Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úvaha: Jaká je definice Bronies?
Ji si silně stojím za svou úvahou Pinkiesmile https://bronies.cz/Vlakno-Uvaha-Jaka-je-...#pid199712

Aplikuju úplně v pohodě logiku.
Klidně podle logiky D.K. můžu teď začít tvrdit, že chci být Trekkie... Novou generaci jsem viděl před lety občas na COOLu a jinak mě Star Trek nezajímá... Ale budu vám tvrdit, že chci být Treekie, tak jím budu... Hmm, taky chci být furrík... a sparťanský válečník... a kdo ví co ještě...
"cítím se být bronym a tak jím jsem" fakt nefunguje dobře, protože pak by muselo platit "cítím se být psem a tak jím jsem".

Co se týče tvého přídavku Keranisi... Hmm, dejme tomu, že jsem před 4 lety viděl jednu epizodu, ještě si vybavuju o čem MLP je a nějaké základní informace (asi tak jako o všem co člověk v životě viděl a úplně nezapomněl) a po 4 letech jsem se rozhodl, že bude sranda si říkat je jsem brony... Takže podle tebe je takový člověk brony... Takový, který už 4 roky nemá s MLP nic společného, neviděl od té doby jedinou epizodu a akorát si chce prostě říkat brony...
To taky nefunguje.

Edit: Radši tady ještě dopíšu něco na čem jsme se víceméně shodli s Ondrahrr. Zatímco vy si vymýšlíte vlastní definice "bronies" podle toho jak si zrovna vy myslíte, jak by to mělo být, tak já se snažím ve své úvaze a vůbec vystihnout původní a nejlogičtější definici. Čili, mě osobně vůbec nejde o to, jak já bych definoval bronyho, kdybych ten termín vymyslel já, ale o to, co tím termínem mysleli tehdy lidi a 4chanu, když ho vymysleli. Proto je pro mě základní jednoduchost a vznik toho termínu, z čehož pak vyvozuji definici a závěr.
Kdybych to měl přirovnat, tak já se snažím popsat definici "kamene" tak jak funguje v nejobecnější rovině a co jí myslel ten který termín "kámen" vytvořil. Vy se naproti tomu snažíte definovat "kámen" úplně jinak a podle sebe... Např. byste říkali "kámen" tomu, čemu zbytek světa říká "balónek" a to jen proto, že si myslíte, že je to tak lepší a že vám to tak víc vyhovuje.

No, klidně si můžete vymyslet vlastní definice, ale asi už je z principu jasné, že s většinou nebudu souhlasit.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 01.05.2013, 22:25
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 02.05.2013, 17:25
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 02.05.2013, 18:01
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 02.05.2013, 18:12
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Sójový lecitin - 03.05.2013, 14:33
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 03.05.2013, 23:24
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 06.05.2013, 21:12
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 07.05.2013, 19:32
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 20.05.2013, 18:38
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 25.05.2013, 22:33
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Foxtrot - 18.05.2015, 16:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: