Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
A jak se pozná, že jde o multiúčet nebo o dva lidi na jednom počítači?
Věř mi, pozná se to. Stylem jakým přispívají, dobou kdy jsou online, těch aspektů je vícero a stačí je dát dohromady. Zfalšovat multiúčet tak, že to není poznat, není vůbec snadné. Navíc se to nejvíc sleduje ve chvíli, kdy je opravdu důvod. Tím je povětšinou ban jednoho z PC na stejné IP.

I tak ovšem může dojít k mýlce a pak stačí prokázat, že se jedná o dva rozdílné lidi.

Nejsem moderátor, ale takhle přesně jsme moderovali uživatele na jiných fórech, nemám důvod myslet si, že tady to bude jinak Pinkiesmile
Ahoj,

hned na první stránce fóra by stálo za to opravit hrubku - "dceřiná" se píše s jedním n. Je to tam několikrát. Mně se to slovo taky bytostně nelíbí, ale pravidla českého pravopisu hovoří jasně, klidně se koukněte. Je to takové nereprezentativní.
Co takhle pro přehlednost vytvořit subfórum ve fóru Předměty s tématikou MLP? Hodily by se tam všechna vlákna, kde je možné si něco objednat/koupit/vyměnit. Trička, BB, plakáty, věci ze zahraničí (JanoS, Kickstarter apod.)...
Xeelee: Když vymyslíš vhodné jméno, klidně založím.
Flaiming: Objednávky Myslím bude dostatečný. Zbytek bude v poisku.
Ok, zalozeno.
Chci si udělat jasno- jsou zakázané kladné hodnocení za avatary?
Zakázané přímo ne, ale spadají do "zbytečných plusek", protože si tu někteří mění avatary jak na běžícím pásu, takže to plusko brzy pozbýva jakoukoli relevanci. Stejné je to s podpisy.
Výjimkou je, pokud někomu vytvoříš avatar a on ti poděkuje ve formě pluska. Sice to taky není éňo ňůňo, a musí to říct, že jsi ho vytvořila nebo tak, ale dá se to.

Jinak se netolerují