Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Livestream thread
#2
Jak jistě někteří už vědí, mám také svůj livestream a samozřejmě i DA. Moc často ale nestreamuji, proto jsem se rozhodl, že bychom společne z toho mohli vytvořit jakýsi oficiálnější Bronies.cz stream, kde se bude vysílat daleko častěji, třeba i úplně cokoliv, pokud možno SFW (alespoň před půlnocí).

Můžu kohokoliv z vás přizvat do Teamu livestream channelu. Teda né úplně každého, na streamování to chce slušný internet a nějaké to železo a samozřejmě někoho schopného. To znamená, že budete moci vysílat přes svůj účet na livestream.com na channelu Bronies.cz. Třeba by jsme postupem času mohli mít i větší sledovanost. Pinkiesmile

Budou se předem ohlašovat eventy, jako bylo naše společné cooperative kreslení například, nebo se chystám hrát a streamovat Amnesii. To snad přitáhne více diváku v určité hodiny.

Kdyby nás bylo nějak více, tak se stanoví pravidla streamování, aby jsme se nehádali, samozřejmě že předem ohlášené eventy mají maximální přednost.

Takže jestli někdo má třeba jen malinký zájem, nebo by se chtěl zeptat, tak mi napište soukromou zprávu nebo přímo sem. S programy atd. poradím velice rád.

- deviantART
- Bronies.cz - livestream
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Livestream thread - od Ondrahub - 14.01.2012, 21:36
RE: Livestream thread - od Terok - 17.03.2012, 00:14
RE: Livestream thread - od Dumbass_CZ - 17.03.2012, 09:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)