Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 1.6 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Ostrava 2019
#1
[Obrázek: Logo-My-Little-Ostrava-V2-without-background.png]

25. října – 27. října 2019

Registrace na sraz - Dočasně pozastaveny

Jak už asi víte, připravujeme pro vás již třetí velký sraz v Ostravě. Opravdu se snažíme o to, aby byl sraz naplněný zábavou od začátku do konce. Chystáme toho pro vás opravdu poměrně dost a tak budeme určitě nesmírně rádi, když k nám, ať už znova a nebo poprvé, zavítáte a užijete si s námi dny naplněné zábavou a přátelstvím.
Harmonogram:
Bude ještě upřesněný!


Doprava:
Jsou tři způsoby, jak si koupit jízdenku:

1) Klasická papírová
2) SMS jízdenky
3) Bezkontaktně platební kartou

Je pět druhů jízdenek podle doby platnosti:

10 minutová (za 16,-Kč)
30 minutová (za 20,-Kč)
60 minutová (za 30,-Kč)
24 hodinová (za 80,-Kč)
3 denní (za 220,-Kč)

60 minutová a 24 hodinová se dají pořídit taktéž jako SMSky za stejnou cenu+poplatek operátorovi za odeslání SMS zprávy. Všechny výše zmíněné se dají pořídit jak papírově, tak bezkontaktně.
V soboty, neděle a státem uznané svátky se platnost 30 minutové prodlužuje na 45 minut, platnost 60 minutové resp. SMS 70 minutové pak na 90 minut. Extra bonus: V tyto dny a během prázdnin mohou na jedno- a třídenní jízdenky jet až dvě osoby starší 15 let+další tři mladší!

Pozor! Studenti si budou muset koupit obyčejné jízdenky, jelikož zlevněné jízdenky, které stojí polovinu obyčejného jízdného, platí pouze pro děcka do 15 let a pro přepravu psů, koček a jiných zvířat – a navíc byste museli mít ODISku pro studentskou/žákovskou slevu a navíc by vám sleva stejně neplatila po dobu července a srpna.

Jak platit bezkontaktně:
Je to velmi jednoduché. Pokud máte bezkontaktní platební kartu, tak jen přiložíte do blízkosti toho žlutého terminálu a už jen jedete. Po prvotním přiložení je možnost dokoupit další jízdenky ve formě spolucestujících (nejčastěji se to používá pro 30 a 60 minutovky), stačí jen v systému naklikat. co chcete.

Důležité info (které se ale netýká těch, kteří si hodlají koupit jízdenky na 24 nebo 72 hodin): pokud hodláte přestupovat, tak musíte přiložit kartu při každém nástupu do vozidla DPO. Při poslední jízdě pak jen přiložit při výstupu. Pokud jedete jenom jedním spojem a už nehodláte přestupovat, tak přiložíte při nástupu a výstupu.

Přepravní kontrola:
Pokud vás chytnou revizoři bez platné jízdenky, tak zaplatíte 1500,-Kč. Pokud to stihnete do jednoho týdne, tak se pokuta snižuje na 1000,-Kč.
Zdroj: www.dpo.cz


Zábavní centrum Horník:
Je zábavní centrum, kde na vás čeká laser game, virtuální realita, archery game a nově také Nerf aréna. Vyzkoušet si můžete střelbu z luku přímo na živý pohyblivý terč. Zábava, pohyb a moderní technologie, to je jejich motto. Pořádají také firemní a školní akce, nebo oslavy.

Web: www.zabavahornik.cz


Ubytování:
Přesnější info určitě brzo dodáme!


Přihlášení:


Sraz pro vás pořádá
[Obrázek: Bronies-Ostrava-Logo-Web.png]
Odpovědět
#2
Ses do toho hned takhle zhurta pustil Flutterryay , určitě bych rád přijel znovu ale zatím je moc brzy. Dovolený se u nás ve firmě budou řešit snad ještě tenhle týden. Jen jedna věc nakonec, rád bych si zašel na prohlídku hutí tak bych se druhý den asi trhnul pokud to nebude v programu.
Karaoke 2018 stream. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Twitter|Web|Steam
Odpovědět
#3
Letos tu organizaci bereme opravdu vážně a co jde, tak nechceme nechat na poslední chvíli. Jde nám hlavně o to, abychom to měli více pod kontrolou a vyvarovali se těch chyb, které jsme udělali při organizování minulého srazu, kdy jsme vše prakticky dělali dost na rychlo a více méně byl v tom chaos. Tak jsem si řekli, že spuštěním registrace nic nezkazíme. Počítáme s tím, že se většina nebude teď hned registrovat a nebo v nějaké dohledné době, ale nechají to až na později, ale chtěli jsem, aby tu ta možnost byla a navíc je to běžná praktika také u Conu, že spouštějí přihlašování už poměrně brzy. Co se týče toho, že by sis udělal vlastní program, tak s tím samozřejmě problém nemám a již teď mohu říci, že ji v plánu určitě nemáme. Každopádně mě určitě moc těší, že zvažuješ účast znova.
Odpovědět
#4
Dobre vidím, že registrácia končí DVA!  Rainbowhuh mesiace pred začiatkom zrazu? To je snáď nejaký lukratívny koncert alebo čo Rainbowlaugh Na konci leta fakt nebudem vedieť aká záťaž bude v škole a či vôbec nejaká škola bude, so don't count me in  Twilightoops
They said it's fun
Odpovědět
#5
Příliš brzy, ale loni mě mrzelo, že nebyly hutě. Vidím to jako Fang. jestli se zúčastním, rád bych (ať už během nebo mimo program) do hutí.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#6
@Tobyyy: Téměř dva měsíce před samotným konáním to končí z toho důvodů, že potřebují mít dostatečný časový prostor na to, abych mohl nahlásit kolik lidi na co půjde, případně kolik mám čeho nechat vytisknout...apod. Nemám opravdu zájem, abych vše řešil na poslední chvíli, jako tomu bylo u minulého srazu, kdy jsem registraci uzavíral cca dva týdny před samotným srazem a neměl jsem tak vůbec skoro žádný prostor, abych mohl vše potřebné v klidu stihnout. Jestli ti to dělá problém, tak to mě opravdu velice mrzí, ale bohužel, z uvedených důvodů, s datum konce registrace opravdu nijak hýbat nehodlám.

@Frolda: Jestli by byl opravdu o návštěvu hutí nějaký větší zájem, tak i když jsem v předcházejícím příspěvku psal, že ji v plánu nemáme, tak se dá určitě domluvit. Jde mi hlavně o to, aby byli všichni nakonec spokojeni.
Odpovědět
#7
kek
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
#8
tl;dr Rád bych přijel, ale stejně jako ostatní to moc dopředu slíbit nedokážu.

Je fajn mít v kalendáři termín včas, ale tohle prostě není ten typ akce, kvůli které si člověk bude vybírat dovolenou půl roku dopředu. Hotely narozdíl od Ludwigsburgu vyprodané nejsou, víza či letenky asi většina z nás zařizovat nemusí, jídenku na vlak mi ani dřív jak 2 měsíce předem neprodají. Že místo Karaoke poletím do Japonska jsem se taky dozvěděl až poslední týden v říjnu, jak mám vědět jestli se mi něco podobného nestane zde.
A i kdybych si svojí účastí byl jistý, těžko teď odhadnu jestli se mi bude chtít za půl roku hrát laser game nebo Nerf a jaké ubytování vlastně dostanu za těch 50 Kč na noc.

Následující odstavec jsou čistě mé osobní dojmy a rady. Sám jsem nikdy žádný sraz neorganizoval (kromě pomocných prací a výzev "sejdeme se zítra v hospodě"), jen vycházím z toho, co jsem v této komunitě zažil za posledních 5 let.
Vezmi loňský počet účastníků, můžeš zkusit přidat pár procent a hledej prostory s odpovídající kapacitou (stejně jsi už tehdy říkal, že se takové místo v Ostravě shání blbě). Jakmile ho budeš mít vyhlídnuté, nastav strop. Kdybys třeba ty dva měsíce předem uviděl, že to nestačí, máš čas hledat větší. Pokud se kapacita zaplní později, už je to problém zájemců o účast. Nevím co dalšího by mělo tolik na tom počtu lidí záviset, vytisknout x nebo x+7 papírů není záležitost na dva měsíce. Chaosu tím stejně nepředejdeš (asi jako když jsme na poslední Czequestrii zjistili až hodinu před otevřením, že obal na visačky je moc malý Rainbowlaugh) a příliš uhlazený program s minimem času na volnou zábavu ti už taky byl vyčítán.

No dělej nakonec jak myslíš, ale koukni se kolik lidí se dožadovalo vstupenek na Karaoke týden předem i když se registrace spouštěly AŽ měsíc před akcí. Víc ti asi nikdo neporadí.
Odpovědět
#9
Rainbow 
Tak já přijdu na 100%, ale taky bych se šel juknout do Hutí Rainbowlaugh

Přeji vám, aby organizace všeho toho vyšla na jedničku, uvidíme se tam Heart
Odpovědět
#10
@sc@lix přesně to samí s dopravou se aktuálně zavádí u nás v Ústí, akorát to zavádí už skoro půl roku

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)