Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
@Divočák: Zkusil jsem, jak by takové zvýraznění mohlo vypadat.
[Obrázek: Screenshot%20-%2007012014%20-%2005%3A36%3A48%20PM.png]
Upozornění se sice stalo nepřehlédnutelným, ale pak by se nedaly odlišit mnohem důležitější zprávy. Současný informační box je hned pod hlavním panelem a navíc má pod sebou mezeru. Nikdy se mi nestalo, že bych si jej při prvním otevření stránky nevšiml. Pokud ti to nestačí, nastav si
Panel uživatele - Změnit možnosti - Při příchodu nové soukromé zprávy mě informovat e-mailem.
Anglická verze pravidel před registrací neobsahuje upozornění na zákaz canon pony jmen.
(29.06.2014, 14:51)8B3CE273 Napsal(a): [ -> ]V profilech chybí popisek u "Přidat do seznamu ignorovaných"

Díky za upozornění, opraveno.
(15.07.2014, 23:18)Northern Cross Napsal(a): [ -> ]Anglická verze pravidel před registrací neobsahuje upozornění na zákaz canon pony jmen.

Díky za upozornění, opraveno. Nicméně anglická verze bude asi neaktuální ve více věcech, ale to je dáno tím, že odtamtud moc velký nápor nečekáme.
chtel bych nahlásit nefunkcni prihlasovani v prohlizeci Waterfox (verze 30.0)
Amergan: Waterfox, to slyším poprvé. Pokud to v něm nejde a jde to ve všech ostatních majoritních prohlížečích (což je pravda), tak je to chyba tohoto prohlížeče.
Já bych měl spíše jenom připomínku, co mě teda dost štve a to je někdy až přehnané spoilerování obsahu. Nevidím důvod třeba spoilerovat v každém příspěvku každou blbost, například v tématu s novinkami o S5. Nač spoilerovat, když téma samo o sobě už je spoiler?
(27.07.2014, 17:22)Flaiming Napsal(a): [ -> ]Amergan: Waterfox, to slyším poprvé. Pokud to v něm nejde a jde to ve všech ostatních majoritních prohlížečích (což je pravda), tak je to chyba tohoto prohlížeče.

https://www.waterfoxproject.org/
Protože jsou tu lidé, kterým spoilery velmi vadí a je slušné to respektovat. Navíc třeba např. oznámení: S5 bude! za spoiler označit nedá a je důležité i pro ty, kdo spoilery nemusí.

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter
(27.07.2014, 17:33)Jeryk Napsal(a): [ -> ]Já bych měl spíše jenom připomínku, co mě teda dost štve a to je někdy až přehnané spoilerování obsahu. Nevidím důvod třeba spoilerovat v každém příspěvku každou blbost, například v tématu s novinkami o S5. Nač spoilerovat, když téma samo o sobě už je spoiler?

Pokud se téma věnuje řadě, která ještě nevyšla, tak je dokonale jasné, že bude plné spoilerů a spekulací. Nic jiného ani nemůže být náplní tématu. Soo, pokud ti vadí spoilery, tak nečti vlákna o budoucích řadách. Je někde spoiler a není ve spoiler tagu? Napiš uživateli, ať si na to dává pozor. A to, o čem mluvíš je popis chování jednotlivců, nejedná se o vlastnost fóra.