Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hledáme nové moderátory!
#6
Dobré odpoledne,

měl bych zájem o moderování literární sekce, neboť je tam potřeba někdo, kdo přímo literatuře rozumí z editorské i tvůrčí stránky.

Tato přihláška je platná pouze pokud se na moderování literární sekce nepřihlásí někdo, kdo tomu rozumí a má čistější štít než já, neboť takových tu pár je.

Tím se dostávám k dalšímu bodu mé negativní reputace. Ano, mám tam pár odebraných bodů. Většinou to bylo dané pro pomstu nebo nepochopení některých mých, řekněme trochu ráznějších přístupů k určitým věcem. (Například jsem se snažil vysvětlit, že špatně napsané Gore povídky jsou blbost, tak jsem jednu napsal a ejhle. -4 body). Ostatně to už určitě posoudíte sami.

Rok na fóru a věk splňuji. Znalosti té dané sekce mám na velice dobré úrovni a protože se pohybuji v oboru, dokážu odhadnout, co je myšleno jako attention whoring a co je opravdová tvůrčí činnost.

Svědomitě prohlašuji, že se nepřihlašuji na tento post, abych znepříjemnil život některým dalším autorům nebo kvůli osobnímu prospěchu. Jde mi jen o to, aby se z Literární sekce nestal binec, kde si každý založí téma, napíše pár řádek a nechá se tam obdivovat svým fanklubem, jak je skvělý, což už se bohužel mnohokrát stalo.

Předem děkuji za vyřízení, ať už bude jakékoliv.

S pozdravem, Frolda
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris



Příspěvků v tématu
Hledáme nové moderátory! - od DaveL - 27.09.2013, 09:58
RE: Hledáme nové moderátory! - od Memphis - 27.09.2013, 12:26
RE: Hledáme nové moderátory! - od MBite - 27.09.2013, 13:43
RE: Hledáme nové moderátory! - od Frolda - 28.09.2013, 15:30
RE: Hledáme nové moderátory! - od pipa943 - 06.10.2013, 23:06
RE: Hledáme nové moderátory! - od Iluzon - 07.10.2013, 22:42
RE: Hledáme nové moderátory! - od DaveL - 13.10.2013, 22:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)