Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Jasně, chápu. Jen mě to zajímalo a přišlo by mi lepší, kdyby v banlistu místo posledních prohřešků před banem byly důvod banu. Tohle už dál nemusíme řešit.

Co ten plugin (mě se zatím nic takovýho nejspíš najít nepodařilo, ale má angličtina...) a rozdělení jednoho bodu v seznamu varování na dva jasnější?
to má mód napsat 100 stránkovou práci , kde vysvětlí proč, jak a co předcházelo banu? Možná by mohl ještě tu svou práci obhajovat před komisí která by se skládala z nezávislých soudců. Jo to je dobrý nápad
[spoiler: To má být pokus o provokaci? Twilightoops] V banlistu v kolonce Důvod má být předpokládám důvod banu, ne poslední prohřešek za 20 %. V jedný řádce je na to prostoru dost. Každopádně to je jen věcná připomínka, kterou banující můžou a nemusí vzít na vědomí. Já už se vyjádřil s dál se tohodle pokusu o flame nehodlám účastnit. Lidé z vedení fóra jsou dost inteligentní na to, aby pochopili, že po nich nikdo nechce, aby před ostatními obhajovali svá rozhodnutí. Z toho by se museli zbláznit.
K pluginu ke skrývání reply buttonu: Prosím ne.
„Pokud reagujete na předchozí příspěvek, necitujte ho. Výjimku tvoří pouze pokud je předchozí příspěvek delší a vy chcete reagovat (citovat) pouze na konkrétní větu nebo část. Také necitujte příspěvky, které obsahují obrázky nebo videa. Pokud je musíte citovat, tak je v citaci vložte do Spoiler tlačítka.“

Tuto zcela logickou a hojně využívanou výjimku by to dost zkomplikovalo.

MBite

(31.07.2013, 21:30)Xeelee Napsal(a): [ -> ]MBite: Vlákna sou moc nepraktický a polovičatý řešení. Dlouhodobě s tím bude mnohem víc práce a nebude to přehledný. S jedním tagem na dílo si nevystačíš, takže tam budeš mít spoustu duplicitních odkazů nebo tagů a nepůjdou nějak rozumně třídit. A taky na to nejspíš nebudeš mít čas do konce věků a pak vlákno bude aktualizovat kdo? Moderátoři?

Metódu vlákna som preto uznal za vhodnú lebo nieje tak náročná na server , áno, máš pravdu a som toho vedomý že to nebude praktické do budúcna, ale zatiaľ to bude stačiť.
Triedi sa podla hlavného tagu ktorý sa v tom konkrétnom diele najviac prejavuje, vedľajšie tagy sú len doplnkové informácie, nemyslím si že tam nastane duplicita.

O môj čas nemaj strach, na to aby som sem už neprišiel ma budete musieť banovať Rainbowlaugh
(01.08.2013, 04:06)Xeelee Napsal(a): [ -> ]V banlistu v kolonce Důvod má být předpokládám důvod banu, ne poslední prohřešek za 20 %.

V banlistu je poslední prohřešek který ji zabanoval. Protože to bylo poslední kdy se přidával warn a připisoval důvod.
(31.07.2013, 21:30)Xeelee Napsal(a): [ -> ]madA12345: Až budeš mít čas, tak se na to vrhni. Tohle zní skvěle. A co si neuděláš sám, jako když nemáš. Co tam implementovat i obrázky, hudbu a videa?

Do čeho jsem se to zase namočil Rainbowlaugh
Předem upozorňuju, že moje nabídka by měla být brána spíš jako poslední možné řešení pokud by se toho nechopil někdo lepší. Jestli se do toho fakt pustím, tak až začátkem září a pokud to vůbec dodělám, nečekejte nic úžasnýho.

Ohledně obrázků a videí - nemyslím si, že to bude potřeba. Máme DA a youtube, tohle by se dělalo hlavně kvůli povídkam, který se v češtině se blbě hledaj.
Učím se anglicky dlouho mimo školy, ale přesto mi moc nejde a tak se chci zeptat zdalipak je ten hlavní nadpis nahoře o Galaconu 2013 správně. Nemá tam být "are going to" ? Děkuji Pinkiesmile
nemusí to tam být
Pahejl: Nemusí to tam nutně být, teď to funguje taky.

Bronies.cz jdou na GalaCon 2013 - S tvojí úpravou
Bronies.cz jdoucí na GalaCon 2013 - Bez tvojí úpravy

V češtině to možná zní divně, ale v angličtině to funguje bez problému Twilightsmile