Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
tak díky za odkaz, já to na steamu prostě nenašel Applejackunsure
Chtěl bych se zeptat, jestli by nebylo možné zvětšit prostor pro logo. 100kb se mi zdá strašně málo. Když teď koukám doma na tu AJ, tak u ní je teda hrozně vidět ztráta kvality a přitom původní logo mělo jen 150kb. Červená barva jablka je uplně vybledlá a ten nápis v něm je rozostřený.

Co takhle 150 - 200? Twilightsmile

EDIT: je pravda že na normálnim monitoru ten rozdíl znát tolik není, ale na notebooku to je v některý místech podstatně jiné.
Niemand: Jak koukám na současné logo, je komprimované možná až zbytečně moc, nicméně ta komprese je podle mě ještě v pohodě, zase tak velký rozdíl tam není...Spíše bych to směroval k těm 100kb, to je pro většinu našich log tak akorát.
Ve výpisu uživatelů právě prohlížejících téma, nejsou neviditelní uživatelé odděleni od ostatních a splývají do sebe, viz. [attachment=1929] a [attachment=1930]
Díky za info, to bude spíše na fix ze strany MyBB. Ne že bych to neuměl opravit, ale při dalším update fóra by se to zase přepsalo zpět.

Chyby tohoto typu by bylo lepší hlásit zde: http://community.mybb.com/ Ajsmug
Nápad - co na fórum nahodit funkci kontroly překlepů? Vím že to dělá hodně prohlížečů, ovšem spousta lidí to má očividně vypnuté a některé příspěvky se díky tomu doslova nedají číst. Nevím zda je pro MyBB k dispozici plugin kontrolující češtinu, ale kdyby byl a nebylo by těžké jej nasadit, tak bych byl velmi vděčný - následně bych již dotyčné "čechy" naučit jak psát - a to celkem jednoduše.
Jé, ano Corwe. To by bylo pěkné ... ovšem také je problém, jestli by to bylo k nečemu platné. Většina stejně ty červeně podtrhnuté slova ignoruje Twilightoops
Jop, to si také říkám. Ale snad to pomůže.
To bude brát jen spisovnou češtinu - já nechci mít celý posty podtrhaný.
To podle mne nebude fungovat.. Pinkiesmile já někdy opravuji překlepy ve svých příspěvcích ještě pár dnů po té, a i spousta lidí, co píše celkem dobře, si plete psaní i/y ve slovese.. Je to taky jak pěst na oko, a asi by to byl docela záhul na výkon serveru tohle řešit.. jestli to vůbec jde.. Kdo bude chtít psát s prominutím jako nýmand, ten s tím nepřestane Twilightoops (je fakt, že nemusíme všichni psát jak z románů, ale někteří by si mohli zopáknout lekce českého jazyka)..