Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Mohl být informován otom kdyz někdo z vedení fóra smaže můj příspěvek(kde, jak, co a proč)? Já se mám pro příště poučit abych neudělal stejnou chybu?

300 příspěvek nyní se spellcheckem.
(14.08.2013, 00:04)marakaska133 Napsal(a): [ -> ]
Ja sem tky PRO news MOZNA za me mluvi lenost ale byl bych velice rad kdybych kliknul na forum "news" a hned bych vedel NEJNJa sem tky PRO news MOZNA za me mluvi lenost ale byl bych velice rad kdybych kliknul na forum "news" a hned bych vedel NEJNOVEJSI info Rainbowlaugh (BRONIES.cz maj skvelou komunitu TAKZE NEPOCHYBUJI O TOM ZE BY DO TOHOTO FORA KAZDY den/tyden pribyly novinky od hodne clenu bronies) OVEJSI info Rainbowlaugh

Na to mas tady tyto tlacitka:
Zobrazit nové příspěvky | Zobrazit dnešní příspěvky

Jsou nahore vlevo pod tvym jmenem Twilightsmile

@KRAJKHOUR:
Smazat prispevek?
Hmm pokud to je s warningem, tak zpravu dostanes. Pokud to obsahuje neco spatnyho, tak aspon ja to editnu a dam tam cervene co jsem editnul. Pokud ti nikdo nic nerekl, tak to nejspis byl omyl..
HTTP, DaveL:

Čekal jsem, že se toho někdo chytne Pinkiehappy, a nezklamali jste. Jenže v mém případě to není důsledkem přiblblé módy ve stylu "Lidi tady mají v podpise nějakou zkratku, tak si tam taky něco dám, abych byl kchůl."

Jak jistě víte, sk. ANfWF byla první, jako jediná z těch skupin reálně existuje, její působení mělo nějaké reálné dopady a troufám si tvrdit, že byla určitou hybnou silou ke změnám na foru. I proto mi bylo líto si její zkratku z podpisu smazat jen kvůli tomu, že zde momentálně zavládl ten "skupinkový" hype a každej má v podpise nějakou jinou, čímž se to stává docela trapnou záležitostí.

Každopádně jsem rád, že jsem pobavil a že se to někomu nelíbí? Zero fucks given. Já víceméně jen reagoval na Froldu, rozhodně to nebyl pokus o flamebaiting. Každému, co jeho jest.
Ehm, mám malú otázku.. Nebolo by možné pridať na fórum aj Slovenčinu? Sme predsa CZ/SK Bronies Pinkiesad2
Niežeby mi to vadilo ale rodný jazyk je rodný jazyk Rainbowlaugh
Mat, mnoho Čechov rozumie po slovensky a opačne. Takže pridávať aj "slovenskú verziu" fóra je podľa mňa úplne zbytočné. Predsa len, čeština nie je mandarínskou čínštinou, aby sme museli mať vlastnú verziu fóra.
Kdyby to někomu opravdu extra vadilo, tak už je dávno bronies.sk Pinkiesmile
(15.08.2013, 13:55)Hotsteppa Napsal(a): [ -> ]Predsa len, čeština nie je mandarínskou čínštinou, aby sme museli mať vlastnú verziu fóra.

Technicky by přidání slovenčiny měla být trivialita. Čeština asi nikomu nevadí, ale fórum mluvící rodným jazykem by Slovákům udělalo radost. Stačilo by si přepnout jazyky v nastavení. Žádný vlastní fórum. Zrovna tohle by v MyBB nemuselo bejt vymyšlený naprosto šíleně. Jde jen o textový soubory s překladem.

Mně by taky udělalo radost, kdyby se na nějakém slovenském fóru dala nastavit čeština, i když mi slovenčina nevadí.
Xeelee: Vzhledem k tomu, že pro slovenštinu není ani oficiální myBB překlad, tak bych to neřešil...
Jen 19 jazyků a pirátská angličtina? Pokud se tu najde někdo, kdo fórum přeloží do slovenčiny, tak předělám obrázky.

http://uloz.to/x3VRSS4M/czech-zip
Stačí ty php soubory otevřít v tečtovém editoru a přepsat.
(16.08.2013, 07:23)Flaiming Napsal(a): [ -> ]Xeelee: Vzhledem k tomu, že pro slovenštinu není ani oficiální myBB překlad, tak bych to neřešil...

http://community.mybb.com/thread-120558.html