Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Diskuze o kalendáři oddělena a přesunuta sem Twilightsmile
Zdravím. Mám prosbu. bylo by možné na fórum implementovat Kostky? https://www.phpbb.com/community/viewtopi...&t=1816135
Možné by to bylo, dle mého by se jednalo o zbytečnou funkci vhodnou jen pro RP sekci. Pokud potřebujete opravdu takhle vymakaný systém, mohu doporučit weby Andor či Aragorn - umí toho hodně a hrají na nich stovky hráčů denně.
To už se zkoušelo. Používám Andor dál, zbytek utekl zpátky sem.
Memphis: Navíc se jedná o plugin pro phpBB, my jedeme na MyBB.
Tak tedy Udělám ještě jeden dotaz. bylo by možné udělat V Rp sekci Dvě fora? Jedno ve kterém budou hry a druhé ve kterém se bude jednat OOC? Tedy Mimo charakter. Protže velké skype skupiny se neosvědčují a někteří mají potíže se skypem a nebo s připojením.
@Memphis: Osobně v tom nevidím problém - RP sekce je tvoje parketa a ty jako sekční moderátor víš nejlíp, co je pro ni potřeba Pinkiesmile

imho tohle spíš patří do interní diskuze (máme na to přece vlastní moderátorskou sekci), i když nejde o nic, co by bylo potřeba schovávat. Ale využiju příležitosti a zeptám se, jaký je v rozdíl v normálním Roleplay a OOC. Ona ta sekce je tak trochu svět sám pro sebe, protože mnoho lidí odtamtud nikam jinam na fórum nepřispívá.
OOC Je diskuze mimo charakter a mimo hru samotnou. například domlouvaní se na přijmutí nového hrače. Diskuze o hře samotné třeba co by se hračum libilo a tak. Slouží jako neformální diskuze o hře. Out of Character. Osobně bych byl rád aby se tam přispívalo častěji. A aby tam bylo vice lidí ale není to asi tak zajímavé jako jiné možnosti tady na foru což je škoda. Rp funguje jako skvělý seznamovací funkce. Díky tomu jsem vlastně poznal spoustu skvělých lidí které bych nepoznal.
Mno, chápu něčí problémy s připojením, ale Skype je rozhodně o Hodně lepší na domlouvání mezi hráči, než fórum...
Není to o tom, že bychom nutili lidi, co vedou RP, aby se komunikovalo na fóru. Pouze nabízíme další možnost komunikace. Pokud ti vyhovuje skype, klidně ho využívej pro svůj RP dál Twilightsmile