Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
OT
Nojo, ale...
hvězdička.. Rainbowlaugh
Navrhuji znovu aktualizovat Pravidla, konkrétně Varování.
Je nepřehledné dohledávat se všech pravidel v jednotlivých sekcích (kupříkladu upřesnit OT v každém z jednotlivých sekcí :applejacknotsure: ) .
Zažila jsem mnoho nepříjemností kvůli tomu, že jsem tu nová a podrobnější pravidla neznám. (v obecných Pravidlech nejsou)

MBite

Hmmm... najnovšie čo si dostala je warn za OT vo vlákne s [kritika] tagom. Keďže to Ivory už žiaľ prečistil nezistím čo si tam presne písala. Takže moja odpoveď bude skôr neutrálna:

Po prvé: Momentálne podľa môjho názoru by to spravilo trochu zmätok kde čo platí.
Po druhé: Nieje až také ťažké si nevšimnúť nápis "Pravidla sekce Tvorba", čo je ako prvá vec čo ti vyskočí v zozname.
Po tretie: Dobrá rada, toto nieje instant chat ale Fórum, tu človek má 101 hodín času na odpoveď. Ja napríklad niekedy (okrem OTBH) kontrolujem pred postnutím odpoveď aj 30 minút.
Po štvrté: Skúsim sa pozrieť na pravidlá a možno vymyslieť ako ich skrášliť.
Dobře, děkuji Twilightsmile
Mám dojem, že těch sekcí s upravenými pravidly zase tolik není, takže mi to nepřijde jako problém. Chce se to jen dobře dívat, co kde platí.
Vzhledem k tomu, že Foxtrot již nahrává na Dailymotion i S4, tak by se v sekci Download, kategorii Online mohlo přepsat:
"Dailymotion: Série 1-3" na "Dailymotion: Série 1-4"
Navrhuji sloučení témat ''Fyzikální zákony v Equestrii'' ( http://bronies.cz/Vlakno-Fyzikalni-zakony-v-Equestrii ) + ''Sonic Rainboom'' ( http://bronies.cz/Vlakno-Sonic-Rainboom ) + ''Pohybuje se Cloudsdale?'' ( http://bronies.cz/Vlakno-Pohybuje-se-Cloudsdale ) + ''Poníci z vědeckého pohledu'' ( http://bronies.cz/Vlakno-Ponici-z-vedeck...edu?page=9 ) do jednoho tématu s tematikou ohledně vědy, biologie a fyziky v Equestrii.

A navrhuji sloučení témat ''V Equestrii'' ( http://bronies.cz/Vlakno-V-Equestrii ) + ''Equestria podle vás'' ( http://bronies.cz/Vlakno-Equestria-podle-vas ) + ''Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP'' ( http://bronies.cz/Vlakno-Headcannon-aneb...hledne-MLP ) do jednoho tématu s tematikou ohledně headcannnonu a teoriií o mlp a Equestrii.
Nešlo by povolit v titulu pár znaků navíc? Nejde mi tam napsat Cesiumfrankolithiový mixialobidiumrixidehyxid. Je to dost frustrující, když si musím vypomáhat zkratkama.
Pro ten limit je dobrý důvod, viz toto:
[Obrázek: TUPMxQs.png]
Však jsou tam dvě slova... řádek by se zalomil, ne?