Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Písemnosti od Martina
#1
Zdravím všechny, rád bych se s Vámi podělil o má psaní.

  Spojení několika potenciálů může stvořit i to, co bychom sami nevytvořili. Takové síly, které stojí za tím, že jsme tím, čím jsme a vybíráme si být i součástí nám dávají možnost se realizovat tam kde bychom si i my sami třeba nevybrali. Kde všude si nedovolujete být součástí toho co je pro Vás přínosné?
Spojení s přáteli, kteří si žádají a vybírají více může i Vás hnát k tomu být ještě lepší, než jste byli předtím i když si i Vy žádáte a vybíráte si víc. Jakmile budete i toto si vybírat a pojedete i svým potenciálem ku prospěchu tohoto přátelství, jež si vybíráte můžete i inspirovat aby i přátelé přidali ve své tvorbě. Tam kde si Vy nejste tohoto vědomi, zničíte a přetvoříte to?
Spojenectví v přátelství může mít i zajímavé dopady přímo na Váš život a i přínos k tomu tvořit více. Jakmile jste součástí, měníte nejen sebe. Měníte i ostatní ve Vašem okolí.
Při naší tvorbě, kterou tvoříme je bytí v radosti, lehskoti a slávě expanzí. I inspirace vytvořit to, co je za hranicemi možného, co známe. Vše je totiž možné. Dovolím si vypůjčit jeden nástroj z modality, které se věnuji a změnila mi i život mnohem k lepšímu a to

,,Vše je opakem toho jak to vypadá a nic neni opakem toho jak to vypadá"
Při tomto se můžete dostat do stavu, kdy začnete fungovat ze svého nitra a hlava tím nemá možnost do toho kecat. Když Vám do toho začne mluvit hlava, jdete do závěru a tím si i zavíráte dveře k tomu co byste mohli vytvořit pro Vaši expanzi. Chceme abysme expandovali a ne se uzavírali, což někteří dělají v této realitě a době.
Při otevřenosti sami k sobě máme ten největší prostor, který si můžeme dovolit k tvorbě a přínosu bonusů pro náš život. Tím jak jsme byli vychovávani, tím se spíše podobáme našim rodičům. Co když je možné být jiní než oni? My nejsme oni, my jsme my. Každý máme svůj vlastní potenciál a své schopnosti. Tím jak je používáme můžeme i změnit jednak sami sebe tak můžeme i proměnit své okolí.
Každé přátelství je expandující při soudržnosti s těmi, kteří inspirují sebe, nás a i další. Co kdybychom mohli být i my touto inspirací? Jakmile totiž jsme součástí přátelsví, expandujeme až za hranice možností. Takové možnosti tvorby jsou pak nekonečné.
To, že jste byli dříve součástí některých přátelství a nedopadlo to, jak byste rádi. Přensete se přes to. Nechte to projít svým tělem a nechcte to odejít. Jakmile totiž to budete v sobě držet, ucpe se Vám prostor a neni potom možné vypknit novým, které může ýt ještě více expanzivnější než si dokážete představit. Co všechno držíte v sobě aby jste se toho drželi a dávate tomu váhu? Byli byste ochotni to nechat odejít, udělat tomu pápá a vykopli to ze svého života? Co bylo, bylo. Tím že se držíme minulosti jsme bez šance se otevřit budoucnosti a žít v přítomném okamžiku. Kde všude si nedovolujete být v přítomné okamžiku pro to, aby Vám to bylo momentálním přínosem pro Vaši expanzi?

Volby, které činíme můžou mít i vliv na nás samotné jakmile s těmito volbami jdeme i ven za hranice naší komfotní zóny, která pro mnohé je tím kde se cítí bezpečně a ví, že bude každý den skoro stejný. Kde všude si nedovojeme být mimo naši komfotní zónu, což by bylo pro nás expanzivní? Jaké volby bychom měli udělat pro expanzi toho, o čem sníme aby se splnilo?
    Inspirace pro změnu může být i mnohem silnější s tělem i když hlava je absolutně proti pro naší expanzi. Kde všude dáváme váhu tomu co říká naše hlava a nenasloucháme tomu, co říká naše tělo a instikt?
  Soulad v přátelství a spojení je mnohem silnější, když je sdílené. Jakmile sdílené neni, neni to tak silné jak by někteří byli rádi. Je to i o nás samotných jací jsme a jak jsme přátelští vůči sobě. Co všechno Vám nedovoluje být přátelští sami k sobě což má za následek málo sdíleného přátelství?
I to, že my sami se cítíme malými, může jít k tomu, že děláme naše sny většími. Co kdybychom my byli stejně velkými jako naše sny. Dosáhli bychom jich? Jakmile tvoříme zlato, máme pouze zlato. Co kdybychom tvořili slunce diamantů? Jaké by to bylo? Kde bychom díky této volbě mohli být? Volba je pouze na nás samotných.
Pro některé může být hudba, ať už jakýkoliv styl, fasilitátorem, který dodá více energie a chuť žít. Každý styl hudby je ojedinělý a má i své vědomí, které ti jež ji poslouchají, tak s nimi i rezonuje. Tak jako my jsme každý originál i sami o sobě, tak je to i hudby.
S každým rezonuje něco jiného. Je to každého volba a ti jež by to chtěli vymlouvat ostatním. Bylo by přínosem se zeptat. Jaký styl hudby rezonuje se mnou a je mi přínosem? I šepot přírody je také hudba, kterou můžeme i také poslouchat pro navázání našeho stavu klidu, radosti, lehkosti a míru.

    Nic se neděje náhodou, jenom nám vesmír dává na vědomí, že je to pro nás v přítomném okamžiku přínosem ať už v jakémkoliv směru. Hlavně se nedívat nazpět. Je lepší jít vpřed a neohlížet se zpět. I v diskusích může být cokoliv přínosem někomu že zúčastněných.
Kde všude si nejste tohoto vědomi a rádi by jste to změnili? Volba je čistě na Vás.
Každý z nás má svůj originání potenciál a je jen nás kde si vybereme ten potenciál rozvíjet a ještě více expandovat pro náš ještě větší přínos.  Pro každého je jiný a můžeme je i spojovat dohromady do skupin, týmů pro spojenectví hojnosti.
  Co by bylo možné vytvořit s naším potenciálem,který je por každého jiný? Co všechno by bylo možné spojením těchto potenciálů a originalit? Kde všude je možné spojení hojností v ještě větší hojnost?
Tam kde mi jsme přínosem, ať už energeticky, tak fyzicky může na daném místě vytvořit ještě více hojnosti inspirace, upřímnosti, štědrosti, dobrosrdečnosti, věrnosti a radosti. Může to být přínosem jak pro nás, případně i pro všechny účastníky, když si dovolí a přijímou to, co je v daný okamžik přínosem tomu co si vybírají.
  Kam byste se mohli dostat, tím že si vyberete pro sebe více přínosu a bonusu? Jeké by to bylo být tím okamžikem, který vytvoří více?
Inspirace, která přichází může i stvořit to, co bychom my sami nevytvořili. Ta slova, která byla řečena mě inspirovali k napsání tohoto příspěvku.
Kdybychom si dovolili zářit jako maják těm, kteří to potřebují a dovolují si přijímat a žádají si více. Jaké by to bylo? Být více sami sebou a ne tak jak by nás rádi viděli ostatní. Být sami sebou je pro nás expanzivní když si to dovolíme a můžeme být ještě krásnější pozvánkou pro další možnosti do našeho života. 
Když bychom zářili, mohli bychom inspirovat i další a i mezi sebou s těmi, kteří inspirují. Jaké by to bylo být ještě více inspirativní a mohli bychom si vybírat a žádat o více lehkosti a radosti v naší nekonečné tvorbě pro ještě větší přínos jak pro nás, tak i přispět v roztažení křídel ostatních?
My sami můžeme také roztáhnout křídla a letět za tím, co nás v životě naplňuje a máme s tím lehkost a radost. To co si my vybíráme, určuje život, jaký máme. Co kdybychom to mohli změnit a mít lepší život? Vše je možné, jen my sami tomu nedovolujeme být součástí našeho života. Jaký bychom měli život, kdybychom to dovolili a přijali?
To jací jsme určují naše soudy a závěry. Co kdybychom tyto soudy a závěry mohli odvolat, zřeknout se jich. Jací bychom pak byli? Byli bychom těmi, jací ve skutečnosti jsme. Zářili bychom jako slunce i v té nejtemnější temnotě. My sami jsme tím světlem, které dokáže prozářit i tu nejtemnější temnotu. Čím více světla jsme, tím jsme i my sami šťastnější a radostnější.

  V přátelství jde i o to, být inspirací jak sobě, tak i našim přátelům, kteří můžou mít také za svůj potenciál inspiraci. Můžou mít i jiné potenciály, jako je například upřímnost, štědrost, dobrosrdečnost, věrnost, radost a inspirace k tomu může v této kombinaci vytvořit i to, co je za všemi možnými hranicemi a limitacemi možného. Kde všude bychom si mohli dovolit být za těmito hranicemi? Co bychom mohli společně vytvořit pro vzájemný přínos a jaké nové možnosti jsou tady s tím možné?
  Jakmile se vydáme na cestu, se kterou cítíme, že máme lehkost a je pro nás expanzivní, je třeba se nezastavovat. I kdyby byly názory druhých jiné než ty Vaše. Je to pouze jejich úhel pohledu. Říkejte si, zajímavý úhel pohledu, že mají tenhle úhel pohledu.  Toto je tak krásný nástroj, že se poté budete cítit mnohem lépe než předtím. Co bylo, je minulostí. Nežijte minulostí, ta je pro Vás v mnoha případech překážkou aby jste mohli více expandovat. To, že se stahujeme do sebe a uzavíráme se i možnosti přátelství je následek chyb, které jsme udělali v minulosti. 
Kde všude se stahujeme a uzavíráme se i před přáteli, kteří nám i chtějí pomoci v expanzí nás samých? Co jsme udělali tak hodnotným na tom být sami a uzavírat se? Jaké by to bylo, kdyby jsme si dovolili být otevření a žádat si více přátelství a vztahů s přáteli, kteří nám chtějí pomoci a inspirují nás k expanzi nás samých?   
Přátelství je jedna z našich úžasných možností, které máme v tomto životě. Díky němu můžeme se dostat i tam, kde se můžeme i realizovat, expandovat a odholit náš potenciál.  Díky přátelům, které máme a můžeme mít jsou i pro nás tak expandující, že můžeme jít až do nekonečných expanzí naší osobnosti.
Pro každé přátelství je expanzivní, když je sdíleno i s ostatními. Vlastnosti, které obsahuje a jsou obsažené v jeho magii dosti i můžou pomáhat i nám samotným v expanzi a dostat nás k ještě více možnostem, které si můžeme vybrat.
    Vybrali byste si více pro sebe i ostatní v expanzi radosti, lehkosti a slávy? Bylo by pro Vás expanzivní odhalit záhady toho co je za komfortní zónou, kde můžete expandovat a mít expanzi všeho, co si vybíráte?
  To jak žijeme určují naše volby. Díky nim, je náš život takový je. Co kdybychom toto mohli změnit a změnit i volby abychom mohli žít takový život jaký bychom ho rádi měli? 

    Jaké by to bylo žít s lidmi, kteří nás inspirují a mohli bychom tvořit i s nimi na naší cestě, osvětlené všemi možnými možnostmi? Ta tvorba, která by tím vznikla a expandovala až za hranice možného? Co je tady všechno možné?
Vše je možné. Někdy, když vnímáme, že je to nemožné, jsou možnosti, kterých si nejsme v dané chvíli vědomi. Na tyto situace je vynikající se ptát. Čeho si tady nejsem vědom(a) a co mi tady má být přínosem?
I v té největší temnotě, je vždy světlo, kterým jste jen vy sami a zaleží i na vašich volbách, jestli budete ve stínu nebo půjdete ve světle, které Vám dává možnosti si vybrat více lehkosti, radosti a lásky. Kde všude se necháváte ovládnout temnotou, což Vám neumožňuje vidět cestu světla, kterou jste?
Zažehnout Váš vnitřní plamen pro lepší život můžete jen Vy sami, i když od inspirativních lidí, kteří Vám dají jiskru k zažehnutí ve finále záleží jenom pouze na Vás, jestli ten vnitřní plamen podpořite a budete mnohem lepší, šťastnější a radostnější. Jaké by to bylo mít svůj vnitřní plamen stále zapálený a Vy byste zářili za hranice toho co je možné a vytvořit?
Každý může být sluncem. Stačí jen rozpustit všechny bariéry, očekávání, limitace, soudy a propojit se svým vnitřním já, být zároveň prostorem bez limitů. Jakmile totiž toto uděláte, objeví se ta krása, radost, lehkost a sláva v níž můžete expandovat za hranice reality.

  Kde všude máme masky, pláště a další co nás omezuje, což nám brání být sami sebou?
Každý sám o sobě je originál a neni potřeba se posuzovat dle toho, co Vám kdo říká, že byste měli být. Buďte sami sebou a sundejte masky, pláště a další co Vám v tom brání být sami sebou. To, že si takto bránime si zavíráme dveře k té expanzi jednak sami sebe, tak i toho co tvoříme.
Co všechno nám brání být v expanzi, radosti, lehkosti a slávě?
Naše vnitřní potenciály nemusíme schovávat, dejte je světlo aby jste mohli ještě více zářit a svítit svitem slunce.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Písemnosti od Martina - od JamiMartin - 06.01.2022, 08:44

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)