Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Last Bronycon: a fandom autopsy
#1
By Jenny Nicholson

Tohle čerstvě ukuchtěné video se mi před chvílí objevilo v doporučených, a ačkoliv se tam jako ostřílení fandové MLP asi nedozvíte nic zásadního, přišlo mi to jako příjemné shrnutí různých aspektů Brony fandomu a chvílemi jsem si i nostalgicky zavzpomínal na časy, kdy byla komunita kolem MLP v plném rozpuku. Pinkiesad2 Každopádně jsem se o to chtěl podělit. Bohužel pouze pro angličtináře.

Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#2
Vidděl jsem včera - pár zásadních věcí tam je. Hlavně co se týče odlišného názoru na některé akce/lidi (což je podáno typicky americkým způsobem) - např. moje zkušenost z Johnem de Lancie je opačná. Je to prostě další úhel pohledu na dost rozsáhlé téma, které mi dost často přijde, že soudí tehdejší události v kontextu dneška (ač v mnoha tvrzeních stále opakuje, že nikoliv, tak se tomu nevyhne).

A samozřejmě americký kolorit, že brony fandom umřel s BronyConem - spousta lidí mimo USA si toho nějak nevšimla Rainbowlaugh neodsuzuju nikoho, kdo se rozhodl odejít a s BronyConem udělal pomyslnou tečku, takže pro ně skutečně "skončil", ale to rozhodně neznamená, že skončil i pro ostatní.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#3
No jo Amerika, tady by fandom umřel jen tehdy když by lidi přestali společně chodit do hospody (což je v ČR nemožné)  Rainbowlaugh
eternal shyness  Unsuresweetie  
The more I try to hide my doubts the more that I find, perhaps I should give up and just pretend i don't mind.

DeviantArt
Odpovědět
#4
Co jsem zatím pozoroval, tak bych řekl že jde vskutku dost o případ splynutí bronies a furries v Americe.
U nás by to bylo složitější Rainbowlaugh
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)