Anketa: Přijdu na karaoke, když mi vyjde termín?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Jasně a budu zpívat (ale ne sám, to se bojím)
63.64%
35 63.64%
Jasně, ale nebudu zpívat (protože se stydím)
20.00%
11 20.00%
Jasně a rád pomůžu s přípravou a tímto posílám Lyrel soukromou yprávu a hlásím se ke karaoke týmu.
16.36%
9 16.36%
Celkem 55 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE-
Taky souhlasím s rozbalováním před publikem (fakt jsem to zrovna já odkýval? Rainbowderp)

Mimochodem dárek u mě skoro hotovej, zítra ho budu nějak velice nekvalitně balit protože mám seriozně olšové ruce.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
(14.12.2012, 22:00)TheKubajs Napsal(a):
(14.12.2012, 20:10)Refly Napsal(a): A budeš to i nahrávat? Rainbowlaugh

No, refly, nevím, jestli to má cenu. Bude to zvukový záznam bez obrazu a nemyslím, že kvalita by byla nějak valná...

Pár záznamů určitě bude. Já beru zrcadlovku, byť to není její primární účel, tak videa i zvuk nahrává v dobré kvalitě a 1920x1080 bude snad pro nějakou propagaci Bronies a vzpomínání stačit. Určitě nejsem jedinej kdo bude fotit a nahrávat Twilightsmile
"Um... Princess Luna,.." Heart
"No matter what our differences, we are all ponies." Pinkiesad2
I česky se dá MLP dabovat kvalitně
Odpovědět
(14.12.2012, 21:52)Pajzl Napsal(a): @Flaiming - místo na případné optional spaní se vždycky najde, do Melgarhova ledového bytu se zatím nikdo nehlásil Rainbowlaugh Ale věřím, že se pojede až do rána Pinkiesmile

Haha taky doufam ze do nej sam nebudu muset, sice polstar, periny, tepla voda a elektrina je, ale topeni je deaktivovany dlouhodobe.. ale zase tam mame super tezke prave 1.republikove zimni kozesinove kabaty.. a to je solidnich 20 kilo tepla Rainbowlaugh

Ale kdyby na to doslo, tak klidne muzeme zajit do Hot Peppers/"Karibiku", pozvu na jedno urcite Rainbowlaugh

Jinak rozbalovani darku pred publikem je urcite dobra volba =)

---
Kdyby na to doslo, pro vsechny kdo budou brat od Xeeleeho Princezny z BBcek a chteji jim dobarvit kopitka, tak vezmu Greedy Gold Metallic a Silver-Platinum Metallic barvy a jeden stetec, jsou v davkovacich takze moznost rozliti je nulova.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Aktualizoval sem můj předchozí příspěvek. Luna byla zkonfiskována. Peníze budou zajištěny, takže zítra dopoledne vyrazím na poslední nákup a aspoň jedna ještě bude. Cadance bude spousta, Celestie asi tři a asi čtyři Trixie. Proč je najednou všichni chtěj? Twilightsmile Pokud o ně někdo má zájem, tak zamlouvejte přes SZ. Kdo dřív přicválá, ten dřív mele. Když něco zbude, tak se o to porvete nebo si zahrajete kopyto nůžky papír.

k rozebrání
Celestie 4
Cadence 1
Fluttershy 3
Twilight Sparkle 1
WS Cadence 1
Ribbon Heart 1 (2. řada)
Stardash 1 (2. řada)
Pudding Pie 1 (2. řada)

+
Celestie 2?
Luna 1-2?
Cadance 6?
Trixie 3-4?
Twilight Sparkle 2
WS Shining Armor 2
WS Cadance 2
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
(14.12.2012, 22:37)Melgarh Napsal(a):
(14.12.2012, 21:52)Pajzl Napsal(a): @Flaiming - místo na případné optional spaní se vždycky najde, do Melgarhova ledového bytu se zatím nikdo nehlásil Rainbowlaugh Ale věřím, že se pojede až do rána Pinkiesmile

Haha taky doufam ze do nej sam nebudu muset, sice polstar, periny, tepla voda a elektrina je, ale topeni je deaktivovany dlouhodobe.. ale zase tam mame super tezke prave 1.republikove zimni kozesinove kabaty.. a to je solidnich 20 kilo tepla Rainbowlaugh

Ale kdyby na to doslo, tak klidne muzeme zajit do Hot Peppers/"Karibiku", pozvu na jedno urcite Rainbowlaugh

Jinak rozbalovani darku pred publikem je urcite dobra volba =)

---
Kdyby na to doslo, pro vsechny kdo budou brat od Xeeleeho Princezny z BBcek a chteji jim dobarvit kopitka, tak vezmu Greedy Gold Metallic a Silver-Platinum Metallic barvy a jeden stetec, jsou v davkovacich takze moznost rozliti je nulova.

To vidím že tam u tebe nejspíš skončím já Twilightblush.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Darček už tiež hotový...
Poňecon 2014 (FineCon)
WE LOVE FINE

DA? BUTTONS, ODZNAKY, PLACKY
Odpovědět
(14.12.2012, 22:37)Melgarh Napsal(a): Kdyby na to doslo, pro vsechny kdo budou brat od Xeeleeho Princezny z BBcek a chteji jim dobarvit kopitka, tak vezmu Greedy Gold Metallic a Silver-Platinum Metallic barvy a jeden stetec, jsou v davkovacich takze moznost rozliti je nulova.

To není dobrej nápad. Buď barvi podkovy žlutou barvou, nebo podkovy, korunky a náhrdelníky zlatou. (To ale bude piplačka na dost dlouho. Pochybuju, že na to zítra bude čas.) Žlutá se zlatou bude vypadat blbě. Mám Celestii se žlutými podkovami a vypadá opravdu pěkně. Luna má místo černých šperků žlutý jako Celestie, takže tam kopýtka v jiný barvě vadit nebudou a zbytek se může dodělat jindy. Tohle ale není stříbrná. Spíš hodně svtlá fialová s nádechem do modra.

[Obrázek: Luna-forest-cropped.PNG]

EDIT: Asi se umeju a půjdu si lehnout. Sem strašně utahanej a ospalej. Objednávky v SZ projedu zítra.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Bu-bu-but its soooo pweettyy!

Ano, jde o to jaky anybrony maji styl - ja osobne preferuji non-canon metalicke barvy, ktere jsou uzasne, jak jsem ukazal na tom Wonderbolt Rainbow dashy - blisti se to jako kostym s diskoteky 90tych let Rainbowlaugh

Prvni pokus pri barveni - kvalita tech kopitek je hodne spatna z tovarny takze me osobne ujel stetec parkrat, ale zase clovek se uci! =)
[Obrázek: DSC_1309.jpg]

A ta stribrna/mithrilova.. je lahoda, zvlast kdyby to byla Nightmare moon, jak se to pekne blisti od svetla, tou udelat symboly mesice (CM+predni nahrdelnik) a tez kopitka tak to bude vypadat velmi zajimave =)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
On má ruku! Rainbowderp What madness is this???

Ne ale bych řekl dobrá práce, mi připomíná bráchu když maluje W40k figurky.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Sice preferuju canon, ale proti metalickejm barvám nic nemám. Akorát ta tvá Cadence opravdu vypadá dost divně, když má metalický podkovy a nemá metalickou korunku s náhrdelníkem.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)