Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PragoFFest 2013 pozvánka + info
1) tak neskáčeš do skupiny lidí, ale při vhodné příležitosti se k nim přidáš - když třeba zaslechneš, jak se hlouček lidí baví o něčem co tě zajímá a máš k tomu co říct, tak třeba chvíli poslouchej a pak přispěj svojí troškou do mlýna (stejně jako přispíváš sem na fórum), představíš se a už to jde - jinde by to možná bylo považováno za vrcholně neslušné, ale na conech ne (samozřejmě s rozumem). Když dáš nějakým způsobem najevo společný zájem, tak tím líp. Zbytek už půjde sám. i když si to třeba teď nemyslíš Pinkiesmile je jistě lepší, když už někoho z komunity znáš a kdo tě třeba představí ostatním, ale dá se to i bez toho.

2) možná to bude znít překvapivě, ale byl jsem taky takový Twilightsmile pak jsem se párkrát zkusil zapojit do hovoru a byť to třeba napoprvé nedopadlo tak, jak jsem čekal, v konečném důsledku jsem mnohokrát spokojenější


Píšu si do TODO: na příští setkání vymyslet nějaký systém, který umožní každému tyhle bariéry překonat a zapojit se, pokud bude jen trochu chtít (což předpokládám bude, protože jinak by na sraz či con nejezdil Ajsmug )


A když už opravdu nebudeš vědět, tak jednoduché řešení: až mě zas na srazu/conu uvidíš ať už jako Fluttershy (prý se v tom stavu hledám docela snadno Ajsmug ), nebo v civilu, tak přijď a přihlaš se - z cizích a neznámých uděláme známé ani nebudeš vědět jak Pinkiesmile to samozřejmě platí pro všechny... teda dokud se mi někdo nebude celou dobu lepit na paty a čekat na mě před záchodem, až vylezu (i to už se stalo Rainbowlaugh ), tak žádný problém.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Corwin - 01.12.2012, 01:25
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Sójový lecitin - 02.02.2013, 21:13
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Host - 03.02.2013, 19:57
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Jamis - 07.02.2013, 19:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)