Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Aha... takže člověk, který je na tebe sprostý a uráží tě, popřípadě ti vyhrožuje násilím, si nezaslouží trest? Myslím, že takový člověk tady nemá co dělat.
A pokud tím narážíš na Someona, tak ten už si to varování nasbíral, několikrát byl na své chování upozorněn a dokonce měl i ten varovný ban. Nepoučil se (a nebyl to ban "jen tak z fleku").
(13.07.2013, 21:29)pipa943 Napsal(a): [ -> ]Já nevím jestli to tu je či ne ale přijde mi, že permaban hned napoprvé je u některých lidí trošku moc :/ vím, že by to bylo asi víc práce to hlídat ale dalo by se to nějak udělat, že já nevím například poprvé ban na měsíc, a když se potom nepolepší, tak pak až perma?

poznámka: je to dotaz popřípadě potom návrh

Lidi si tu delaji srandu a legraci z warningu co dostavaji. Jenze oni ty warningy jsou realne a kdyz nekdo dokaze ziskat 100% warning, tak to se sakra musi snazit a skodit lidem a komunite MLP.

Bronies.cz je jedno z velmi tolerantnich a velmi mirnych forum tudiz to chce opravdu jeste dalsi extra usili aby byl clovek zabanovan. Pokud nekdo chce byt soucasti komunity z vlastni vule, tak se do ni musi integrovat, ne ji nutit se zmenit k obrazu svemu. Twilightsmile

Sójový lecitin

someone má prostě ban. Deal with it! Byl owarningován a oprávněně, choval se jako blbec, dostal perma. Přestaňte ho tu pořád propírat jako mučedníka a obět systému.
Melgarh: jasně v tom máš pravdu Twilightsmile
Jadus: na someona nenarážím, ten si to i zasloužil Rainbowlaugh to říkám upřímně, varoval jsem ho i já
Azuliana: neříkám, že si nezaslouží trest ale, že by se to mohlo udělat na dvě fáze
A byl to jen návrh/dotaz neukamenujte mě hned za to

p.s. proč když se zeptám, si všichni myslí, že narážím na someone ... na tohle jsem se chtěl zeptat dříve, jenže jsem tušil, že budou takovéto reakce
Tak, pokud použiješ větu "já to ale myslel spíše jako u těch co dělají "útoky na cizí uživatele"", tak musíš počítat s tím, že vzhledem k současné situaci tím je myšlen Someone.

A Melgart má pravdu v tom, že tohle je velmi mírné forum, protože v případě jiných for je normální, že za urážky a napadání jiných uživatelů je permaban, v některých případech i IP ban. Nehledě na to, že na forech, kde se pracuje s reálnými jmény, můžeš za hrubější chování skončit u soudu za urážku (viz případ, kdy takto jeden uživatel napadal a urážel a vyhrožoval násilím ostatním uživatelům i redaktorům na iDnes)
ok ok byl to jen dotaz a už to neřešme Twilightsmile
Ohledně IP banu - ten se tu nedává ze zcela jiných důvodů Twilightsmile

Mondrogar

Minimalne jeden IP ban na konte mam. Myslim, ze se zacne pouzivat casteji.
Co říkal Refly, IP bany se nedávaly, protože připojit se pod proxy nebo třeba přes Tor zvládne dneska pomalu každý děcko a když se připojoval pod stejnou IP, alespoň bylo vidět, o koho se jedná Twilightsmile . A taky se stává, že může být více lidí s jednou IP adresou a ban jednoho by mohl vést i k banu nevinných lidí (když dáte IP ban například mě, nepřipojí se pak celej náš panelák).
Tohle odůvodnění celkem chápu (zrovna teď mám stejnou IP adresu jako jiný uživatel, páč využívám jeho wifi).