Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
pošle my někdo prosím odkaz nebo správu kdy začnou zase skanzeny nebo kdy se tam zase sejdete nerad oty hle party hardy přicházím Rainbowlaugh TwilightsmilePinkiesmile
Kdy se prosím budou rušit pluska ?
Po novém roce
OT:
Kurňa a zrovna když se přehoupnu přes 90 Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
(31.12.2013, 23:14)Frolda Napsal(a): [ -> ]Po novém roce

Ještě přídavnej dotaz k tomu - nejsem si jistej jestli se to už neřešilo, ale nepodařilo se mi to najít -
je plánováno zrušit karmickej systém celej sakumprásk, nebo jenom odstranit pozitivní a negativní
hodnotu komentářů a možnost zanechat u uživatele komentář ponechat ?
Nouth: Diskutovalo se i o jiný formě reputačního systému. (Existuje vůbec nějakej další pro MyBB?)
Tak tohle není plugin, to je přímo součást fóra. A mám pocit, že v administraci jde nastavit, aby uživatelé mohli dávat pouze určité hodnocení, např. omezit na neutrální. Ale jsem teďka na mobilu, tak to nejsem schopnej ověřit.
Úprava reputace bude v plánu "již brzy".
Plánuje se (tedy pokud už nějaký typ tohoto institutu není) v nějakém časovém horizontu něco jako "institut pokory"? Jde mi o to, že permaban se z pohledu banovaného uživatele rovná smrti (pokud tedy nemluví mrtvý uživatel ze záhrobí pomocí média, jak bylo v nejmenovaném vlákně navrhnuto jedním nejmenovaným drakem).
Přeměňování uživatelů (z živých na mrtvé) mi přijde rozumné v případech, kdy jde o skutečně záškodné krysy (spam, reklama, cílené nenávistné útoky duplicitní účty apod.). Skutečně ale stojíme o to, aby docházelo k trvalé likvidaci lidí, kteří komunitě něco dávají?
Každý z nás je tak trochu AW. Jinak bysme tu nebyli.
K tomuto sa pripojím. Už som v jednej diskusií navrhoval aby bol odstránená možnosť udeliť permaban varovacím systémom. Vtedy mi to bolo rezolútne zamietnuté. Ale myslím, že by bol lepší nejaký dočasný trest. Súčasná situácia okolo tohto vedie len k zbytočným hádkam a bordelu, ktoré nikam nevedú, oberajú ludí o čas a trpezlivosť, a kazia obraz fóra v očiach ludí, ktorý sem občas nahliadnu. Netvrdím, že by bolo hneď treba zrušiť Bany za varovania, to rozhodne nie. Avšak možno by bol pri 100% varovaní lepší nejaký dočasný trest, napr. ban 3 mesiace alebo aj pol roka. Ale nech to nie je navždy.