Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
xsoft: Díky za upozornění, samozřejmě že to chce opravit na straně serveru, jinak to nemá moc smysl. Podivam se na to zitra.
Možno by sa na fóru mohol zaviesť nejaký zoznam rekordmanov. Napr. Kto napísal najviac príspevkov, založil najviac topicov atď.
Což by povzbudilo všechny posthuntery a attention whores, aby to tu zaspamovali do aleluja Pinkiehappy
To je iba detail Rainbowlaugh Možno, keby sa to nejak inteligentne premyslelo, tak by to mohlo fungovať. MOŽNO.
Tak ja vytiahnem niečo čo tu už bolo. Chcem aby bol zrušený reputačný systém. Len to tu zavadzia a k tomu ešte aj iné veci.
Účelem tady je diskuze a ne trhání rekordů v počtu příspěvků/topiců Pinkiesmile

ad Kalendář. Ano, určitě by nebylo od věci určit někoho, kdo by se o tohle staral - není to zas tak moc práce. Upřímně, nemám tušení, kolik lidí Kalendář (potažmo ostatní sekce v horním menu) používá.

Tak jako tak... pokud vím, tak si někteří sekční moderátoři stěžovali, že mají málo práce Ajsmug někoho ulovíme Rainbowlaugh

(23.09.2014, 21:11)Kovu11 Napsal(a): [ -> ]Tak ja vytiahnem niečo čo tu už bolo. Chcem aby bol zrušený reputačný systém. Len to tu zavadzia a k tomu ešte aj iné veci.

Tohle si můžeme vzít na přetřes, až dořešíme jiné dvě stávající velké věci, které teď leží na adminském/moderátorském stole. Hezky jedno pěkně po druhém.
Zvěsti o tom, že se snad má zrušit hodnocení, už proběhly někdy na začátku roku (nebo kdy). Popravdě, stále čekám, jestli se to potvrdí nebo ne.
defakto můžeš zrušit -+ ale nechat jen slovní ne ?
Dopekla, nezačínajte s tým zasa... Nechajme reputáciu tak ako je, nahlasujme blbé hodnotenia a jej zneužívanie a hotovo.

Kovu, ja chcem vlastnú jachtu. Chcieť môžeš hocičo, predložiť návrh je druhá vec. Aj tak tu majú hlavné slovo admini.
Ad. Kalendář: My máme kalendář?! Pinkiegasp

Ad. Reputace:
Existuje takové rčení: "Don't touch the running machine". Bylo by fórum lepší s jiným systémem reputace, popřípadě úplně bez něj? Teoreticky možná jo. Ale opravdu se chcete vrtat v něčem, co víceméně funguje, a riskovat, že to totálně rozbijete? Twilightsmile
Myslím, že hlavní problém je v uživatelích. Někteří si pletou hodnocení se slovy jako "hodnost" nebo "hodnota".