Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
(27.07.2014, 17:22)Flaiming Napsal(a): [ -> ]Amergan: Waterfox, to slyším poprvé. Pokud to v něm nejde a jde to ve všech ostatních majoritních prohlížečích (což je pravda), tak je to chyba tohoto prohlížeče.

no nevím jestli je to chyba prohlížeče ale ted už je přihlašováni funkční
po updatu na waterfox 31.0 (nejaké 2-3 týdny zpět) stále přihlšování nefungovalo až doteď
Poslední dobou se mi zobrazuje tato hláška, myslimže od pátku nebo od soboty (těsně před updatem). Je fakt problém ve vytížení, jsou nastaveny malé limity nebo je něco špatně po hardwarové stránce a připojení?
Citace:Bylo dosaženo maximální zátěže serveru. Prosím, vraťte se později, až zde nebude takový provoz.
Bouri: snažím se sem dostat už tři hodiny Rainbowlaugh a konečně to povolilo, stejný problém
Ano, nemohla jsem sem. Bylo to přetížené... Rainbowwild
Nejspíš něco se serverem... dělá to od http://bronies.cz/Vlakno-Novinky-na-Bron...#pid407295
Ale už vymenili ten nový hardware.... a teraz som sa tu tiež ťažko dostala. Vždy mi to vypisuje tak ako aj Bourimu, Tiger a tiež Mystery Twilightoops
Na Skypu padl nápad, že to může způsobovat nějak moc přístupů do tématu Brno | A už nebude žádná nuda v..., které má v současné chvíli 203 103 shlédnutí (dnes prý narostlo o 60tis. shlédnutí), takové téma, které je hlavně nové (skoro 9 dní), je takřka nemožné mít takový počet shlédnutí (v průměru 22566 shlédnutí za den, 940 shlédnutí za hodinu, 16 shlédnutí za minutu). Stačí porovnat s ostatními tématy v té sekci - http://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR - přes 50tis. nejde žádné téma (ani témata o Czequestrii dohromady), nejvíc má 49 921 shlédnutí a to od 19.03.2013 (v průměru jen 97 shlédnutí za den).

Můžu poprosit kompetentní osoby, aby v logu našly zdroj těch přístupů a podnikly nápravná opatření?
Říkám si, že kontaktní údaje v uživatelském profilu nejsou v současné době a zejména v našich dvou státech moc použitelné. Tím narážím například na Yahoo a AIM Pinkiesmile. Tímto krokem by se usnadnilo přidání relevantních kontaktních údajů.

Navrhuji změnit/vypustit pole:
  • AIM
  • Yahoo ID
  • MSN
Na:
  • Skype
  • Facebook
Pokud budete chtít, můžu vám s tím pomoct, ale to byste mě museli pustit ke kódu Twilightblush.
Je pravda, že tato pole moc často využívána nejsou, ale v MyBB jsou na pevno a jediná možnost jejich změny by byla přepsat jazykovou proměnou k těmto polím, což by ale mohlu způsobit problémy, protože pár uživatelů tato pole má vyplněna. A k takovýmto informacím (nebo jakýmkoliv jiným, na které není zvláštní pole) je určeno pole "O mně".
Co se týče zásahů do samotného kódu fóra, nemáme to rádi. Strašně to pak přidělává práci při aktualizacích Pinkiesmile

IMHO připomínka/návrh -> sloučeno s existujícím tématem Twilightsmile