Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Naopak - ban je za poslední přestupek. Bez něj by ban nebyl Ajsmug Takzvaná poslední kapka. Osobně jsem pro zachování, jak by jsi to vlastně chtěla udělat? Jsou tu lidé, kteří ban nasbírají až po pěti varováních, či více - to by byl hodně dlouhý seznam.
Jasně, to jo, ale nejenom za něj. Člověk může nasbírat varny třeba za OT a spam, jednou postnout gore a pak to IMO vypadá, že ten člověk jen postoval gore and stuff.Rainbowlaugh

Jak? Třeba ten seznam warningů, kterej by se rozkliknul a neshitoval by teda stránku textem... Ale nevím, jestli je to možný. Ajsmug

Mondrogar

Hlavne je to zbytecny.
K. asi jo, jen jsem to prostě chtěla napsat, that's all. Ajsmug
Ten systém je logický ale matúci.

MBite

Podla mňa to nieje zbytočné, hlavne to ukončí otázky prečo dostal ten a tá ban.
Ako už Zagami napísala, rozklikávacie by tak veľmi nenatiahla stránku.
Možná se to zdá být relativně k ničemu (navíc to přidělá práci), ale je to to, co si lid žádá- resp. není to poprvé, co by někomu přišlo, že je v banlistu nedostatek informací.
Lid si může žádat co chce - ale od státu, ne od nás Ajsmug Můj názor jsem řekl, tohle je každopádně na Flamingovi - ten se aktuálně stará o technickou stránku fóra.
Buďte rádi že máte alespoň banlist, na žádném foru na kterých se vyskytuji nic podobného není. Někdo dělá bordel, dostane ban. Žádné oznámení, žádné důvody. Dostal ban a hotovo.
Nestačilo by, kdyby se jako důvod psalo:
Dosaženo xx% varování - důvod

Příklad: Dosaženo 100% varování - Spam více vláken

Prostě, aby bylo jasně vidět, že dotyčný nedostal ban za jedinou věc, ale že dosáhl určitého počtu varování?