Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Já to dělám tak že si to co sem napsal označím kopíruji zmáčknu F5 podívám se co přibylo a pak to popřípadě odešlu nebo to ještě nějak upravím.
A já ani nemohu ..mobil Twilightsmile
Jinak nápad je to dobrý.
Northern Cross, LikiOne: Nemusíte ani dávat F5, stačí dát náhled příspěvku a hned uvidíte (dole) zda je něco nového. Já osobně jsem na tento problém ani nenarazil, protože náhled příspěvku používám zcela automaticky... Pinkiesmile

Jinak fórum to neumí (žádné takové nastavení jsem nenašel), takže leda by existoval plugin... Ajsmug

Nicméně si myslím, že když můžeš:
A) Před odesláním zkontrolovat stav
B) Po odeslání upravit příspěvek

tak je takový plugin zbytečný.
Zbytečnej neni. Je to příjemnej komfort. Na phpBB se člověk nemusí strachovat, že jeho příspěvek bude mimo, protože se mezitim objevila nová odpověď a nemusí všechno kontrolovat v nepřehlednym výpisu dole. Když přecházíš mezi těmahle dvěma fórama, je to docela znát.
Možná už jsem se ptal, ale ... bylo by možné zahrnout kontrolu příspěvku podle pravidel pro odeslání už ve chvíli, kdy se použije "Náhled příspěvku"?

Například že mi fórum ukáže náhled, ale upozorní mě, že byl překročen povolený počet obrázků na jeden post? Aktuálně to funguje tak, že před odesláním se nedozvím, že je něco špatně.
Teď jsem zjistil, že vlákno "Hledáme sekční moderátory" je uzamčené, ale na úvodní stránce je stále zvýrazněno. Jaký to má tedy význam?
Ze sekce novinky:
Refly Napsal(a):Nyní se i témata v této sekci automaticky zamykají po 10 dnech neaktivity, stejně jako v sekci Představte se.

Asi na to někdo trochu zapomněl Pinkiehappy
Jamis: To bohužel není nastavitelné.

Tuxik: Díky za upozornění, staženo z hlavní stránky... Ajsmug
Napadla mě taková hloupost - neuvažuje se o zavedení nějakých dalších barevných schémat místo současného bílého pozadí?
Jooo na růžovo na růžovo Rainbowlaugh .
Ale ne jen legrace, nebylo by to už trochu moc. Nespomalilo by to náhodou načítani stránky ? ja když mam placený internet na mobilu tak mi to už tak pomalu načítá.