Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 16 : It Ain't Easy Being Breezies
#15
Nuže, tak jsem epizodu zkouknul dvakrát.

Co se dá říct? Epizoda celkem ušla. Opravdu mě začíná iritovat, jak se Fluttershy stále učí to samé. DHX, Flutters určitě má i jiné kvality... Facehoof Konečně má svůj klíč a s trochou štěstí to znamená, že autoři pochopí, že ona již chápe tenhle "message". Očekával jsem song, když modrej breezee letěl poprvé ke kukátku, nakonec jsem byl zklamanej (song v tomhle dialektu would be freaking perfect). Doufám že v páté sérii ještě náhledneme do světa breezees, jelikož aktuálně vypadal celkem hezky a zajímá mě, jak vlastně funguje jejich "magie". Hmm možná v budoucích komixech. Anyway, epizoda ušla, nebyla super ale zároveň nebyla špatná. 7/10.

A teď bronygasmy:

- Doktor s 3D brílema byla naprosto dokonalá narážka. Twilightsmile
- Flutters oblečená jako včela, bože už vidím ty "zajímavé" fanfikce. Pinkiecrazy
- Nejsem si jistej, ale dialekt Breezees přípomíná mix Irštiny/Švédštiny. Pokud ano, tak autory miluju (ne že bych je doteď nemiloval, but you get it). Pinkiegasp
- Rainbow Dash chce být griffem? Tak u tohodle se na fanfikce naopak těším. Třeba je to předzvěst návratu Gildy? Těch možností!!! Pinkiecrazy
- Nejlepší Mane6 pony je nahá ještě zářivější/fabulóznější jak oblečená. Raritystarry
- Spiku! Proč se necháváš autory takhle napsat?! Vždyť jsi byl bro. Byl jsi frajer! A teď jsi jen zbytečná komediální postava! Co se s tebou stalo... spike NOO

Also, caption this:
[Obrázek: 564228__safe_fluttershy_animated_clothes...e_bees.gif]
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 16 : It Ain't Easy Being Breezies - od Fingusa - 01.03.2014, 21:05

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)