Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
(03.09.2014, 20:58)madA12345 Napsal(a): [ -> ]V konfiguraci jsem to nenašel. Možná to v MyBB nejde, nebo máme starou verzi toho pluginu. A nebo jsem slepý, třeba to flaiming najde Rainbowlaugh Je ale třeba brát v potaz, že tapatalk to posílá normálně jako součást příspěvku a staré verze tapatalku toto nastavení úplně ignoruji. Ze strany fóra není žádná možnost, jak to přímo zakázat, tohle pouze řekne mobilům, aby to nedělaly. Taktéž to neodstraní podpisy z již existujících postů Twilightsmile

Co takhle to zakázat v pravidlech? Pinkiesmile (Samozřejmě by se nedalo trestat zpětně, ale nějakých 10%-15% za tapatalkový podpis by se dávat mohlo)
Jsem zásadně proti. Pokud někdo bude mít obří/vulgární či jinak nevhodný tapapodpis, tak proti tomu zakročíme. Ale rozhodně odmítám trestat uživatele, že jim jejich software na konec každé zprávy automaticky dá:
Odesláno pomocí mého šikovného sýru...
Nope.
Navíc, podpis výpovědní hodnotu - na mobilu se píše hůře, proto slouží jako informace o důvodu (často) horší kvality příspěvku.

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter
(03.09.2014, 15:16)8B3CE273 Napsal(a): [ -> ]Když už jsme u těch podpisů, bylo by možný, v nastavení pluginu, globálně zakázat podpisy z Tapatalku? V naprosté většině případů to jsou rádoby vtipné / zajímavé / whatever hlášky typu:
  • Odesláno z mého šikovného sýru
  • Odesláno z mojeho placatého mobilu pomocí Luniny karimatky
s nulovou informační hodnotou a často i dělší než zbytek příspěvku.
Normální podpis na foru je oddělen a dá se skrýt, ten odpad z Tapatalku bohužel ne.

OT?

Aspoň je to větší motivace pro uživatele psát delší příspěvky Rainbowlaugh. Jen ať si procvičí češtinu Rainbowlaugh

Jinak také mě to štve, ale warn je moc, rozhodně bych ho za to nedával.
warn bych za to nedával. pokud by to nešlo zakázat globálně v tapatalk pluginu, tak bych to nechal být
Dovolim si znovu podotknout, ze jsem se ani po roce nevyrovnal s faktem, ze forum pri nacitani proste skace. Nacte si vse pekne dle rozmeru a pak se posune diky vlozenym socialnim tlacitkum. Brrrr.

[Obrázek: Zwo1gry.png]

A pritom by stacil jeden radek do css k tomu divu.
Ja taký problém nemám. Nieje to len u teba? Skús to otvoriť v inom prehliadači.
Dá se to lehce vyřešit AdBlockem... Stačí ty tlačítka blokovat, jako by to byla reklama...
Napiš callback funkci pro load soc. buttonů a hoď to do načítání panelu == problem solved. U mě je zpoždění kolem 500 milisekund. Možná jde nastavit výšku celého elementu na pevno, ale to je na jiných Pinkiesmile

Bloknutí pomocí adblocku je krásný fix, pokud ty tlačítka nepoužíváš - hotovo.
Do DIVu o velikosti 48px davate obsah o vetsi velikosti, co ho nafoukne na 60px. Tim se DIV zvetsi a posune vse pod nim.

@Sie: Ne, ze by testovani na jinych prohlizecich tim padem bylo treba, ale ano .. tohle dela na vsech prohlizecich (testovano na Chrome, IE 11, FF). Uplne stejne super jako kdyz mel Google horni notifikaci o cookies nebo prekladu stranky. Vyjizdeci. Takze se vam nacetla stranka a pak dalsi pruh, ktery vam vsechny odkazy posunul o radek dolu. Lovit takhle odkazy je vazne super, pekny simulator tabletoveho surfovani v tramvaji.

Jasne ze jde nastavit vysku na pevno.
Proste <div id="panel"> pridas vysku. Fix na 20 znaku.

Ale co, nastavil jsem si blokovani a vyreseno. Pokracovat dal v diskuzi vygeneruje jen dalsi 2 stranky desne skvelejch rad, jak to tohle opravit na strane uzivatele. Proc zakladat dalsi tema ala ldap nebo pravydelnych karaoke srazu. Jdu dal pokracovat v praci. Pokladal jsem vsak za slusnost na tento problem upozornit.