). Twilightblush


RE: Sonic the Hedgehog - SATAM - Antošík - 01.06.2012

Sonica mam v plánu ... bohužel, před tim než sem se dostal k MLP sem zrovna stáhnul Sonic X, ale po asi 10 epizodách sem došel k závěru, že ač miluju fanarty tak tohle fakt nepude, páč je to totally ... dumb.

Tak až bude čas tak asi zkusim tohle Pinkiesmile


RE: Sonic the Hedgehog - SATAM - Martin - 04.06.2012

(01.06.2012, 21:14)Leslieshy Napsal(a): Jinak komixy od Archie znám, docela bych si je ráda přečetla ale nevím kde (jestli to vůbec někde jde). Twilightblush

Tak buď se dá ještě koupit (vycházejí i edice se staršími čísly) a nebo zde http://tails.kicks-ass.net/index.php?area=comics
(01.06.2012, 23:14)Antošík Napsal(a): Tak až bude čas tak asi zkusim tohle Pinkiesmile

Můj osobní názor, že Satam je rozhodně lepší než Sonic X, i když obojí má své horší díly..


RE: Sonic the Hedgehog - SATAM - Tails - 30.08.2012

Tak přestože jsem taky fanoušek Sonika a používám přezdívku Tails, hrál jsem Sonic hry a občas se dívám i na nějaký Sonic fanarty, tak jsem se na Sonic X nebo Satam nikdy nedíval, přestože vím, že to existuje. U toho Sonic X jsem hodněkrát čet, že je to o ničem, tak jsem do toho ani nešel. Možná že to někdy zkusim...
Btw když už jsme v tý offtopic diskuzi a zmínil jsem ty fanarty, tak je zajímavý vidět, kolik lidí tvořících Sonic fanarty na DA už taky sklouzlo k MLP... Pinkiecrazy