Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Azazel se snaží kreslit
Jo takže lenost?! Rainbowlaugh No to pak mění celou situaci Rainbowlaugh ...
I once dug a pit and filled it with clouds....or was it clowns.... well whichever it was it began to smell...Ahah! must have been clowns. Clouds don't smell, they taste of butter. And tears.
Odpovědět
Tak já mám času dost a to i v práci (a tam snad ještě víc Rainbowlaugh ) ale problém mě dělá se přinutit začít pak už je to pohoda a baví mě to ale udělat ten první krok? To je těžký Rainbowlaugh… navíc dost často mám kocovinu a to se mi pak nechce vůbec nic Rainbowlaugh
Odpovědět
Dalo mi to zabrat ale je to na světě … Trvalo mi to cca 6hodin a tvořil jsem to na A4 za pomocí tužek B2 a B6 + Pastelky (PolyColor)… i přes to že s barvami nejsem kamarád tak bych řek že je to zatím má nejlepší práce …… Och ano jedná se o předělávku anděla z Diabla 3 ale nesnažil jsem se zachovat veškeré prvky páč by to pak s MLP nemělo moc společného takže jsem se rozhodl to udělat takhle (Barevněji, s částečnou zbrojí a odhaleným obličejem) + Jsem něco přidal….
V rozlišení 7000x5000 ZDE (když dáte Download Image)
[Obrázek: MLP%252023.jpg]

Takhle vypadá obr. ze kterého vycházím:
https://lh5.googleusercontent.com/-jAf-7...enshot.jpg
A tady je pár mezistupňů tvorby + má pracovní morálka v práci Rainbowlaugh
https://picasaweb.google.com/11708590917...tupProcess
Odpovědět
Tak vzhledem k tomu že mě čeká zakázka pro kamaráda který chce nakreslit nějaký tank (model nevím ale je to nějaký Americký prototyp) tak jsem si řek že si to vyzkouším a nakreslil jsem svůj oblíbený Tiger II Twilightsmile… Ale dost jsem to odflákl Rainbowlaugh……. no už jsem to říkal a řeknu to zas neživé věci mě nebaví kreslit Rainbowlaugh
[Obrázek: Tiger%25202.jpg]
EDIT: Ježíš tam je chyb Rainbowlaugh
Odpovědět
to je dokonalý super za to +
Odpovědět
Jsem rád že se ti to líbí Twilightsmile a dík za + Twilightsmile
Odpovědět
Paráda a paráda, jediná věc, kterou mohu doporučit: Buď začít používat tužku s větší tvrdostí a udělat trochu větší rozdíly (vyšší kontrast), nebo pokud to je scanerem (což si nemyslim) tak pak uměle zvýšit kontrast Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Děkuji moc Twilightsmile… jo je to scannerem ono to ty kresby na bílém papíře skenuje naprd Unsuresweetie

Jo taky děkuji za plusko Twilightsmile
Odpovědět
ten tank je... ultra mega hustý!!! Rainbowlaugh
Odpovědět
Pěknej. S výraznějším stínováním by to bylo ještě lepší. Anebo to udělat trochu jako technickej výkres: různě silný čáry, podle toho jak je kterej obrys důležitej.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)