Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 1.6 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Ostrava 2019
#11
! Důležitý Update!

Nejprve bych chtěl poděkovat všem, kteří nám sem napsali svůj názor a nebo také připomínku, které jsou taky určitě potřeba, protože bez ní bychom se nemohli zlepšovat. Určitě je všechny bereme na vědomí. Naším hlavním cílem je, aby se vám sraz líbil a vy jste se zde bavili. Ale nyní k tomu důležitému updatu.

Po zvažování všech možností a dlouhé diskuzi jsme nakonec došli k následujícímu rozhodnutí. I když už jsme oznámili datum konání srazu a chápeme, že se to některým nemusí zamlouvat, protože měníme něco, co už už bylo jednou dané. Hlavní důvod, který nás k tomu vedl je ten, že jsme nakonec usoudili, že zorganizovat něco na celé čtyři dny, je opravdu už o něčem jiném a v tomhle ohledu uznáváme, že jsme se nechali tak trochu unést. Twilightsmile Chtěli bychom se vám tak tímto co nejupřímněji omluvit za způsobené komplikace.

Nové datum konání tím pádem je od Pátku 25. října do Neděle 27. října 2019, s tím, že se bude konat opravdu přes celý víkend tzn. celou sobotu a neděli. Oficiální zakončení je plánováno na neděli večer.  Co se týče samotného programu, tak ten nedoznal téměř žádných změn. Ty důležité aktivity, které jsme také oznámili, tak zůstávají. Podařilo se nám je vměstnat do těchto dvou dnů.

Nová registrace bude spuštěná pravděpodobně někdy v půlce června. Nejpozději začátkem prázdnin. Ještě jednou bychom se vám chtěli omluvit a doufáme, že i přes tuto změnu se zde sejdeme v hojném počtu a zažijeme víkend plný přátelství a zábavy. Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)