Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
Podpasovka... a proc tu pises o spodinach herniho prumyslu? Ja hraju od tri let...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Protoze drive hry staly za to. Dnes dostanes pos*anej remake GTA SA a je to k ho*nu. Hry nejsou co byvaly...Dnes si studio zaplati 15+ enginu, narve to do jedne hry a doufa ze to bude best game ever... Herni prumysl jde k ho*nu kvuli temto blbostem typu GTA, CoD, MoH atd... Jen to kazi mladez...
Odpovědět
MoH už končí, potom co byl na na svět satanem splozen warfighter tak pokud to vím dobře, další MoH by už být neměly. BTW EA má prý testery někde v Rumunsku Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
Kill them!!! Kill them with acid! No co...Jdu spat...Mejte se...
Odpovědět
Ale třeba ten Assassin's Creed se dá použít jako vodítko co se historie týče, to není tak uplně zlý.:-D
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Eeyup... Mne sa zase často pri AC a Borgiovcoch vybaví aj Mario Puzo Twilightsmile
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Mě to navíc pomohlo inspirovat se v mých dvou velice oblíbených záležitostech - parkouru a soubojích všeho druhu. Jelikož ty pohyby jsou nasnímány na živých lidech, opravdu jsou použitelné a fungují (ano, pokud po něčem tenkém běžíte jako přikrčené kuře, opravdu se vám na tom, po troše tréninku, podaří udržet).
Nemluvě o tom, že vždy když jsem to nějaké ty hodiny hrál jsem dostal strašnou chuď na trénink a taktéž jsem opravdu šel.
Historické souvislosti, jména události apod. jsou pak další věcí.
Co se Assassins Creed týče, považuji to za nejlepší hru současnosti a ze všech her co jsem hrál, mě nejvíce ovlivnila. A to rozhodně ne směrem, že bych měl chuť jít ven úkladně vraždit a střílet otrávené šipky.
Odpovědět
Nesměřujeme kapku off topic?

P.S. Když jsem se svého času přistihl, že mimoděk zkoumám, jak vyšplhat na vodárenskou věž, bylo rázem jasné, že jsem to s AC trochu přehnal... Pinkiehappy
All we have to decide is what to do with the time that is given to us...
Odpovědět
(25.01.2013, 14:17)May Napsal(a): Nesměřujeme kapku off topic?

No, tak trošku možno Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Keď to vraví Pinkie...
[Obrázek: 6993526784]
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: