Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Zdravím, bylo by možné do Literární sekce přidat další dceřinné téma - Tvorba členů - Non-pony? Nebo něco na ten způsob?

Děkuji Twilightsmile
^^
Jo, to by byl dobrej nápad. Ajsmug
V tom případě bych ale musela roztrhnout svůj thread. Rainbowlaugh Ale to by nevadilo.

MBite

Podľa toho čo myslíš "non-pony", ak je to stále o MLP tak to netreba deliť.

Ale ak NON-MLP:

Citace:Tvorba
Diskuze o tvorbě s tématikou MLP: FiM - obrázky, hudba, videa, příběhy...

by sa to muselo premenovať. Twilightsmile Alebo sa to hodí niekam do Off-topic.
Je pravda, že spousta lidí má ve svých vláknech i non-pony tvorbu (i já) a občas je jim vyčítáno, že by tam měli mít jen pony. Já osobně bych to do offtopicu nedávala, zaprvé se to utopí v těch "exkrementech" a za druhé by to pak vypadalo, že non-pony tvorba je něčím méněcenná. Přitom je to stejná tvorba.

MBite

Čisto do offtopic by bola samovražda, samostatná sekcia by bolo lepšie. Problém je ten že ak sa chce spraviť sekcia, tak musí spadať do presnej kategórie.

Alebo by sa to tak vyriešilo že by to zostalo po starom (každý autor má vlastné vlakno) a stažovatelia stratia právo sa stažovať že to tam nemá čo hladať. Twilightsmile

...
počkať
...

http://bronies.cz/Novinka-Pravidla-sekce-Tvorba

Citace:Každý uživatel smí mít v podsekcích Tvorba členů pouze jedno téma, ve kterém bude mít veškerou svoji tvorbu
Vyriešené,čierne na bielom, nemajú pravo sa stažovať že to tam nepatrí. Ajsmug
Dotaz, kdo bude teď měnit úvodní obrázky fóra ? Rainbowderp
Řekl bych, že Flaiming, až / jestli bude mít čas.
Ahoj. Měl bych jednu připomínku, resp. návrh, který by snad nezabral mnoho času. Podle mě by se zde hodilo nějaké zvukové oznámení nebo vyskočení okýnka (skript? Teď nevím, jak se tomu přesně říká) upozornění při příchodu soukromé zprávy. Nevím, jestli tu už tenhle návrh nezazněl (Komu by se chtělo pročítat všech 130 stránek? Rainbowwild), tak mě za to prosím neukamenujte Twilightblush

EDIT: Hodilo by se to hlavně pro nevšímavé jako jsem já Pinkiehappy
Jak si nemůžeš všimnout takový žlutý linky, která hlásí, že máš novou zprávu? ⊙◡⊙ Já už se tak dost lekám, protože Tapatalk hlásí nové zprávy zvukem ⊙︵⊙
Trošku jsem na toto téma googlil a našel jsem zajímavý plugin. Když člověku přijde PM, tento plugin mu dá oznámení okamžitě (ne až s dalším načtením stránky). Ovšem ze stejného důvodu (AJAX -> velká zátěž serveru) byl zastaven shoutbox, tak nevím jestli to projde. Ale bylo by to určitě zajímavé.

Druhá možnost je tento plugin, který na příchod PM upozorní zazvoněním. Bohužel však pro správnou funkčnost vyžaduje zásah do global.css, což je další věc, která by byla nutná hlídat při updatech.