Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
MBite: Děkujeme, že jsi to takto všemocně rozhodl

Aya Yai: Pokud si lidé chtějí číst drby, tak trafiky prodávají velké množství bulvárního tisku

Nechápu na co si pořád stěžujete? Popis fungování banovacího systému je vcelku podrobně popsaný v pravidlech. Pokud to někdo nepochopí, tak pravidla buď nečetl nebo je neschopný. Jak potom takový člověk může něco objektivně zhodnotit nebo to dokonce kritizovat?

edit:

Zagami: Jak už bylo několikrát zmíněno. I takhle nepatrná změna vyžaduje velký zásah a změnu pluginu, který automatizuje systém banování. Admini a modové toto dělají zadarmo ve svém volném čase. Pokud ti stávající vzhled a stav banlistu takovým způsobem vadí, myslím že pokud jsi schopná celý banlist naprogramovat podle tebou zmiňovaných požadavků, nikdo ti nebude bránit (že?)

MBite

Mňa nespustilo nič, jedine to že sa to tu omieľa už po x-týkrát a bude sa to omieľať po n-týkrát ak sa s tým nič neurobí. ľudia sa na to budú pýtať aj v budúcnosti.

Claymon: ooo ďakujem.
Claymon: Já chci naopak drbům předcházet tím, že se každému dostane plných informací. Nynější verze banlistu je velice mystifikující.
OK, tohle přerůstá ve flame-war. Názory jsme všichni řekli, rozhodnutí je na Flamingovi/Davelovi - oni jediní mají moc toto změnit. Další přiživování tohoto tématu budu brát jako spam => warn.
Claymon: Dala jsem návrh a řekla, co se mi nelíbí. That's all. Pokud není těžké to změnit, why not?
Opakuju to, co už jsem napsala a myslím, že jsem to napsala rozumně, takže IMO není důvod mi odpovídat tímhle způsobem. Twilightsmile

Corwin: Sorry, odeslala jsem to ještě než jsi napsal. Pinkiehappy

Edit by Corwin: Sorry, varoval jsem tě.
Uff nechapu jak DaveL a Flaiming a zbytek Mod teamu ma jeste nejake vlasy na hlave Rainbowlaugh

Zagami.. nebylo by jednodussi aby lidi ty pravidla neporusovala? Kdyz je porusi a dostanou se mimo komunitu tak to uz je jejich problem jakym zpusobem se tam dostanou Twilightsmile (na zahranicnich forach se banuje 1-strike systemem btw.)

Plugin je automatizovany, vyzadoval by prepsani cimz by prestal byt konzistentni s updaty a forem tudiz by zpusobil problemy na foru.

Manualni zapisovani neni mozne - je tu moc spammeru a spatnych lidi kteri maji Warningy a Bany v lasce Twilightsmile


Banhammer.. to my aid!
[Obrázek: the-avengers-thor-hammer.gif]
Mám nápad, zrušíme ban list aby se nerojily zbytečné otázky proč ten a ten dostal ban.
Budú sa dať niekedy vkladať prílohy do súkromnej správy, napríklad .rar, .zip súbory?
těžko říct.. proč? vždyť je tolik free upload serverů..
V tom případě máš k dispozici celou sekci Off Topic, pokud si nejsi jistý zda to je MLP či ne, tak to patří tam Pinkiesmile V nejhorším ti vlákno přesuneme - kdyžtak PM me Pinkiesmile