Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
(02.01.2014, 09:56)Elevea Napsal(a): [ -> ]
Pár dní zpátky jsem v nyní zrušené černé díře narazil na jednu zkratku. Její význam sprostý není. Ale samotná slova, ze kterých je složená, sprostá jsou. Uživatele jsem na to upozornil, pravda přes black hole, ale význam jsem zaspoiloval (dvakrát), on řekl OK a dál už jsme to neřešili.
Ale zdá se, že někdo jiný ano. O týden později někdy kolem půlnoci jsem najednou měl warn. S daným člověkem jsem to řešil a jediná kloudná odpověď byla ta, že bronies.cz jsou rodinné prostředí. Jinými slovy, za to, že někoho upozorníš na nerodinné chování ve vlákně, které bude za týden zrušeno, dostaneš po šesti měsících na fóru warn na šest měsíců. Přitom by stačilo smazání příspěvku a PM. OK, sory, vyřešeno. Teď si vem do ruky kalkulačku a začni počítat, za jak dlouho tady skončíš, když některý lidi s právy moda budou pár dní trpět nespavostí.
Furt ti to přijde košer? Můžeme pokračovat. O pár dní později najdeš jinýho moda, jak stejné slovo košatě využívá za úplně stejných podmínek v úplně stejné sekci. To fakt píchne u srdce, protože dotyčného člověka nechci shazovat zrovna v době, když je na něj útočeno. Zvlášť když si ho za určité věci vážím.
A tady se dostáváme do velice zvláštní situace:
Zákony už nyní neplatí pro všechny. A čím jsou více tuhé, tím víc se dělají vyjímky. Zvláště u těch, kdo se tváří nekompromisně. Dostáváme se do situace, kdy si modi vytváření nezdravý vztah s členy fóra, svůj stav nejsou schopni unést a místo toho, aby se sešli na skypu a problém prodiskutovali, jsou jednomu z nich vytrhána perka a je následně proprán ve výše zmíněném příspěvku. Tím je myslím tvému výroku o diskuzi mezi mody (adminy) učiněno za dost.

(02.01.2014, 10:16)Melgarh Napsal(a): [ -> ]
@Elevea: Takze kvuli neschopnosti lidi si po napsani prispevku zkontrolovat zda neni vulgarni ci utocny ci OT/Spam tu mame trcet dalsi a dalsi hodiny abychom tohle resili? Nestaci ze uz takhle modi/orgove/admini tady travi stovky neplacenych hodint na Organizovani srazu, moderovani, opravach DB atd..? Seriously ™?

Spíše bych to viděl tak, že Elevea poukazuje např. na tento stav:
(31.12.2013, 15:25)Monterka Napsal(a): [ -> ]
Ještě mi někdo vysvětlete tohle-
http://bronies.cz/Vlakno-Cocoscina-sklad...#pid314185

Modi si můžou klidně offtopicovat a žádný warn se jich ani nedotkne?

Pokud vím, tak zrovna od TEBE froldo, jsem dostala warn za ignorování spoileru ot.
Byla bych ráda, kdybys mi příště dal lepší příklad!

Než byl tento příspěvek pod čarou opraven MBitem (tady jsem spoiler button v příspěvku odstranil, kvůli použití SB zde v tématu):
(30.12.2013, 15:37)Frolda Napsal(a): [ -> ]
Your big brother, best friend forever. (Trochu se mi nelíbí obličej Winstona, na ty jeho vlasy je ten obličej moc hranatej a trianglovitej, jinak nemám co vytknout)

Ještě si dovolím malou reakci
(29.12.2013, 23:33)Cocodrillo Napsal(a): [ -> ]Daruju dobrákovi, který mi maže pluska kdykoliv jich mám víc jak 25 (toto už je potřetí)

Není zač, až to nebudou pluska za kraviny, cizí obrázky nebo videa, tak ti na ně nikdo nešáhne.

(29.12.2013, 23:33)Cocodrillo Napsal(a): [ -> ]A jak vidím situaci mezi umělcema a pisálkama Rainbowwild (jestli to nepřečtete nevadí, stejně jsem se potřebovala jen nějak vysmát a naopak jednu stranu vyzdvihnout.

(img)

Evidentně jsi nedokázala napsat víc než slohovku do školy a přečíst něco složitějšího než Ferdův slabikář (irony). Situace nakonec skončila tak, že se obě strany dohodly, že každý má vlohy na něco jiného a proto nemá cenu hodnotit složitost dané věci podle osobních preferencí.

Btw., až se tu objeví někdo, kdo tu nakreslí dva hrbaté stickmany v malování a bude to vydávat za poníka, zkuste ho přivítat přátelsky Rainbowwild Jak vás znám, nebudete na to nikdo reagovat.

(30.12.2013, 00:17)Cocodrillo Napsal(a): [ -> ]Plus nevadí, stejně by mi ho dřív nebo později někdo smazal ;D.

Někdo [Obrázek: 10039_v.gif] I see...

Pokud bych vzal v úvahu tento konkrétní případ, tak se Frolda přešlápnul, ano, budeme to tolerovat, ale se současným týmem moderátorů by během pár hodin dostal warn (kdyby Frolda patřil mezi "modré") a příspěvek by byl opraven. Co jsem se čas od času na to podíval, tak opravení spoiler-buttony provedl až MBite po upozornění Montérkou a o trestu jsem jsem se nikde nedočetl (do moderátorských tajných sekcí a PMek MODů fakt nevidím).

Jiných případů jsem si nevšiml, protože nemám čas (a poslední dobou ani náladu) pročmuchávat všechny přístupný části fóra a hledat problém.

Co třeba zavést warn systém i pro MODy (s trochu tvrdšími pravidly), když už by MOD měl jít příkladem? Asi bych toho chtěl už moc, aby % warnů MODů měli možnost vidět všichni registrovaní...
Nebo prostě interní tresty MODů oznamované veřejně. Na WoW serveru, kde jsem byl, tak dotyčný MOD udělal třeba 3 přešlapy a byl degradován; za 1 opravdu velký přešlap byl vyhozen z GM týmu; samozřejmě po diskuzi s ním, proč to tak udělal.
(02.01.2014, 14:57)madA12345 Napsal(a): [ -> ]To, co máš ty je něco jiného. Baterka měla opravdu hodnocení, které nekončilo nikdy.

Baterka je muž Twilightsmile

A k Froldovi som sa už vyjadril v jeho vlákne.
Melgarh mi pomohl problém vyřešit a všechno je OK. DÍKY MELE!
madA12345: ot
Rainbowlaugh Ano jsem mužského pohlaví Rainbowlaugh
@Baterka: V reseni. Sakra jsem moc pomalej. Vyreseno Rainbowlaugh

@Vylouceni_z_komunity: Taky jsem jednou, kdyz jsem byl o dost mladsi, dostal dozivotni ban a stejnak jsem s tou komunitou vydrzel a po 3 letech dostal unban Raritywink Da se to, kazdy je sveho osudu panem. Zalezi co ti lide v komunite pro tebe znamenaji.

@Srazy: pokud hodnotis lidi dle prace, kterou museji vykonavat, tak budiz. Nazor je to tvuj. Muzes se zeptat lidi co byli na VPS ci Conaoke a meli sanci si popovidat s DaveLem ci jinymi cleny Admin/Mod teamu, ze nekouseme. I zabanovani lide nebo ti, co opustili forum, na srazy chodi. Pac tam neni zadne drama-llama (aspon teda jsem ve Feedbacku nic nevidel) a je to ciste o pony-tematicke zabave.

@Terodeness_podpis: 5. serie My Little Pony byla potvrzena. Zdroj: Hasbro representative at London Licensing Expo 2013 (info od lidi z EPCU, officialni kontakty pro organizovani Evropskych srazu a spojeni s Hasbrem)
(02.01.2014, 14:57)Bouri Napsal(a): [ -> ]Co třeba zavést warn systém i pro MODy...

A co takhle se začít chovat tak, aby k těmto shitstormům nedocházelo? Jak to, že je tu spousta velmi aktivních uživatelů, kteří mají 0% warn?

A to počítám i sebe. A rozhodně to nemůžu svádět na známosti nebo podobné, páč osobně znám z fora dva lidi, na srazy nejezdím a s některými vysoko postavenými mody jsem "lehce na nože". Heck, vždyť ani nejsem prototyp sluníčkového a milého uživatele, pro ostré slovo nejdu daleko a v minulosti mám obří škraloup jménem ANFWF.
Azu: tak tu pak bude určitě spousta modu s 0%... Proč ne, já bych byl pro..
@Bouri: Warn systém pro mody není potřeba, neb jich není mnoho a když je s modem nějaký problém tak se s ním řeší přímo.
(02.01.2014, 15:09)Azuliana Napsal(a): [ -> ]A co takhle se začít chovat tak, aby k těmto shitstormům nedocházelo? Jak to, že je tu spousta velmi aktivních uživatelů, kteří mají 0% warn?

Azu, to by tu nesmeli byť istí jedinci, ktorí tie shitstormy neustále vyvolávajú.

K užívateľom s 0% patrím trebárs aj ja - na začiatku som (po starom) dostal 5% za citácie, behom pol roka mi to automaticky kleslo. Odvtedy som si začal dávať pozor, problem solved. A taktiež poznám mnoho "núl", ktorým sa statočne darí vyhýbať sa warnom. Ak sa chce, tak sa dá.
Počkat podle Bouriho jsem pochopil že modi nemají Warn systém..Jak můžou modi rozhodovat o tom jestli můžou být trestaní nebo ne? TO je jak kdyby si politici odhlasovali bezúhonnost vůči korupci (opravdu přehnaný příklad ale skoro stejný)
(02.01.2014, 15:09)Azuliana Napsal(a): [ -> ]
(02.01.2014, 14:57)Bouri Napsal(a): [ -> ]Co třeba zavést warn systém i pro MODy...

A co takhle se začít chovat tak, aby k těmto shitstormům nedocházelo? Jak to, že je tu spousta velmi aktivních uživatelů, kteří mají 0% warn?

A to počítám i sebe. A rozhodně to nemůžu svádět na známosti nebo podobné, páč osobně znám z fora dva lidi, na srazy nejezdím a s některými vysoko postavenými mody jsem "lehce na nože". Heck, vždyť ani nejsem prototyp sluníčkového a milého uživatele, pro ostré slovo nejdu daleko a v minulosti mám obří škraloup jménem ANFWF.
Aby k těm shitstormům nedocházelo, tak to bych byl rád i já, ale vždy za tím stojí člověk, ať je sebedokonalejší (i když nikdo není dokonalý).

Slyšel jsem nějakou teorii, že za "vlády" Reflyho někteří členové nedostali "barvu" kvůli svému chování. Jestli to byla pravda, nevím, ale názor si nechám sám pro sebe.AJ lie

PS: Nulu mám taky (jsem naučen z MODování WoW serveru) a jsem zvědav, jak se to změní po ukončení tohoto tématu...

(02.01.2014, 15:15)Iluzon Napsal(a): [ -> ]@Bouri: Warn systém pro mody není potřeba, neb jich není mnoho a když je s modem nějaký problém tak se s ním řeší přímo.
Máš pravdu, že toho není moc, ale občas se něco semele (někdy interně, někdy viditelně pro veřejnost), proto jsem napsal i alternativu v podobě těch interních trestů...

MrKafr: Jestli warn systém mají nebo ne, nepoznáme, neboť warn vidíme jen sami u sebe, u jiných uživatelů ne. Jen bych očekával, že u nich se to s mocí MODování ruší.