Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
"Nekromancia starých vlákien", krásny názov Twilightsmile

Ono podľa mňa je rozdiel, aké staré vlákno človek rozbehne. Oživovať rok-dva staré (ak by to šlo) bez pádneho a rozumného dôvodu si koleduje minimálne o warning. Pár mesiacov staré ešte pochopím, ak má príchodzí oživujúci príspevok nejakú hodnotu.
Je pravda, že je tu spousta témat neaktivních, protože jsou takové "jednoúčelové", protože do nich uživatel napíše jednou maximálně dvakrát, ale je pravděpodobné, že je nový člen oživí.
Mám na mysli vlákna jako "Oblíbený díl, Jak vznikla vaše přezdívka" atp. Troufnu si tvrdit, že nekromancie těchto vláken není tak hrozná, že by se měla trestat.
Na druhou stranu je tu i spousta vláken, která by měla zhnít v archivu a jejich vytažení na světlo je nežádoucí.
(06.08.2013, 17:44)Azuliana Napsal(a): [ -> ]"Oblíbený díl, Jak vznikla vaše přezdívka" atp.

V takových vláknech ale nejde o oživování nesmyslem. Dokonce bych řek, že to sou taková nesmrtelná vlákna, jejichž smyslel je právě to, aby v nich nováčci jedním či dvěma příspěvky vyjádřili k tématu (dokud je někdo nezamkne Twilightsmile). Bez většiny takových vláken bych se dnes obešel, ale musím se přiznat, že i já sem před rokem jako nováček do nějakých přispěl.
Přečetl sis, co jsem psala? Psala jsem, že u těchto vláken oživování nevadí, protože se do nich nepřispívá pravidelně, ale jsou pro člena spíše na jedno použití. Nemluvila jsem u oživování nesmyslem, mluvila jsem o tom, že u těchto vláken prostě k oživování dojde díky jejich "jednorázovosti".

To, že se neoživují nesmysly už jsem snad psát nemusela, předpokládala jsem, že čtenářům dojde pointa o typu vláken, ale asi ne...
Zdravím,
nevím sice, jestli to jsem stoprocentně patří, ale snad jo Rainbowlaugh
Dneska nějaký moderátor (nebo administrátor) zrušil Orion účet na vlastní žádost, kterou podala na konci července, ale odvolala ji. Několik dní se nic nedělo, protože ji vzkázali, že se účty na vlastní žádost neruší, ale najednou jí ho dneska smazali.
Stejnou/podobnou žádost ale napsal i Ajdrianpony, ale jeho účet pořád existuje, takže Orion by chtěla znát příčinu Pinkiesmile
Mě by to též zajímalo. A taky proč jí nedali ban ale rovnou účet smazali.
Orion psala osobně mě, vzhledem k tomu že jsem se k tomu dříve nedostal udělal jsem to dnes při úklidu.
Jinak nevím kdo rozhlašoval že se účty na vl. žádost neruší, není to pravda.
Ajdranpony žádost napsat mohl, já o tom nevím.
Ještě kdysi dávno to psal Refly, poté, co několik lidí při ragequitu požádalo o ban, aby se mohli poté zase vrátit. Korunu tomu nasadil uživatel, který se vrátil půlhodiny po uděleném banu, že prý si to rozmyslel.

A Ajdrian hlavně napsal crypost o svém odchodu.
Jenže Reflyho výmysly už neplatí
Celé toto "banovanie na vlastnú žiadosť"... Facehoof

Pokiaľ si je užívateľ istý, že s fórom končí a nechce s ním mať nič spoločné, nech sa ozve adminovi a účet sa mu zruší. Ak má rage a potom sa ukľudní, na takéto situácie je tu nastavenie "právě pryč" stavu. Po predýchaní si ho môže nastaviť späť a fungovať naďalej. Problem solved, k?