Hodnocení tématu:
 • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Equestrian Myth(o)s 2: Electric Boogaloo
#1
[Obrázek: Jo0biqy.png]

Vážení čtenáři, je mi ctí vás přivítat k mé tvorbě minulé, přítomné i nadcházející. V tomto tématu naleznete všechny moje MLP:FiM fanfikce, včetně anglické tvorby. Jsem také na Fimfiction, kde si můžete právě zmíněnou anglickou tvorbu shlédnout přímo.

Někteří me už znáte z předchozího vlákna, kde jsem postnul své úplně první práce a kde se poprvé vytvořil zárodek mého uměleckého ducha. Děkuji všem, kdo si ty moje patlaniny kdy přečetli a pro nové i staré čtenáře: příjemné počtení a nebojte se kritiky. Chybami se člověk učí, a bůh ví, že já jich dělám mnoho.


[Obrázek: yKbHccw.png]

CURSED
Jazyk:
Čeština

Tagy:
Comedy / Random, Adventure, Dark

Rating:
RATED TEEN FOR TEA

Xarevor. Docela obyčejný jednorožec, který bývá v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Prošel si peklem a zpět, aby se dostal tam, kde nyní je – ztracen v Everfree lese s jediným úkolem. A do krysích zadnic jestli neuteče před ním vše před vším, co se mu postaví do cesty!

Tento příběh neobsahuje mléko. Pozor! může obsahovat: Komedii, ironii, sarkasmus, nesmyslné situace, třetí osobu, protivného vypravěče, mléko, ve skutečnosti temný příběh, špatnou romantiku, gramatické chyby, které vám rozervou oči, spoilery, špatné vtipy, stopy arašídů, krysích zadnic, zápletek a dějových zvratů.
Konzultujte se svým doktorem před čtením.


Verze:
Akt I. - Cesta vyhnaných
 1. Google Docs
Akt II. - Cesta zatracených
 1. Google Docs

[Obrázek: TU7qmpi.png]

WHAT HEAVENS HAVE DIVIDED
Jazyk:
Angličtina

Tagy:
Human, Comedy, Adventure, Dark, Sad

Rating:
RATED TEEN FOR PRESS X TO MICHAEL

What would you be capable of to save the ones you love?

A question one should never have to answer. I wasn't one of those lucky people. My little brother, Michael, had been taken away under strange circumstances by unnatural forces against his will. And I went after him to save him. Now here I am, in a land that is unlike Earth, where magic reigns supreme and mythical creatures live freely. And within all of this, somewhere, my brother is lost.

I might not know where I am, where my brother is, and how to get us back home. But I know one thing.

There is nothing I wouldn’t sacrifice to bring him back home. Nothing.

...

Right?

Verze:
 1. FIMFiction

[Obrázek: TU7qmpi.png]
WHO WANTS TO LIVE FOREVER
Jazyk:
Angličtina

Tagy:
Adventure, Dark, Tragedy / Sad

Rating:
RATED TEEN FOR TEAM

One’s curse can be another’s blessing. When a new day dawns and the slaves are freed, a lonely stag will perhaps find relief from his burdensome life, and be able to cast away the shackles of his unfulfilled past as the children of earth and skies show him the way.

Verze:
[Obrázek: TU7qmpi.png]DOČASNÝ ANNOUNCEMENT:

Zdravím lidi. Už je to nějaký ten pátek, co jsem se zase ozval, takže bych měl na shrnutí po takové době nějaké to prohlášení atd.

Asi první nejdůležitější věc je, kde jsem k čertu byl (pro ty, co to zajímá, což je asi nikdo, ale protože rád kecám, tak tu stejně něco napíšu). No, pracoval jsem na své anglické tvorbě (viz WHHD - What Heavens Have Divided na Fimfiction). Přiznám se, že Cursed jsem dal stranou na dobu neurčitou, která byla neurčitá až do teď. Vzhledem k tomu, že už nějakou dobu mám na WHHD writer's block, a hlavou mi neustále vrtají potencionální scény z Cursed, rozhodl jsem se k tomu nakonec dokopat a zase začít psát. Avšak v té dlouhé pauze jsem si něco uvědomil. Po dlouhém dloubání a hloubání jsem se rozhodl k několika věcem:
a) Cursed nakonec bude napsaný v třetí osobě. Je k tomu několik důvodů, které pak možná ještě rozepíšu. Jednoduše řečeno, v první osobě mi chyběl ten klasický švih, který měl původní Cursed. Třetí osoba této povídce prostě sedí. Pak je plno dalších důvodů, ale to je na dlouho.
b) Udělám to jak při staru a budu psát kapitoly tak, jak budu mít náladu. Zjistil jsem, že nejsem sto se dokopat k tomu, abych to nejdřív napsal celé, pak jen vydával postupně kapitoly. Opravdu jsem se snažil to tak udělat, aby bylo minimum příběhových nedostatků, děr, aby byl okonsistentní vydávání kapitol, abych to kdyžtak mohl revizovat předtím než to vůbec vydám. Omlouvám se, ale k tomu asi nedojde Twilightoops Koneckonců, poslední dva roky tomu jen nasvědčují. Ovšem moje nutkání tohle dokončit je dost silná na to, abych celý projekt jen tak nezahodil. A tak tady tedy jsem. Pinkiesmile

A jako důkaz první kapitolu nové verze nového Cursed si lze již přečíst! Viz. sekce Cursed nahoře.

Další oznámení je, že ač jsem nebyl na české scéně zase moc aktivní, na anglické scéně jsem trochu víc aktivnější. Určitě bych doporučil kdyžtak navštěvovat aspoň můj profil na fimfiction.net a občas se podívali do Author's Blog pro nové informace ohledně mého psaní atd. Budu se snažit dávat překládané verze AB i sem, ale nemůžu se za to zaručit.


Staré téma, jak si můžete všimnout, již v této sekci fóra nenajdete. Není třeba se děsit. Všechno, co jsem napsal sem hodím, jen budu trochu updatovat formátování. Do té doby lze najít staré téma zaarchivované zde: http://bronies.cz/Vlakno-Equestrian-Mythos Tam si taky budete moci shlédnout všechny komenty atd. Jen už tam nelze přidávat nové příspěvky. Proto jsem taky vytvořil toto téma. Dalo by se říct, že to symbolizuje jakési znovuzrození či co.

A to je asi tak všechno. Nyní, jestli mě omluvíte, musím se vrátit k psaní, než Legion zjistí, že jsem unikl ze své cely. Adios!
Odpovědět
#2
A já už myslel, že jsi na tohle fórum úplně zapomněl. Jsem rád, že jsem se mýlil a že cursed bude pokračovat Flutterryay
Meow?
Odpovědět
#3
[Obrázek: z2c274w.png]

Toto jsou mé staré prvotiny. Prosím, berte se špetkou soli. Jako bonus pro všechny své starší čtenáře jsem přidal první část epilogu původního Cursed, který jsem napsal před více jak dvěma lety, ale nikdy nepublikoval. Můžete si ho shlédnout v druhém aktu Libro dei Tempus ve své neupravené kráse.


[Obrázek: TU7qmpi.png]

Cursed
Jazyk:
Zpatlaná čeština

Tagy:
Comedy, Adventure, Dark, Sad, Romance

Rating:
TEEN

Příběh o Xardasovi, jednorožci, který si prošel peklem jen, aby se dostal do dalšího: do Equestrie a mnohem, mnohem dál.

Verze:

[Obrázek: TU7qmpi.png]

Čas je fuška
Jazyk:
Čeština

Tagy:
Human, Comedy / Random, Adventure, Dark

Rating:
TEEN

Jsem Strážce Času. Vskutku, mým úkolem je spravovat čas. Starat se o to, aby nikdo neskákal časem, jak se mu zachce. Odstraňovat kdejaké chyby v časové linii a bojovat s monstry, které se kvůli časovým anomáliím sem tam vytvoří. To ovšem není zas taková sranda. Pravda je, že je to to zatracená fuška...

Pozn.: přečetl jsem už hodně HiE fanficů. Setkal jsem se s HiE dobrými, ale hlavně hroznými a stereotypními, kdy je daný člověk OP a většinou zamilovaný do nějaké hlavní postavy. Tohle je moje reakce na všechny ty fanficy. Dříve, než tento fic tedy zavrhnete, prosím, vemte v potaz, že to je v podstatě parodie.

Verze:
 1. Čas je fuška

[Obrázek: TU7qmpi.png]

Jak jsem dnes k poníkům přišel
Jazyk:
Čeština

Tagy:
Human, Comedy / Random, Adventure, EPIC

Rating:
RATED E FOR EPIC

Vydejte se na heroické dobrodružství k získání toho největšího pokladu ze všech.

Verze:
 1. Jak jsem dnes k poníkům přišel

[Obrázek: TU7qmpi.png]

Koupelna 11
Jazyk:
Čeština

Tagy:
Comedy / Random, Adventure, (Grim)Dark

Rating:
RATED T FOR TNEMERCXE

Jejich revírem jsou koupelny! Jejich tempo je vražedné! Jejich protivníci jsou zvratky, průjmy a ucpané záchody! Muži z Koupelny 11 pracují ve dne v noci. Jejich úkolem je chránit naši bezpečnost!

Verze:
 1. Koupelna 11
Odpovědět
#4
UPDATE 10.3. - Nebojte, na Cursed jsem nezapomněl, jenom teďkom mám ten měsíc trochu víc práce a školy než obvykle, snad se to brzo přežene jak otravná bouře. Pracoval jsem trochu víc na WHHD, takže jsem nebyl úplně lenivý, ale to myslím tady odsaď asi stejně nikdo nečte Rainbowlaugh Hned jak budu mít ale čas, dám psaní Cursed na chvilku zase přednost.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)