Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
U mě to funguje normálně, Luna mi tu pobíhá a nic se nezměnilo (až na nefunkčnost pluginu na zmenšení velkých obrázků). Jen sem neklikal na tlačítko aktualizovat, protože mi ani po updatu nezmizela.
Tak hromadně by to mohl obnovit správce serveru. Ze zálohy, která se dělala před aktualizací by se vytáhly data o narozeninách a dala by se do současné databáze. Jinak je klidně možný, že za to může User Ponies, protože poslední aktualizace vyšla 25. dubna 2013 a od té doby se mohla spousta věcí změnit. Když jsem to zkoušel u sebe (MyBB 1.6.11), tak se mi je už ani nepodařilo rozchodit. Při jakékoliv uživatelské aktualizaci profilu se to někde zaseklo a cosi to dělalo, dokud to server po třiceti sekundách nezastavil.
Od aktualizace je v URL odkazu je unifikované vyjádření tématu, třeba "showthread.php?tid=####", původně v odkazu bylo jméno topicu. Když mi tenhle nový tvar někdo postne třeba na Skypa, tak vůbec nevím, co tam je, zda má cenu tam chodit (třeba někdo s pomalým netem, horším jak DIAL (i takový chvilky se stávají)) a mně vadí, že když kliknu na odkaz, tak mi to rozhodí nepřečtené příspěvky a tudíž nevím, kde sem předtím skončil ve čtení, takže pak mi uniká půlka podstaty věci řešené v topicu... Dřív jsem mohl vědět, o čem to téma je, jestli sem tam už byl, případně jestli ten topic navštívím až pudu číst komplet fórum (po večerech).
Určitě se tu najde někdo, kdo bude rejpat, kdo tohle vlastně podporuje, abych nebyl anonymní - nebudu anonymní: Já, Empík (mp5991) a Natiix.


A ještě jedna věc - občas má fórum slabší chvilky, že po kliknutí třeba na nějaký topic, tak fórum dlouho přemýšlí, než něco provede (někdy třeba nic) a jindy to udělá třeba okamžitě (není to jen můj postřeh). A jednou mě to po kliknutí na topic (konkrétně poslední nepřečtený příspěvek v Romantické MLP obrázky) přesměrovalo na hlavní stránku, samozřejmě že mi to promazalo nepřečtený příspěvky v tom topicu. Ajbemused
^
s tou URL to stejný s profily uživatelů
Po update zřejmě nefunguje aktualizace polohy na mapě viz tahle chyba. Je úplně jedno co do adresy člověk napíše, vždy to skončí stejně.
Jak je sakra možné v tichosti odBANovat uživatele, který svým chováním několikrát dokázal, že tady nemá co pohledávat?
Kterého myslíš? Unsuresweetie
Prosím všechny kteří poukazovali na chyby kolem změn a úprav data narození, výše warnů a banů aby byli trpěliví, po posledním updatu se nám rozbilo více věcí než jsme čekali.

We fix it. Soon ™
Díky za všechna upozornění, sám jsem si třeba té URL nevšimnul. Alespoň to už je opraveno.
Ostatní věci budeme postupně řešit. Kdyby se ještě něco vyskytlo, tak to tu prosím ohlaste Ajsmug
Úprava profilu - opraveno
Zmenšování vkládaných obrázků - opraveno
Změna jména - prozatím přes PM (platí pro všechny)
Mapa členů - tam je problém s tím, že google zablokoval dotazování na lokaci, to bude celkem problém vyřešit...
Odbanování - Nejsem si jistý, kde by mohl být pbolém, ještě se na to podívám.
Veřejně zobrazený banlist - opraveno

EDIT: Zatím jsem vypnul Profile Ponies, protože se tam stejně polovina poníků nezobrazuje...Ten plugin je celkově dost zastaralý.

EDIT2: Uživatelé, jež si omylem smazali datum narození ať se prosím ozvou mě a nebo DaveLovi na PM, opravíme.