Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Líbí se mi jedno: začalo se dbát na pravidla, aby se nezletilí nedostali k nepřístojným věcem, a ti, kvůli kterým se to všechno zavedlo, si o ně stejně žádají. Ale to už je na svědomí autora/"postovatele", jestli jim ten závadný obsah poskytne.
Nebo jsou za to postihy pro jednu nebo druhou stranu, že poskytne odkaz nezletilému?
Mně se líbí, že i přes opakované vysvětlení se v tom pořád nekdo vrtá.

Tím, že se zacala vymáhat pravidla přešla zodpovědnost z majitelů fóra a sdružení na jednotlivé autory, co linky poskytují.

Ende
(08.10.2014, 12:48)Aidrien Assagir Napsal(a): [ -> ]
Líbí se mi jedno: začalo se dbát na pravidla, aby se nezletilí nedostali k nepřístojným věcem, a ti, kvůli kterým se to všechno zavedlo, si o ně stejně žádají. Ale to už je na svědomí autora/"postovatele", jestli jim ten závadný obsah poskytne.
Nebo jsou za to postihy pro jednu nebo druhou stranu, že poskytne odkaz nezletilému?

Zas a znova problémy s pochopením psaného textu na téma "důvod a význam pravidel"? S tvým literárním skillem na vysoké úrovni krajně nepravděpodobné...

Attention whore ve stylu "Koukejte na mě, já jsem tímhle pravidlem příšerně omezována a co to pravidlo znamená je mi vlastně ukradené"? Překrucování faktů tak, aby to někomu vyhovovalo? Jo to tak nějak sedí - viz. tvůj vlastní post ve tvém vlákně s tvorbou. Seznam dle tebe závadného obsahu, který ti posloužil jako truc záminka je popsán zcela účelově a manipulativně, aby vznikl dojem, že hodláme trestat každého, kdo se jen zmíní:

(26.09.2014, 14:50)Aidrien Assagir Napsal(a): [ -> ]
  1. o vztahu dvou osob stejného pohlaví,
  2. o krvi v jakékoli formě bez ohledu na množství a způsob úniku,
  3. o násilí v jakékoli formě bez ohledu na jeho závažnost,
  4. jakákoli sprostá slova,
  5. intimní styk v jakékoli formě.

Drtivá většina uživatelů pochopila rozdíl mezi "zmínka krvi v jakékoli formě bez ohledu na množství a způsob úniku" a scénami popisovanými v Cupcakes (což dle mého skromného názoru by každý rozumný člověk starší 15 let dokázat měl). Chápeš to taky?

Co to znamená a důvody bylo zde na fóru již mnohokráte řečeno. Nevěříš?

Vážně se jedná o nepochopení, nebo se prostě jen potřebuješ vztekat pořád dokolečka nad tím samým nesmyslem?
Chill Jamisi chill... Z toho co jsem pochopil tak se Aidrien ptá na 3 věci:

1) Jestli je proti pravidlům, když autor NSFW obsahu sice neposkytne žádné likny, ale veřejně ve svém vlákně napíše, že vám jej na požádání pošle přes PM, že ho přesunul na své stránky, že vám to pošle na skype, etc... (Jednoduše veřejně na fóru napíše, že ten NSFW obsah má, ale o přístup si musíte požádat a nebo si ho musíte dohledat.)

2) Jestli je proti pravidlům, když nezletilý (na fóru přes PM) sám autora požádá o jeho NSFW tvorbu (i bez toho, aby se autor o jeho NSFW tvorbě na fóru zmínil) a on mu jí poskytne...

3)Jestliže jeden z předešlých bodů a nebo oba dva jsou proti pravidlům, tak kdo by byl následně trestán.

Protože obě dvě věci se na fóru dějí... Rainbowlaugh
Možnost nechat tento obsah na vyžádání zatím necháme, uvidíme, jak se to bude vyvíjet. A soukromé zprávy nebo komunikaci mimo fórum nemáme možnost kontrolovat a pravidla vymáhat, pokud si prostřednictvím PM na tomto fóru budou chtít autoři šířit takovýto obsah, tak s tím nic neuděláme, asi jako kdyby to posílali třeba mailem Twilightsmile
(08.10.2014, 17:29)Terodeness Napsal(a): [ -> ]Chill Jamisi chill...

Řekněme, že se ohradím, když se mi nelíbí styl jednání a poukážu na něj stejně jako to dělají ostatní tady.

Citace:1) Jestli je proti pravidlům, když autor NSFW obsahu sice neposkytne žádné likny, ale veřejně ve svém vlákně napíše, že vám jej na požádání pošle přes PM, že ho přesunul na své stránky, že vám to pošle na skype, etc... (Jednoduše veřejně na fóru napíše, že ten NSFW obsah má, ale o přístup si musíte požádat a nebo si ho musíte dohledat.)

Tohle podle mě spadá do té zmiňované šedé zóny - žádný problém s tím zatím není a jak psal madA, uvidíme, jak se to bude vyvíjet.

Citace:2) Jestli je proti pravidlům, když nezletilý (na fóru přes PM) sám autora požádá o jeho NSFW tvorbu (i bez toho, aby se autor o jeho NSFW tvorbě na fóru zmínil) a on mu jí poskytne...

Tohle už je na zodpovědnosti autora, když ho někdo požádá - věk uživatelů tady na fóru obecně není veřejný údaj.

Citace:3)Jestliže jeden z předešlých bodů a nebo oba dva jsou proti pravidlům, tak kdo by byl následně trestán.

Proti aktuálním pravidlům to není, pokud to např. nespadne do kategorií typu spam.
Ok díky.
Dnes na srazu padlo téma dating. Co přidat off-topic sekci pro brony dating? Twilightsmile
seznamka, poradna a jiné soukromé věci už tu v takové či jiné formě byly. Nope.
na to máte fejsbuk a jiné prostředky. Nebo PM.
Dave, nereaguj prosím tak podrážděně Pinkiesmile, pokud jsem uhodila na citlivou strunu, tak to nebyl můj záměr. O historii "seznamky" v rámci bronies.cz nic nevím (všechny drby zatím zdaleka neznám) a mám pocit, že se to nedá shrnout pod stejnou kategorii jako poradna. Koncepčně se jedná o naprosto odlišné věci - spíš než k poradně bych to přiřadila k odnoži srazů mezi čtyřma očima Twilightsmile.

Proběhlo to tady nebo máš k tomu apriorní averzi? Osobně v tom vidím přínos bez flame.