Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Neptám se.. konstatuju.. Ale to už je jen úhel pohledu Twilightsmile
Takže abych to správně pochopil.... Takže se na všechno řeklo ne a tečka?
Tak znova:
Warny pro mody.. zbytyečné, jsou pod dozorem logů a logy vidíme my admini.

mod není nedotknutelní, každý si má právo stěžovat, my se na to podíváme, projedeme eventuelně logy či PM a usoudíme.
A pokud nahlásím moda, tak to bude vyřizovat další mod, popřípadě admin, který muže mít s nahlašovaným modem přátelský vztah... V admin teamu je určitě hodně lidí přáteli a určitě by bylo dobré kdyby jsme my modří mohli nějak mluvit do vedení...

A ano vím že je tohle soukromé, že to platíte, že to není veřejné atd atd atd.. Mě jde o to že MY modří jsme forum.. Takže by jsme možná měli mít jako celek (no určitě né jako cele spíš jako větší polovina z nás) taky nějaké slovo...
A co takhle do toho přestat rejt a být rád za to, co je ?
Proč bych měl být rád za to co je, když to možná může být lepší?? Jen by to chtělo nějaké změny, do kterých se tu nikdo nehrne...
Hele.... riešenie je prestať porušovať pravidlá... ak urobíte niečo nechtiac alebo nevedomo, napríklad citovanie videa bez spoileru... dostanete 20%, neskôr sa tom vyhnete a 20% prežijete. No neverím že keď niekto uvidí NSFW obrázok povie si "Hej, Dashie a Twilight, super shipping." Hodí to do fanclubu a potom sa čuduje keď má 70% warnu (nie nereferujem na nikoho), just nope... modi si robia svoj prácu a môžu mať prešlapy... no určite vám nedajú warn len tak pre nič za nič, ak sa vám to nezdá oprávnené tak na to je SZ... buď vám to uvidia e spravili chybu a (hádam sa) ospravedlnia, alebo budete s 20% percentami žiť.
Aj tak s tým veľa nespravíme, ak začne vládnuť demokracia tak pán Boh žehnaj...
(02.01.2014, 17:55)MrKafr Napsal(a): [ -> ]A pokud nahlásím moda, tak to bude vyřizovat další mod, popřípadě admin, který muže mít s nahlašovaným modem přátelský vztah... V admin teamu je určitě hodně lidí přáteli a určitě by bylo dobré kdyby jsme my modří mohli nějak mluvit do vedení...

A ano vím že je tohle soukromé, že to platíte, že to není veřejné atd atd atd.. Mě jde o to že MY modří jsme forum.. Takže by jsme možná měli mít jako celek (no určitě né jako cele spíš jako větší polovina z nás) taky nějaké slovo...

Ano, v admin týmu jsme mnozí přáteli, ale taky si zachováváme určitou míru profesionalismu (pokud chápeš, co tím mám na mysli) - pokud sis totiž nevšiml, tak MLP:FiM znamená "Friendship is Magic". A jestli máš pocit, že na přátelství mezi moderátory je něco špatného, tak jsi na špatném fóru. Na shledanou.

Ne, rozhodně tu nebudeme zavádět věci typu "hlasování o vedení fóra" - pokud se to někomu nelíbí, má možnost rozjet vlastní fórum, zavést tam svůj systém a tak se realizovat. Pak dej vědět, jak ten experiment dopadl - teoretické řeči jsou v tomto případě irelevantní.

A ještě jedna důležitá věc, kteru stojí za to si vyjasnit hned: žádné MY a VY neexistuje! Pokud sis toho nevšiml, všichni jsme členy jedné komunity (která FYI není omezena jen na tohle fórum) a žádné zdi mezi těmi, kteří tu udržují alespoň elementární pořádek a těmi, které tohle udržované prostředí využívají, tu nestavíme. Že si moderátoři (pouze a jen) při své práci musí udržovat odstup, je snad jasné, ale to na zmíněné věci nic nemění.
ok.. konečně někdo s normálními argumenty... už mlčím...
Ale prosím, opravdu si udržujte tu profesionalitu a odstup... Admin rozhodující emocionálně není dobrý admin...
Jen takové konstatování. Emocí se nemůžeš zbavit. Pokud ano jsi stroj a rozhodně bych tě nechtěl potkat Pinkiesmile
Musím říct, že tohle je poprvé, co jsem s napětím sledoval tohle vlákno, jak se to vyvine. Svým zvráceným způsobem se bavím, protože už opravdu nevím, co se může dít dál. Doufám, že celé tohle handrkování už brzy skončí a budeme moci všichni v klidu a co největším míru dále tvořit, bavit se a dělat mnoho a mnoho jiných věcí, které na toto fórum patří a slouží k jeho rozkvětu.
Asi Ot(Chci ještě vyjádřit svůj názor, snad to nevadí)
Já to vidím tak, že je fórum ještě ve vývinu.
Žádné státy a jiné správní celky nikdy nezavedly demokracii přes noc. Dokud na to nebudeme dost vyspělí, demokracie fungovat nemůže.
Taky jsem pro spravedlivé trestání, ale i moderátoři admini jsou taky jen lidé a bez nich by toto fórum nikdy nefungovalo. Jistě je tu pár věcí, které by mohly být lépe provedené, ale na to potřebujeme ještě čas.
Co se týká warningů, některé sazby za prohřešky mi případnou přehnané, jiné zase opodstatněné.
Ale těžko se přes web dá posoudit, zda-li někteří uživatelé udělali třeba chybu z nepozornosti (jako já), nebo vědomě porušili pravidla.

Určitě by se ale nic nemělo řešit urážkami, vždyť jsme tu kvůli seriálu, ne kvůli založení republiky.
Používání Hrubých výrazu stejně znehodnotí každý příspěvek, ať je jeho cíl sebešlechetnější.
Je dobře, že můžeme vyjádřit názor a prosím adminy, ať s námi stále mají trpělivost a vyslechnou si nás.

A ještě jednou bych chtěla poprosit o zvýraznění pravidel některých sekcí a tagů (třeba v pravidlech) a vysvětlení zkratek v pravidlech (třeba někdo neví zkratku pro NSFM)
Dále Nevím, zda-li je to tu uvedené, ale někdo nemůže najít pravidla pro získávání hvězd (promiňte, jestli to tu už je)
To je ode mě vše, snad nikoho neurazím, protože to nechci.
Chci , aby toto fórum bylo co nejprijemnejsi pro všechny uživatele (nehledě na barvy)